Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

15 loga kreativních marketingových agentur pro inspiraci

15 loga kreativních marketingových agentur pro inspiraci

Vytvoření dokonalého loga je klíčový způsob, jak vybudovat novou značku nebo předělat stávající obchodní identitu. Loga marketingových společností poskytují kreativním agenturám zásadní první dojem, proto jsme shromáždili inspirativní příklady, které vám pomohou vytvořit nebo přepracovat vaše logo.

Proč na logech agentur záleží

Logo je představením vaší společnosti světu. Jedna studie to naznačila 75 % spotřebitelů rozpoznat značku podle jejího loga. Loga marketingových společností jsou primárním identifikátorem značky, a to ještě před stylem nebo hlasem značky.

Je důležité správně nastavit logo vaší kreativní agentury. Takže jsme se shromáždili 15 nejlepších loga marketingové společnosti a loga reklamních agentur inspirovat svůj vlastní design, ať už renovujete svou značku, nebo se teprve chystáte založit vlastní agenturu.

Top 15 nejlepších log marketingových společností

Nejlepší loga reklamních agentur mají několik společných věcí:

 • Maximálně z dvě barvy
 • Obsahuje název značky
 • Jedinečné – pomáhá značce vyniknout
 • Udává tón – vážný, hravý, nervózní, tradiční atd.
 • Sděluje kvalitu, promyšlený design
 • Rychle představí značku společnosti

Zde jsou společnosti, které vynikají v komunikaci svého jedinečného stylu pomocí loga agentury. Každé logo, které jsme vybrali, vyniká tím, že používá jednu nebo více z těchto klíčových vlastností loga, a poukázali jsme na to, jak je můžete použít jako inspiraci pro svůj vlastní návrh loga.

#1 – Jives Media

Jives Media, dobrý příklad typografie v logu digitální marketingové agentury, používá barvu, písmo a spoustu negativního prostoru k vyjádření čistého a moderního dojmu. Jives je globální společnost zabývající se digitálním marketingem se sídlem v San Franciscu. Jedinečný odstín a zakřivené písmo vyjadřují styl, aniž by byly příliš trendy. Název je důmyslnou zkratkou jména zakladatele, Jamese Ivese, a jednoduchý design vyjadřuje profesionalitu. Vzory, které se spoléhají především na typografii, jsou dobrou volbou pro zapamatovatelná jména agentur.

#2 – Přímo

Abstraktní obrázky mohou zprostředkovat určité myšlenky, které podtrhují specialitu značky. Přímo, technologická marketingová firma z Floridy, logo kreativní agentury to dělá se zakřivenými čarami vnořenými do sebe, aby naznačovaly satelit. To je dobrý návrh, protože Direcly se zaměřuje na kombinované marketingové poradenství a technologické služby pro své klienty. Přímo nabízí cennou inspiraci pro logo, protože se jedná o hybridní agenturu – logo musí plnit dvojí povinnost, navrhovat obě dovednosti, aniž by bylo příliš zaneprázdněné nebo složité.

Číst:  Recenze Inpixio 2024 – nejlepší aplikace pro editor fotografií „na jedno kliknutí“?

#3 – SocialLeaf Marketing

Organické motivy mohou dobře fungovat i pro marketingová firemní loga. Marketing SocialLeaf v Illinois se zaměřuje na sociální marketing, který v ideálním případě získává na síle, když je obsah organicky sdílen. Obrázek zeleného listu je stylizovaný, takže logo nevypadá příliš obecně a také naznačuje vliv technologie na přirozený růst. Při hledání inspirace pro sociální marketingovou agenturu nebo obchod je organická symbolika skvělou volbou. Jen mějte na paměti, že mnoho značek používá ve své značce stromy, listy a květiny, takže je důležité najít způsob, jak své logo odlišit.

#4 – Skupina Spark

Zkratky lze efektivně používat, jak je vidět u The Spark Group, butikové digitální marketingové agentury v New Yorku. Reverzní bílé místo a patkové písmo vyjadřují mladistvou, moderní energii a typografie mu dává vyniknout. Pokud tento styl inspiruje vaše vlastní logo kreativní agentury, ujistěte se, že iniciály vaší společnosti nereprezentují také známější značku – například NYT pro New York Times.

#5 – JumpFly

Další příklad abstraktních obrázků v logu, JumpFly je PPC specialista v Illinois, který ve skutečnosti porušuje pravidlo dvou barev. Jemné barevné linie v kruhu spíše doplňují, než aby s ní konkurovaly, černobílé typografii a naznačují cestu kupředu nebo možná zasáhnout cíl, oba aspirační nápady v rámci marketingu. Barevné změny jsou jemné a dodávají značce ostrý, profesionální vzhled.

#6 – Archetyp Copywriting

Archetype je mezinárodní copywritingová firma, která ve svém logu používá modré plnicí pero. Už pouhým pohledem na jejich logo si můžeme udělat představu o tom, jakou službu nabízejí. Použití modrého plnicího pera ilustruje, že tato specializovaná marketingová agentura poskytuje specializovanou službu – copywriting. Při vymýšlení nápadů na logo vaší marketingové agentury zvažte použití ilustrace, která jasně sděluje, jaké služby nabízíte. Získáte tak velmi jasnou a rychlou představu o tom, jaké služby může vaše marketingová agentura poskytnout klientům.

#7 – Digitální domorodci

Digital Natives, odvážný pohled na plně abstraktní design, je anglická digitální marketingová firma, která používá trojúhelníkový design, který naznačuje stan, raketu nebo nahoru se pohybující šipku. Limetková zelená a námořnická modrá jsou trendy, výrazné barvy, které pomáhají rozpoznat značku – jinak by mohl být abstraktní design obsažený v názvu příliš vágní. Při použití výrazných barev pro logo vaší agentury zvažte svou klientskou základnu a to, zda dávají přednost ostrému nebo tradičnímu sdělení – příliš světlé a značka může začít vypadat dětinsky nebo frivolně.

Číst:  Chrome 114, nový režim čtení přichází pro prohlížeč Google

#8 – Tinuiti

Kombinací jednoduché, moderní typografie s kreativním pojetím symbolu nekonečna Tinuiti sděluje, že se jedná o logo kreativní agentury. To také podtrhuje poslání společnosti sjednotit hlas značky napříč různými prodejními platformami a vytvořit tak prospěšnou smyčku. Symbol nekonečna je dále stylizován geometrickými tvary, které typicky symbolizují technologické nebo vědecké koncepty. Toto logo je dobrým příkladem abstraktních symbolů, které jsou promyšleně vybrány a geometrické motivy mohou poskytnout dobrou inspiraci pro technologické agentury. To funguje dobře pro Tinuiti, marketingovou firmu v San Diegu.

#9 – KOTA

Je možné mít dvě loga? Myslí si to známá britská marketingová agentura KOTA. Verze loga ve stupních šedi představuje značku na webu v miniaturách a záhlavích stránek. Barevná gradientní verze v plné velikosti komunikuje osobnost KOTA jako zábavné a kreativní značky. Při použití těchto technik pro inspiraci loga je nejlepší zachovat různé verze podobné, aby nedošlo k záměně – například použít monogram pro zkrácené logo a celé jméno pro delší verzi.

#10 – Tuff

Tuff, který se plně opírá o typografii, používá svůj svérázný pravopis a nápadné písmo, aby vyjádřil svou osobnost jako štíhlý, přístupný marketingový tým se sídlem v mladistvém Coloradu. Logo, které se pyšní odfláknutým týmem zaměřeným na výsledky, zve návštěvníky a potenciální klienty, aby se ponořili trochu dále do webu a zjistili, o čem to všechno je. Pokud má vaše marketingová společnost jedinečné nebo chytré jméno, může to být dobrá strategie, kterou byste měli zvážit.

#11 – Poslouchejte Creative

Zatímco většina log marketingových společností používá kombinaci typografie, ikon, barev a abstraktního designu k vyjádření své identity jako mnohostranné designové agentury, Listen Creative dokáže využít Všechno těchto strategií – a funguje to. Pokud jste příznivci maximalistického designu, pak vás osloví použití výrazných barev, složitý design můry a výrazné vertikální linie. Mějte na paměti, že složitá loga, jako je toto, je často potřeba zjednodušit pro tištěná média, ale na digitální jsou rozhodně šmrnc.

Číst:  Jak zviditelnit vaše Instagram Stories pouze pro vaše nejbližší přátele

#12 – Všemi prostředky

Pokud smělost Listen Creative není tak úplně vaším stylem, pak vám může trochu inspirace pro vaše logo reklamní agentury poskytnout nenápadná elegance By All Means, kreativní agentury z Floridy. Zakřivené linie a jednoduchá, černobílá paleta se hodí pro značky, kde jméno nabízí primární způsob komunikace a brandingu. Obecnější názvy agentur – například vaše město + digitální marketing – mohou chtít zahrnout několik dalších designových prvků, abyste vynikli v davu.

#13 – ClickRay

ClickRay je polská digitální marketingová agentura, která se zaměřuje speciálně na technologické společnosti. Jejich logo to vyjadřuje geometrickými tvary a typografií, která naznačuje příkazové klávesy na klávesnici. Bezpatkové písmo a růžová barva brání tomu, aby logo nevypadalo příliš vážně – potenciální marketingoví klienti obecně chtějí, aby jejich agentura byla kreativní a mladistvá, nikoli zatuchlá nebo zastaralá.

#14 – Teorie snů

Zatímco většina log marketingových agentur používá bílý prostor, Dream Theory používá k odsazení svého loga černé pozadí. Jednoduchá duhová paleta v balónech je poutavá, ale známá; gradient ROYGBIV je okamžitě rozpoznatelný, a proto není příliš rušný. Přidání siluety dítěte do loga podtrhuje kreativní výhody této floridské marketingové společnosti poskytující kompletní služby, což naznačuje i její název, Teorie snů. Díky tomu je design loga konzistentní s hlasem značky.

#15 – Kreativní houba

V neposlední řadě je Creative Sponge kreativní marketingová agentura ve Spojeném království, která pomocí jemné animace oživuje své logo kreativní agentury na obrazovce. Slovo „kreativní“ se spoléhá na mohutné písmo a základní bílé pozadí a pomalu mění cykly v několika barvách, jak návštěvníci procházejí web. Klíčem k této technice je nepřehánět to – nadměrné animace vypadají zastarale nebo nezvykle a mohou vést k pomalejšímu načítání. Toto logo funguje, protože přechody jsou pomalé a elegantní, přitahují pozornost k logu, aniž by zbytečně rušily pozornost.

Jak navrhnout nejlepší logo kreativní agentury

Jak jsme viděli, loga nejlepších marketingových agentur používají základní prvky designu k vyjádření jejich osobnosti a služeb. Chcete-li navrhnout to nejlepší logo pro vás, zamyslete se nad tím, jak chcete, aby byla vaše značka v budoucnu reprezentována, a poté zvažte, jak můžete tyto hodnoty reprezentovat pomocí:

 • Typografie
 • Barva
 • Negativní prostor
 • Abstraktní vzory
 • Symbolismus