Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

26 nejlepších aplikací pro BigCommerce: Vytvořte ziskový a bezproblémový elektronický obchod

26 nejlepších aplikací pro BigCommerce: Vytvořte ziskový a bezproblémový elektronický obchod

BigCommerce je široce používaná platforma elektronického obchodu, která je vybavena řadou vestavěných prodejních a marketingových nástrojů. Pokud ale opravdu chcete optimalizovat svůj obchod BigCommerce – a vytvořit takový druh nákupního zážitku, který udrží zákazníky a zvýší příjmy – budete chtít využít aplikace BigCommerce třetích stran, abyste doplnili svůj technologický balík elektronického obchodu.

Přehled Obsahu

Abychom vám pomohli vybrat ta správná řešení pro váš internetový obchod, podíváme se na 26 nejlepších aplikací BigCommerce na současném trhu rozdělených podle kategorií.

(Pokud jste skončili v této příručce, ale nepoužíváte BigCommerce, podívejte se místo toho na náš seznam nejlepších aplikací pro Shopify nebo nejlepších rozšíření Magento.)

Při hledání aplikací BigCommerce budete samozřejmě chtít zajistit, aby daná aplikace vyřešila váš problém za přijatelnou cenu. Pokud jste však někdy nakupovali software, víte, že to není tak jednoduché.

Stejně jako jakýkoli jiný nástroj elektronického obchodu budete také chtít prozkoumat integrace, přizpůsobení a trvalou podporu každé aplikace:

1) Integruje se s vašimi dalšími nástroji a platformami elektronického obchodu

Aplikace BigCommerce fungují nejlépe, když spolupracují. Například integrací vaší e-mailové marketingové aplikace s přepravní aplikací můžete zákazníkům posílat automatické aktualizace o dodávkách. Integrace vaší platformy zákaznické podpory s vaší aplikací pro vracení a výměny znamená, že vaši agenti mohou kontrolovat a sdílet aktualizace o vracených zákaznících a nabízet doporučení produktů k výměně, aniž by museli opustit podpora.

To jsou jen dva příklady toho, jak může být prospěšné vybrat si aplikace, které lze integrovat s vašimi dalšími nástroji elektronického obchodu. Samozřejmě je také důležité vybrat si aplikace, které se budou integrovat s vašimi platformami elektronického obchodu, a proto se všechny aplikace v našem seznamu integrují s platformou BigCommerce.

2) Umožňuje přizpůsobení

Plug-and-play řešení, která nenabízejí mnoho prostoru pro přizpůsobení, se mohou na první pohled zdát pohodlná. Ale jak se vaše podnikání rozrůstá a rozšiřuje, pravděpodobně zjistíte, že tato řešení již nesplňují vaše potřeby jako kdysi. I když používáte předem připravené šablony, budete chtít alespoň určitou úroveň přizpůsobitelnosti, abyste zajistili, že nebudete muset nakupovat aplikace a přecházet na nový software, když zjistíte, že šablona již nevyhovuje vašim potřebám.

{{lead-magnet-1}}

3) Dostává pravidelné aktualizace

I ty nejkvalitnější aplikace stále vyžadují pravidelné aktualizace a údržbu, aby mohly správně fungovat. Kromě plánovaných aktualizací a údržby je také nezbytné vybrat si aplikace, jejichž poskytovatelé jsou ochotni s vámi spolupracovat na rychlé nápravě jakýchkoliv chyb nebo problémů, které se vyskytnou při používání aplikace. Díky tomu je skvělá zákaznická podpora zásadní kvalitou, kterou je třeba hledat u poskytovatelů aplikací BigCommerce bez ohledu na to, jaký typ aplikace kupujete.

Také jsme si všimli, že když vývojáři vydají aplikaci na více platformách elektronického obchodu, verze Shopify má tendenci získat více pozornosti. Proto doporučujeme zkontrolovat tržiště aplikací BigCommerce, ne webové stránky aplikace pro recenze zákazníků a historii aktualizací produktů.

Nejlepší marketingové aplikace BigCommerce

Bez ohledu na to, jak skvělé jsou vaše produkty, nebudete generovat velké prodeje bez účinné marketingové strategie. Naštěstí vám tyto marketingové aplikace BigCommerce mohou poskytnout řadu marketingových funkcí, které jistě posunou vaše marketingové úsilí na další úroveň.

1) Recenze produktů Yotpo

Yotpo vám pomůže generovat a spravovat recenze produktů a stránek, stejně jako další formy sociálního důkazu, jako jsou posudky a obsah vytvářený uživateli (UGC). Napsali jsme, jak jsou recenze produktů elektronického obchodu jedním z nejlepších způsobů, jak vzbudit důvěru návštěvníků vašich stránek a přimět potenciální zákazníky k nákupu.

Yotpo je nejlepší nástroj pro správu tohoto procesu díky funkcím automatizace pro shromažďování a zobrazování recenzí na vašem webu.

Jedinečné vlastnosti

 • Poskytuje šablony žádostí o recenzi pro shromažďování více zákaznických recenzí a předvádí recenze na vašem webu
 • Proměňte recenze na placené reklamy na Facebooku
 • Sbírejte a prezentujte fotografie a videa zákazníků v produktových záznamech

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,59/5 ⭐

 • Výborná zákaznická podpora při řešení problémů
 • Widgety pro vyžádání recenzí vedou k nárůstu recenzí produktů
 • Poskytuje spoustu funkcí pro správu věrnostních a doporučovacích programů

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se Yotpo integruje s Zoho Desk.

2) Klaviyo

Jako jedna z nejlepších aplikací pro automatizaci marketingu pro obchody s elektronickým obchodem Klaviyo nabízí řadu funkcí navržených tak, aby vám pomohly optimalizovat vaše e-mailové marketingové kampaně a SMS marketingové toky. Marketingová platforma Klaviyo také nabízí nástroje pro segmentaci seznamů a uživatelsky přívětivý analytický panel, který můžete použít k měření výkonu svých kampaní.

Preferujeme Klaviyo před jeho konkurentem, Mailchimpem, kvůli vynikajícím SMS nabídkám Klaviyo a lepším funkcím segmentace.

Jedinečné vlastnosti

 • Umožňuje automaticky spouštět kampaně na základě spouštěčů, jako jsou spouštěče opuštění košíku, spouštěče poklesu ceny a spouštěče zpětného skladu
 • Poskytuje velkou knihovnu předem vytvořených šablon a toků, díky kterým je proces vytváření kampaně mnohem méně časově náročný
 • Usnadňuje segmentaci seznamů SMS a e-mailů na základě široké škály údajů o zákaznících

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4/5 ⭐

 • Uživatelsky přívětivý a snadno nastavitelný
 • Poskytuje širokou škálu předem připravených spouště, ze kterých si můžete vybrat
 • Schopný e-mailový tvůrce, který usnadňuje vytváření značkových e-mailů

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se Klaviyo integruje s Zoho Desk.

3) Pozorný SMS marketing

PozornýŘešení SMS a e-mailového marketingu zjednodušuje vytváření a optimalizaci kampaní a přitom zůstává v souladu s předpisy pro SMS a e-mail marketing. Tato platforma je navržena tak, aby pomohla majitelům obchodů rozšířit jejich seznamy odběratelů a spouštět kampaně s vysokým dopadem díky pokročilé segmentaci.

Číst:  Jak se obsahový marketing mění pro vlastníky malých podniků v roce 2024 podle Everest Business Funding

Jedinečné vlastnosti

 • Přizpůsobitelné integrace díky veřejným rozhraním API společnosti Attenive a zdrojům pro vývojáře
 • Funkce správy odměn pro odměňování a zapojení věrných zákazníků
 • Možnosti A/B testování
 • Správce publika pro cílení na zákazníky pomocí personalizovaných zpráv
 • Business intelligence, která vám pomůže měřit výkon kampaní

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: Žádné recenze na BigCommerce

Zatímco zápis společnosti Attenive v BigCommerce nemá žádné recenze, uživatelé Shopify si o aplikaci myslí následující:

 • Snadná instalace (do týdne nebo dvou)
 • Pomáhá udělat ze SMS špičkový marketingový kanál a kanál pro zapojení zákazníků
 • Lepší pro maloobchodníky s významnou stávající návštěvností

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se Atentive integruje s Zoho Desk.

4) Onollo Social Media Manager

Onollo je aplikace pro správu sociálních médií elektronického obchodu, která vám umožňuje extrahovat produktová data z vašeho obchodu BigCommerce jediným kliknutím, což usnadňuje vytváření propagačních příspěvků, aniž byste museli extrahovat informace o produktu ručně. Onollo také umožňuje majitelům obchodů naplánovat příspěvky předem pro automatické publikování.

Jedinečné vlastnosti

 • Extrahuje produktová data, jako jsou popisy produktů, fotografie, adresy URL a ceny, jediným kliknutím
 • Poskytuje organizovaný řídicí panel pro sledování vašich příspěvků na sociálních sítích
 • Poskytuje kalendář pro plánování příspěvků

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 5/5 ⭐

 • Skvělá zákaznická podpora
 • Pohodlné a snadné použití
 • Zjednodušuje proces správy více účtů na sociálních sítích

Související čtení: Naše nejlepší tipy pro používání sociálních médií k poskytování zákaznických služeb, které si zaslouží udržení.

5) Omnisend Email Marketing & Newsletters

Omnisend je e-mailový marketingový nástroj, který vám umožňuje segmentovat seznamy odběratelů na základě mnoha typů dat. S mnoha předem vytvořenými e-mailovými a SMS pracovními postupy a šablonami můžete rychle vytvářet automatizované e-mailové marketingové kampaně založené na spouštěčích chování zákazníků. Aplikace BigCommerce společnosti Omnisend nabízí bezplatné i placené plány.

Jedinečné vlastnosti

 • Podrobné analýzy a přehledy, které můžete použít k segmentaci seznamů odběratelů
 • Možnost vytvářet širokou škálu vlastních spouštěčů pro spouštění automatických e-mailových kampaní
 • Vynikající 24/7 zákaznická podpora

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,37/5 ⭐

 • Oceňte rovnováhu mezi jednoduchostí a výkonnými funkcemi aplikace
 • Některé problémy s označováním kampaní jako spam
 • Mnoho recenzí křičí na rychlou a užitečnou zákaznickou podporu společnosti Omnisend

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se Omnisend integruje s Zoho Desk.

Nejlepší aplikace BigCommerce zaměřené na prodej

Podle údaje z Oberlo, pouze 1,94 % návštěv webových stránek elektronického obchodu se promění v nákup. Pokud byste chtěli udržet konverzní poměry ve svém obchodě co nejvyšší prostřednictvím udržení a dalšího prodeje, zde jsou čtyři vynikající prodejní aplikace BigCommerce, které můžete využít.

6) LoyaltyLion

S LoyaltyLionMajitelé obchodů BigCommerce mohou zlepšit udržení zákazníků vytvořením přizpůsobitelných věrnostních programů. LoyaltyLion usnadňuje správu všech aspektů vašeho zákaznického věrnostního programu, včetně automatického udělování bodů za předem definované zákaznické akce, které lze utratit online nebo v obchodě, a různých marketingových nástrojů pro propagaci vašeho věrnostního programu u stávajících i nových zákazníků.

Jedinečné vlastnosti

 • Oznámení na místě, která upozorní zákazníky, když mají k dispozici body k útratě
 • Umožňuje vložit věrnostní komponenty na stránky produktu a po nákupu
 • Poskytuje věrnostní e-mailové šablony a bodová prohlášení pro individuální e-mailové marketingové kampaně

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 5/5 ⭐

 • Vysoce přizpůsobitelné
 • Usnadňuje A/B testování vašeho věrnostního programu
 • Poskytuje užitečné analýzy a přehledy

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se LoyaltyLion integruje s Zoho Desk.

7) Neomezený Upsell

Neomezený Upsell vám pomůže prodat zákazníkům a maximalizovat průměrnou hodnotu objednávky (AOV) zobrazením vyskakovacího pole u pokladny, které navrhuje další produkty, které se mohou hodit ke všemu, co mají v košíku. Pokud například zákazník klikne na „Pokladna“ s notebookem v košíku, můžete mu pomocí neomezeného upsell automaticky doporučit, aby si také pořídil obal na notebook (nebo jakékoli jiné příslušenství).

Jedinečné vlastnosti

 • 100% kompatibilní s mobilními zařízeními
 • Flexibilní nastavení zobrazení, včetně odpočítávání
 • Snadno použitelný editor pro vytvoření vyskakovacího okna, které je v souladu s vaší značkou

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,2/5 ⭐

 • Skvělé, hloubkové nastavení pro přesnou konfiguraci toho, co se kterým zákazníkům zobrazí
 • Aplikace se někdy správně nenačte
 • Funguje rychle a začíná generovat upsells

Související čtení: Náš průvodce efektivním upsellingem v elektronickém obchodu.

8) Smile.io

Jako LoyaltyLion, Smile.io je dalším řešením pro vytváření a správu věrnostních a doporučovacích programů. S Smile.io můžete přidělovat body odměn za širokou škálu zákaznických akcí, vytvářet VIP programy s odstupňovanými odměnami a propagovat doporučení zákazníků udělováním bodů, kuponů a slev za doporučení a sociální sdílení.

Jedinečné vlastnosti

 • Umožňuje vám automaticky přidělovat body odměn nebo vyhledávat podle jména zákazníka a body upravovat ručně
 • Poskytuje na místě vyskakovací okna, která zákazníkům připomenou, kdy mají k dispozici body, které mohou utratit
 • Automaticky odměňuje body za akce a události zákazníků, jako jsou opakované nákupy, sdílení na sociálních sítích, narozeniny zákazníků a mnoho dalších

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,7/5 ⭐

 • Uživatelsky přívětivé rozhraní
 • Umožňuje vám přizpůsobit design a funkce vašeho programu odměn
 • Snadné použití i pro zákazníky

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se Smile.io integruje s Zoho Desk.

Nejlepší aplikace pro služby zákazníkům BigCommerce

Podle data od společnosti Microsoft90 % Američanů považuje zákaznický servis za důležitý faktor při rozhodování, se kterými společnostmi obchodovat. S těmito aplikacemi pro služby zákazníkům BigCommerce můžete zajistit, že poskytujete optimalizovanou zákaznickou zkušenost ve vašem obchodě BigCommerce a zároveň snižujete pracovní zátěž vašeho týmu zákaznické podpory.

9) Zoho Desk

Zoho Desk je výkonné řešení zákaznické podpory (nazývané také helpdesk), které poskytuje vše, co potřebujete, abyste svým zákazníkům mohli začít nabízet lepší zkušenost s vaším obchodem, včetně widgetů pro živý chat, samoobslužných možností a pohodlného helpdesku pro přístup ke zdrojům zákaznické podpory a vytváření lístků podpory.

Vzhledem k tomu, že Zoho Desk byl účelově vytvořen pro podniky elektronického obchodu, jsme hrdí na to, jak hluboce se integruje s BigCommerce. Můžete vidět informace o zákaznících stažené přímo z BigCommerce, včetně minulých objednávek. Můžete také ovládat správu objednávek z Zoho Desk, zpracování refundací, zrušení a mnohem více, aniž byste opustili Zoho Desk.

Zoho Desk se také integruje s většinou nástrojů na tomto seznamu pro jednotnější centrum zákaznické zkušenosti. Podívejte se do našeho obchodu s aplikacemi a zjistěte, zda se vaše oblíbené aplikace integrují.

Kromě zlepšení kvality vaší zákaznické podpory je Zoho Desk také navržen tak, aby snižoval zátěž vašeho personálu zákaznické podpory poskytováním zákaznických samoobslužných řešení, automatizací priorit vstupenek a dalšími.

Chcete-li se sami přesvědčit, jak může Zoho Desk optimalizovat váš proces zákaznické podpory, nezapomeňte se zaregistrovat do Zoho Desk ještě dnes (včetně 7denní bezplatné zkušební verze).

Jedinečné vlastnosti

 • Integruje se přímo s BigCommerce a zobrazuje informace o zákaznících vedle každé konverzace
 • Umožňuje vkládat proměnné specifické pro BigCommerce Makra (šablonové odpovědi) pro rychlejší, personalizované odpovědi
 • Rychle se načítající widgety pro živý chat, které nezpomalí váš web
 • Umožňuje agentům zákaznické podpory spravovat lístky zákaznické podpory z jediného, ​​uživatelsky přívětivého řídicího panelu
 • Poskytuje širokou škálu Pravidla pro automatizaci různých úkolů zákaznické podpory
 • Umožňuje vašim zákazníkům, aby si pomohli sami pomocí centra nápovědy a samoobslužná automatizace protéká

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 5/5 ⭐

 • Velmi užitečné pro upřednostnění dotazů zákazníků, aby bylo zajištěno, že nejdůležitější dotazy obdrží nejrychlejší možnou odpověď
 • Výborná zákaznická podpora
 • Umožňuje majitelům obchodů snížit velikost týmu zákaznické podpory a zároveň poskytovat rychlou a vysoce kvalitní zákaznickou podporu

Související čtení: Náš seznam nejlepších platforem zákaznických služeb pro elektronický obchod.

10) Tidio Live Chat a Chatboti

Tidio nabízí možnosti živého chatu a chatbotů pro váš obchod BigCommerce s chatboty poháněnými umělou inteligencí, které vám umožní automatizovat část konverzací vaší zákaznické podpory a nepřetržitě zpracovávat příchozí požadavky na chat.

Jedinečné vlastnosti

 • Dostávejte živá upozornění návštěvníků, když někdo navštíví váš web
 • Schopnost naprogramovat chatboty, aby předváděli propagační akce a slevy, abyste zlepšili svůj konverzní poměr a zvýšili prodeje

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 3,3/5 ⭐

 • Oceníte bezplatnou cenovou možnost aplikace pro živý chat
 • Zjistěte, že chat je trochu zabugovaný: „90 % případů vám nedovolí přihlásit se“
 • Je obtížné odinstalovat bez podpory vývojáře
Číst:  7 nejlepších hodinek, které se hodí k vašemu svatebnímu outfitu

Související čtení: Náš seznam nejlepších aplikací pro živý chat pro BigCommerce.

11) Databáze odpovědí

Jedním z nejlepších způsobů, jak snížit objem lístků na zákaznickou podporu, je poskytnout zákazníkům dostatek samoobslužných zdrojů. S Databáze odpovědímohou majitelé obchodů snadno vytvářet znalostní báze, stránky s často kladenými dotazy a komunitní fóra otázek a odpovědí, která zákazníkům poskytují možnost přístupu k odpovědím na běžné otázky, aniž by museli kontaktovat tým zákaznické podpory obchodu.

Jedinečné vlastnosti

 • Umožňuje vytvářet veřejné i soukromé znalostní báze a komunitní fóra
 • Indexuje obsah otázek a odpovědí ve vyhledávačích za účelem posílení SEO vašeho webu
 • Poskytuje statistiky a analýzy pro identifikaci vysoce hodnotného obsahu/otázek, které zákazníci nejčastěji kladou

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 5/5 ⭐

 • Skvělé pro pasivní zlepšování SEO
 • Snižuje objem lístků zákaznické podpory
 • Omezená sada funkcí ve srovnání s robustnějším řešením helpdesku

Související čtení: Náš průvodce zlepšením zákaznické zkušenosti se zákaznickou samoobsluhou.

12) Tawk.to

Tawk.to je aplikace, která umožňuje majitelům obchodů BigCommerce integrovat okna živého chatu do jejich online obchodu. Kromě nástrojů pro živý chat poskytuje Tawk.to také snadno použitelný nástroj pro vytváření znalostní báze a také systém pro vytváření, upřednostňování a přidělování lístků zákaznické podpory.

Jedinečné vlastnosti

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: Žádné recenze na BigCommerce

 • Chat před nákupem zvyšuje konverze
 • Snadno se integruje s mnoha platformami elektronického obchodu, ale nenabízí funkce těchto platforem nativně
 • Většina nejlepších funkcí aplikace je k dispozici v bezplatné verzi

Související čtení: Náš komplexní průvodce podporou živého chatu, včetně diskuse o tom, jak mohou menší týmy spravovat živý chat.

Nejlepší aplikace BigCommerce pro optimalizaci webu

Podle údaje z Intergrowth70 % online marketérů tvrdí, že dobré SEO je při generování prodejů efektivnější než PPC reklamy. S aplikacemi BigCommerce pro optimalizaci stránek můžete zajistit, aby se vaše webové stránky umisťovaly co nejlépe pro relevantní vyhledávání, aniž byste si museli najímat službu SEO.

13) SEOkarta

SEOkarta je společnost, která poskytuje několik výjimečných SEO služeb, včetně optimalizátoru obrázků, hromadné optimalizace webových stránek, sledovačů hodnocení a dalších. Pokud hledáte all-in-one řešení pro zlepšení hodnocení vašich webových stránek, spolupráce s SEOKart je skvělou volbou.

Jedinečné vlastnosti

 • Poskytuje bezplatné vyhodnocení stránek bez povinnosti přihlásit se ke službě po dokončení hodnocení
 • Optimalizuje metadata, jako jsou popisy metadat, alternativní text, názvy metadat a další
 • Vícejazyčný a kulturně specifický výzkum klíčových slov a vývoj obsahu pro posílení mezinárodního SEO

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,9/5 ⭐

 • Skvělé pro zlepšení místního SEO
 • Umožňuje majitelům obchodů provádět komplexní SEO strategii s minimálním úsilím a know-how
 • Výborná zákaznická podpora

Související čtení: Náš průvodce optimalizací pro vyhledávače elektronického obchodu (SEO).

14) Shogun Page Builder

Shogun Page Builder je aplikace, která zjednodušuje proces přizpůsobení vašeho obchodu BigCommerce a zároveň zajišťuje, že se všechny stránky vašeho obchodu rychle načítají pro optimální SEO. Jako tvůrce stránek přetahováním poskytuje Shogun Page Builder širokou škálu možností přizpůsobení, které k implementaci nevyžadují žádné znalosti kódování.

Jedinečné vlastnosti

 • Zrychluje stránky ve vašem obchodě BigCommerce pro lepší SEO
 • Usnadňuje A/B testování stránek, které vytvoříte
 • Poskytuje více než 30 šablon pro rychlý start pro vytváření vstupních stránek, stránek produktů a dalších

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,81/5 ⭐

 • Skvělé pro vytváření vstupních stránek
 • Spousta možností přizpůsobení
 • Neuvěřitelně snadné použití

{{lead-magnet-2}}

15) Oblíbené SEO

FavSEO je řešení, které nabízí vše, co potřebujete k posílení SEO vašeho obchodu, včetně SEO auditu k identifikaci stávajících problémů SEO, průzkumu klíčových slov, který vám pomůže naplnit obsah vašeho webu cílenými klíčovými slovy, strategie pro vytváření odkazů, která se provádí vaším jménem, ​​a nástroje pro sledování hodnocení vašeho webu v průběhu času. Počínaje 799 dolary měsíčně FavSEO rozhodně není levné řešení, ale je to jedna z nejlepších dostupných aplikací/služeb pro maximalizaci SEO webových stránek s minimálním úsilím.

Jedinečné vlastnosti

 • Všechny audity a služby jsou prováděny ručně týmem odborníků na SEO
 • Zaměřuje se spíše na vytváření zpětných odkazů s vysokou autoritou, než na pouhé zvyšování počtu zpětných odkazů jakýmkoli možným způsobem
 • 24/7 chat a e-mailová podpora

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,78/5 ⭐

 • Zvyšuje SEO webu bez jakéhokoli úsilí nebo znalostí požadovaných od uživatelů aplikace
 • Vstřícná a užitečná zákaznická podpora
 • Optimalizuje kromě vašeho webu i vaše profily na sociálních sítích

Související čtení: Náš seznam nejlepších taktik růstu elektronického obchodu k nalezení (a udržení) nových zákazníků.

16) Přesměrování přesměrování

Přesměrování přesměrování je jednoduché řešení pro nalezení nefunkčních stránek na vašem webu (chyby 404) a přidání 301 přesměrování, aby byli zákazníci přesměrováni na funkční stránku. Nastavení těchto přesměrování je možné, ale tento nástroj zjednodušuje proces, takže i obchodníci bez technických znalostí nebo specializovaného správce webu se mohou vyhnout odesílání nakupujících na mrtvé stránky.

Jedinečné vlastnosti

 • Maximalizuje optimalizaci pro vyhledávače (SEO) vyhledáním a přesměrováním nefunkčních odkazů
 • Super jednoduchá správa přesměrování 301
 • 7denní bezplatná zkušební verze

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 5/5 ⭐

 • Funguje dobře a zjednodušuje hledání chyb 404
 • Mnohem lepší než ruční hledání nefunkčních odkazů, což bylo staré řešení
 • “Aplikace, kterou musíte mít!”

Nejlepší aplikace pro tržiště a správu zásob

Jak váš obchod roste a přidáváte nové produkty, budete muset věnovat zvýšenou pozornost úrovni zásob, kategoriím produktů a přítomnosti na tržištích, jako je Amazon, Walmart a Etsy. Následující aplikace vám pomohou spravovat váš inventář a poskytují zákazníkům skvělý zážitek tím, že neuvádějí produkty, které nemáte k dispozici.

17) Stock Sync

Synchronizace akcií je aplikace pro správu zásob, která vám pomůže sledovat a aktualizovat skladové zásoby produktů bez zdlouhavé ruční práce. Aplikace je zvláště užitečná, pokud máte omezené zásoby, prodáváte širokou škálu položek nebo máte malý tým, který nemůže trávit hodiny ruční aktualizací cen a dostupnosti produktů.

Jedinečné vlastnosti

 • Zahrňte nebo vylučte produkty ze svého zdroje v závislosti na dostupnosti, abyste předešli nadměrnému prodeji
 • Spravujte zásoby pocházející od více dodavatelů (nebo vynechejte odesílatele)
 • Synchronizujte inventář s weby více dodavatelů

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,4/5 ⭐

 • Dobrá cena ve srovnání s podobnými produkty
 • Tým zákaznických služeb je trochu pomalý
 • Ušetříte spoustu času za týden, zvláště pokud již máte produkty v souboru CSV

18) Marketplace Connector od CedCommerce

Marketplace Connector vám pomůže integrovat váš obchod BigCommerce s více než 11 tržišti najednou, včetně:

 • Walmart
 • Etsy
 • Nákupy Google
 • Přání

Je to skvělý nástroj pro značky, které doufají, že proniknou do vícekanálového prodeje, protože své produkty můžete dostat na více webů, aniž byste museli neustále přepínat mezi různými aplikacemi a ručně slučovat data o zásobách.

Jedinečné vlastnosti

 • Hromadné nahrávání na základě profilu, abyste mohli aktualizovat všechny produkty najednou
 • Synchronizace cen a zásob v reálném čase na všech platformách
 • Automatické aktualizace inventáře zabraňují nadměrnému prodeji produktů

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,82/5 ⭐

 • Snadná integrace s vaším obchodem BigCommerce
 • Skvělý, rychlý zákaznický servis
 • Některé stížnosti na integraci Etsy

Související: Náš průvodce obchodováním na sociálních sítích nebo prodejem na sociálních účtech vaší značky.

19) Sellbrite

Sellbrite je vícekanálová platforma, která usnadňuje synchronizaci produktů na více tržištích. Pokud kromě svého obchodu BigCommerce prodáváte produkty na Amazonu, eBay, Etsy nebo jiných platformách, využití Sellbrite vám umožní aktualizovat záznamy napříč platformami jediným kliknutím a spravovat všechny vaše objednávky z jediného řídicího panelu.

Jedinečné vlastnosti

 • Automaticky synchronizuje produkty, i když se SKU mezi kanály liší
 • Umožňuje tisk přepravních štítků nebo směrování objednávek k doručovací službě
 • Umožňuje nahrát hromadné záznamy až 100 záznamů najednou na kanál

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4/5 ⭐

 • Zařazování produktů do více prodejních kanálů je mnohem méně časově náročné
 • Snadné nastavení a použití
 • Výborná zákaznická podpora

Související čtení: Náš komplexní průvodce správou zásob elektronického obchodu.

Nejlepší aplikace pro platby a opakované platby pro obchody BigCommerce

Chcete-li vytvořit cestu nejmenšího odporu mezi návštěvníky vašeho obchodu a dokončeným prodejem, je nezbytné, aby zákazníci mohli snadno platit za nákupy. S těmito platebními aplikacemi BigCommerce můžete svým zákazníkům poskytnout řadu pohodlných a bezpečných platebních možností.

Číst:  Axiomy, které jsou nezbytné pro obchodní úspěch

20) Dobijte

Dobít je aplikace, která umožňuje majitelům obchodů BigCommerce prodávat produkty nebo služby založené na předplatném. Kromě toho, že zákazníkům poskytuje možnosti platby za předplatné při pokladně, Recharge zákazníkům také usnadňuje správu předplatného buď prostřednictvím SMS nebo prostřednictvím předem vytvořeného zákaznického portálu.

Jedinečné vlastnosti

 • Snižuje odchod zákazníků tím, že dává zákazníkům možnost pozastavit nebo změnit své předplatné, místo aby je zrušili
 • Integruje se se všemi oblíbenými řešeními pro zpracování plateb a umožňuje platby na základě předplatného
 • Poskytuje užitečné statistiky, které můžete použít k optimalizaci nabídky předplatného

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 3,83/5 ⭐

 • Spousta možností přizpůsobení
 • Usnadňuje zákazníkům úpravu jejich předplatného
 • Silná integrace a snadné nastavení

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se Recharge integruje s Zoho Desk.

21) Zajistěte kontrolu jedním kliknutím

Pokladna šroubů je aplikace, která vytváří proces pokladny bez tření tím, že umožňuje zákazníkům platit jediným kliknutím. Jakmile se zákazník zaregistruje do sítě Bolt Checkout, jeho informace se uloží a automaticky se vyplní při každém nákupu produktu, i když je to jeho první návštěva obchodu, čímž vznikne bezproblémový proces pokladny, který pomáhá majitelům obchodů snížit počet opuštěných obchodů. sazby košíku.

Jedinečné vlastnosti

 • Poskytuje spoustu metrik a přehledů o nákupním chování vašich zákazníků
 • Integruje se s širokou řadou řešení pro zpracování plateb, včetně kreditních karet a PayPal
 • Slibuje o 50 % vyšší míru konverze díky zefektivnění procesu placení

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: Žádné recenze na BigCommerce

Zatímco Bolt momentálně nemá recenze na BigCommerce, uživatelé na Shopify často v recenzích zmiňují následující:

 • Skvělé funkce vizualizace dat
 • Chrání před podvodnými objednávkami a nabízí 100% záruku zpětného zúčtování podvodu
 • Vstřícný a užitečný tým technické podpory

Související čtení: Náš průvodce omezením opouštění košíku (s lepším zážitkem při placení).

Nejlepší aplikace pro odesílání a plnění BigCommerce

Doprava a plnění jsou často jedny z největších potíží spojených s provozováním internetového obchodu. Pokud byste chtěli, aby váš proces odesílání a plnění byl pro vás i vaše zákazníky co nejefektivnější, tyto tři aplikace BigCommerce pro odesílání a plnění určitě stojí za vyzkoušení. Chcete-li získat rozšířené seznamy, podívejte se na naše seznamy nejlepšího přepravního softwaru pro elektronický obchod a nejlepšího softwaru pro správu vracení zboží.

22) Lodní Bob

Lodní Bob je řešení pro správu zásob, které je podobné jako Amazon FBA pro majitele obchodů BigCommerce. S ShipBob můžete své produkty zasílat hromadně do distribučních center ShipBob po celé zemi. Jakmile odešlete své produkty do skladů ShipBob, ShipBob poté převezme veškerou odpovědnost za správu zásob a plnění objednávek, což vám umožní soustředit se na růst vašeho podnikání.

Jedinečné vlastnosti

 • Dává vám možnost vybrat si, kterého dopravce chcete používat
 • Vrácení objednávek je zpracováváno vaším jménem
 • Zkracuje dobu potřebnou k dodání produktů zákazníkům odesláním produktů z distribučního centra, které je nejblíže zákazníkovi, který zadal objednávku

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: Žádné recenze na BigCommerce

ShipBob nemá žádné recenze na BigCommerce, ale recenzenti Shopify často zmiňují:

 • Platforma je snadno ovladatelná
 • Usnadňuje sledování objednávek a vracení zboží
 • Dostatek flexibility ohledně možností vyřízení objednávky

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se ShipBob integruje s Zoho Desk.

23) Lodní stanice

Lodní stanice je aplikace, která je navržena tak, aby zefektivnila a zautomatizovala proces vyřizování vašich objednávek. S ShipStation mohou majitelé obchodů BigCommerce importovat objednávky z více obchodů a kanálů, využívat hromadné aktualizace a automatizační procesy k rychlému zpracování a plnění objednávek, porovnávat sazby u různých dopravců (jako USPS, UPS a FedEx) a tisknout přepravní štítky a nakonec odesílat zákazníky. automatické aktualizace zásilky.

Jedinečné vlastnosti

 • Spojte se s více platformami/tržišti bez dalších poplatků
 • Usnadněte si nastavení přepravních pravidel, která zautomatizují proces plnění objednávky
 • Poskytuje řídicí panel pro správu zásob pro zobrazení úrovní zásob, přidělování zásob nebo nastavení výstrah zásob

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4.08/5 ⭐

 • Snadné nastavení a použití
 • Díky automatizacím je nastavení přepravních pravidel efektivnější než ruční vytváření
 • Usnadňuje spojení více objednávek do jedné zásilky

Související čtení: Náš seznam doporučených postupů pro přepravu a plnění elektronického obchodu.

24) Po odeslání

AfterShip je aplikace, která vám usnadňuje informovat zákazníky o stavu jejich objednávek. Kromě toho, že vám AfterShip umožňuje zasílat automatická upozornění na zásilky, umožňuje vám také vytvořit značkovou stránku pro sledování objednávek, ke které budou mít vaši zákazníci kdykoli přístup.

Jedinečné vlastnosti

 • Integruje se s 953 různými operátory a také s celou řadou dalších aplikací a platforem
 • Poskytuje podrobné analýzy, které můžete použít k optimalizaci zážitku vašeho obchodu po nákupu
 • Umožňuje sledovat objednávky napříč různými prodejními kanály a dopravci z jednoho řídicího panelu

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: 4,59/5 ⭐

 • Spousta možností přizpůsobení
 • Poskytuje aktualizace sledování v reálném čase zákazníkům i majitelům obchodů
 • Jednoduché nastavení s uživatelsky přívětivým rozhraním

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se AfterShip integruje s Zoho Desk.

Nejlepší aplikace pro automatizaci a produktivitu BigCommerce

Všechno výše uvedené – marketing, prodej, optimalizace webu, správa zásob a doprava – nebude možné, pokud strávíte polovinu dne nudnými úkoly. Tyto poslední aplikace vám pomohou zefektivnit a zautomatizovat vaše pracovní postupy, takže strávíte méně času opakujícími se úkoly a více času rozvojem vašeho podnikání.

25) Zapier

Zapier je online automatizační platforma, která propojuje aplikace a služby, které nemají nativní integrace. Pokud máte dvě aplikace, které již nemohou sdílet data nebo spouštět akce z jedné do druhé, Zapier je skvělý způsob, jak si zahrát na vývojáře a vytvořit mezi nimi automatizaci.

Jedinečné vlastnosti

 • Vícekrokové Zaps pro spuštění mnoha akcí na základě jediné události
 • Použijte filtry k nastavení parametrů při spuštění Zaps
 • Prohledejte knihovnu Zapier a půjčte si Zapy, které již vytvořili jiní uživatelé

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: Žádné recenze na BigCommerce

Zatímco záznam BigCommerce společnosti Zapier v tuto chvíli nemá žádné recenze, recenze na G2 často zmiňují:

 • Zapier dokáže připojit více než 50 000 aplikací
 • Ceny jsou trochu vysoké, zejména pro majitele malých podniků
 • Univerzita Zapier pomáhá uživatelům pochopit, jak vytvářet nové nebo složité Zaps

Související čtení: Náš podrobný průvodce automatizací služeb zákazníkům.

26) Automatizace slitin

Automatizace slitin je řešení bez kódu. Je podobný Zapieru, ale je vytvořen na míru pro značky elektronického obchodu využívající platformy elektronického obchodu, jako je BigCommerce. Alloy má rozsáhlou knihovnu předpřipravených automatizací a pracovních postupů pro marketing, zákaznický servis, expedici, plnění, označování a další manuální úkoly, které zpomalují váš tým.

Jedinečné vlastnosti

 • Automatizujte e-mailové a SMS zprávy pro marketing, stav objednávky a další
 • Sledujte zásoby pomocí automatizace, abyste se vyhnuli vyčerpání zásob
 • Označujte a segmentujte zákazníky automaticky na základě konkrétních parametrů pro lepší marketing a zákaznickou zkušenost

Co si uživatelé myslí o této aplikaci: Žádné recenze na BigCommerce

Zatímco záznam Alloy’s BigCommerce v tuto chvíli nemá žádné recenze, zákazníci ze Shopify často zmiňují:

 • Vynikající, pozorný zákaznický servis
 • Některé automaty jinde nenajdete
 • Platforma se neustále vylepšuje a přidává nové funkce

Jste uživatelem Zoho Desk? Podívejte se, jak se Alloy integruje s Zoho Desk.

Vylepšete zákaznickou zkušenost svého obchodu BigCommerce s Zoho Desk

Výběr správných aplikací BigCommerce vám může poskytnout mnoho výkonných funkcí navržených tak, aby vám a vašemu týmu usnadnily život a proměnily váš obchod BigCommerce na stroj generující prodej.

V Zoho Desk jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout špičkové nástroje BigCommerce, které naši klienti potřebují k poskytování výjimečné zákaznické podpory, která pohání příjmy. Nabízíme také samoobslužné funkce a funkce automatizace zákaznického zážitku, které vašemu týmu podpory šetří čas na konverzace s nejvyšší hodnotou.

Podívejte se na naši integraci BigCommerce abyste se dozvěděli, jak špičkové značky jako Barbara Sturm, Good Ranchers a First Aid Beauty kombinují Zoho Desk a BigCommerce, aby nabídly zákazníkům prvotřídní zkušenost s věrností.