Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

5 marketingových facebookových skupin, ke kterým byste se měli připojit

5 marketingových facebookových skupin, ke kterým byste se měli připojit

V předchozím příspěvku jsme hovořili o procesu budování a propagace komunity a o tom, co jsme se naučili od 7 B2B Facebook skupin. V tomto článku se ponoříme trochu hlouběji do skvělých marketingových komunit, které existují v rámci skupin na Facebooku.

Skupiny na Facebooku jsou vynikajícím zdrojem pro marketingové talenty, ať už jste na volné noze, provozujete agenturu nebo podnikáte. Připojení do správných skupin vám pomůže:

  • Zůstaňte v obraze o nových marketingových trendech
  • Naučte se nové strategie, procesy od lídrů v oboru
  • Vybudujte síť nebo dokonce vzdálený tým odborníků

Pevně ​​věřím v důležitost rozvoje dovedností ve tvaru písmene T v marketingu, proto jsem vybral skupiny, které se obsahově a vhledem příliš nepřekrývají. V těchto skupinách na Facebooku se dozvíte o SEO, CRO, automatizaci a dalších věcech.

1. Laboratoř SEO signálů

Připojte se k SEO Signals Lab

členové: 66 700 (většinou marketingoví pracovníci na volné noze)
Majitel: Steven Kang
témata: SEO založené na datech

SEO může být hrozivé zvíře, když začínáte, a komunity SEO online mohou být na začátečníky notoricky drsné. SEO Signal Labs nic takového není, takže se můžete cítit pohodlně, když budete vědět, že se můžete zeptat na jakoukoli otázku a setkat se s informovaným přehledem.

Číst:  Silvestr 2024, nápady na oslavu na webu a na sociálních sítích

2. Obsah grafu tuku Ops

Připojte se k Fat Graph Content Ops

členové: 2 700 (většinou obsahové agentury)
Majitel: Nick Jordan
témata: Produkce obsahu

Podobně jako v laboratoři SEO Signals Lab pořádá SEO & Content Marketing zasedání AMA, která předvádí úspěšné SEO kampaně a způsob myšlení za nimi. Tato skupina má však odlišné téma, díky kterému vyniká. Nick Jordan, admin skupiny, obhajuje dominantní provoz vyhledávání tím, že se zaměří na rychlost obsahu a bude se spoléhat pouze na přirozené zpětné odkazy. Díky tomuto tématu se témata skupiny soustředí na produkci obsahu blogů, škálování týmů copywritingu a používání umělé inteligence pro výzkum klíčových slov.

Tato skupina pořádá relace AMA z různých rolí ve světě SEO. Kevin indig se nedávno připojil ke skvělé relaci, která inspirovala StoryChiefa, aby s ním požádal o rozhovor: 11 SEO Insights od Kevina Indiga, ředitele SEO v Shopify

3. Nabijte vaši webovou agenturu

Přidejte se ke své webové agentuře Supercharge

členové: 6,152
Majitel: Chris Castillo
témata: Provozování a škálování agentury

Marketing je víc než samotný marketing, a proto jsem zařadil svou oblíbenou facebookovou skupinu pro provoz a škálování vaší agentury. Toto je místo, kde můžete získat zdroje pro růst vaší agentury. SCYWA je globální komunita webových designérů, copywriterů, SEO, marketérů a majitelů agentur. Přijďte sem, když se cítíte uvízlí a potřebujete oživit své podnikání!

Číst:  5 nejlepších analytických nástrojů LinkedIn, které byste měli použít pro lepší statistiky!

4. CXL – Optimalizace konverzí, analýza a růst

Připojte se k CXL – optimalizace konverzí, analýza a růst

členové: 14 642 (většinou webdesignéři)
Majitel: Koukni Laja
témata: Optimalizace konverzí

Každý vysoce výkonný obchodník někdy vložil nos do optimalizace konverzí, aby přinesl velké výsledky. I když je na seznamu poslední, rozhodně je to jeden z nejpraktičtějších. Pokud jste se nesnažili optimalizovat svůj web pro konverze, bylo by to skvělé místo, kde začít.

5. Růst prostřednictvím obsahu

Připojte se k růstu prostřednictvím obsahu

členové: 970
Majitel: Sprout Social
témata: Obsahový marketing

Mnoho facebookových skupin je založeno společností nebo organizací a vyroste v natolik silnou komunitu, že si žije vlastním životem se zajímavými příspěvky od nakonec většinou členů mimo organizaci. Sprout Social nedávno založil vlastní skupinu na Facebooku a to je nakonec důvod jejího vzniku. Na jedné straně sdílet naše aktualizace produktů, vlastní znalosti a znalosti našich hostujících autorů, ale také spojit všechny naše členy, SEO experty, copywritery, marketéry, obsahové manažery a tvůrce a nechat je sdílet své znalosti o obsahovém marketingu!