Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

5 způsobů, jak znovu použít starý smartphone se systémem Android

5 způsobů, jak znovu použít starý smartphone se systémem Android

Konečně jste se rozhodli vyměňte svůj starý smartphone s modelem nejnovější generace, rychlejší a výkonnější. Ptá se vás, jaké zařízení si vybrat, jak zálohovat a možná i co s tím dělat starý smartphone s Androidem? Můžeme vám pomoci odpovědět na poslední otázku: můžete ho samozřejmě vyhodit, darovat nebo prodat. Ale existují lepší řešení: můžete znovu použít svůj starý telefon v mnoha ohledech vás některé z nich opravdu nechají omráčit.

Chytré telefony jsou totiž malé počítače a možná by byla škoda ten váš nechat v šuplíku, aby se na něj sbíral prach. Možná jste o tom nikdy nepřemýšleli, ale můžete to použít jako jeden webové kamery nebo jako úložný prostor nebo i v a bezpečnostní kamera nebo dětské chůvičky. Zkrátka nápadů je tolik a všechna řešení lze řešit i bez přílišných technických znalostí. Ve skutečnosti existuje mnoho nástrojů, které lze integrovat pro zvýšení funkcí telefonu, a také mnoho aplikací ke stažení z obchodu Google Play.

Smartphone se systémem Android: od webové kamery po videohry

Pro proměňte svůj telefon ve webovou kameru jen se uchýlit přední kamera a stáhněte si konkrétní aplikaci, jako je Zoom nebo Skype, která vám umožní chatovat, uskutečňovat videohovory a vzdálené schůzky, což jsou velmi užitečné funkce, pokud pracujete v chytré práci.

Číst:  Nejlepší stránky pro prodej e-knih

V tomto případě můžete smartphone umístit před svůj notebook nebo v každém případě do pracovní stanice, abyste jej měli vždy připravený a nabitý pro provádění úkolů. video konference. Na druhou stranu, pokud váš telefon není příliš starý, jeho přední kamera bude mít určitě lepší kvalitu než vestavěná webkamera nebo mikrofon vašeho počítače, a proto si jistě zlepšíte zážitek ze svých schůzek. Nemluvě o tom, že se tímto způsobem vyhnete stáhněte si aplikace do nového telefonucož šetří drahocenný prostor.

Alternativa k použití starého zařízení Android je určen pro milovníky videoher. Ve skutečnosti lze smartphone přeměnit na Nintendo Game Boy. Chcete-li to provést, stačí zakoupit a Hyperkin Smartboy, nebo adaptér schopný přeměnit telefon na retro minikonzole. Chcete-li hrát, musíte si zakoupit (nebo obnovit z podkroví) staré kazety Game Boy nebo si stáhnout aplikaci Game Boy Advance.

Od smartphonu Android po externí paměť nebo hudební přehrávač

hudba ze smartphonu

Nezapomeňte, že váš starý telefon je a vzácný kontejner dat a souborů které jste za ta léta nashromáždili. S novým zařízením můžete pořizovat fotografie a ihned je odesílat do starého.

Případně můžete svůj starý telefon používat výhradně k fotografování, jako by to byl skutečný kompaktní fotoaparát. Fotografie tak budete mít vždy uvnitř a nebudete se muset starat o jejich přenášení z jednoho zařízení do druhého. Nemluvě o tom, že jej můžete vzít na „nebezpečná“ místa, kde byste měli problémy s přenášením nového smartphonu. Příklad? Pláž, kde by se telefon mohl zašpinit pískem nebo mořskou vodou.

Číst:  Jaké jsou vlastnosti, abyste se stali dobrým trenérem

Nemluvě o tom, že svůj telefon můžete převést na hudební přehrávač: stačí nahrát vlastní hudbu oblíbené playlisty nebo využijte připojení a poslouchejte hudbu ve streamování.

Od chytrého telefonu po chytré dálkové ovládání a domovskou stránku Google

Chcete sledovat seriál na Netflixu? Stáhnout aplikaci do starého smartphonu a kliknout? stisknutím tlačítka přehrávání spustíte obsah. Chcete totéž udělat s Amazon Prime Video, Now TV nebo Disney Plus? Vynikající: stačí spustit aplikaci a vybrat obsah, který se poté vysílá do televize. Zkrátka vaše starý smartphone s Androidem proměnilo se ve vaše chytré dálkové ovládání, abyste měli vždy blízko svého televizoru. Můžete jej snadno používat doma, zvláště pokud rádi sledujete filmy a seriály vždy na stejné televizi. Stejně jako dříve vám toto řešení také umožňuje ušetřit paměť vašeho nového telefonu.

Pokud je máte chytré žárovky můžete s nimi také synchronizovat svůj telefon, v tomto případě jej promění Android smartphone v chytrém dálkovém ovládání.

K vytvoření vlastního systému Domovská stránka Google není potřeba stahovat další aplikace, jediným požadavkem je mít aktivní Google Assistant. Chcete-li to otestovat, řekněte „Ok, Google“ a ujistěte se, že telefon reaguje na hlasové příkazy. Dále je třeba připojit telefon k reproduktoru Bluetooth.

Od smartphonu Android po bezpečnostní kameru

bezpečnostní kamera

Cítit se bezpečně ve svém domově je zásadní a je důležité situaci sledovat, zvláště když tam nejsme. Díky novým technologiím je možné stáhnout aaplikace, která promění váš telefon v bezpečnostní kameru. Mezi mnoha z nich upozorňujeme Kamera Alfred které lze stáhnout buď na iPhone co se děje Android.

Číst:  Tipy, jak porazit Vorkatha OSRS

Tento nástroj sleduje váš domov, když jste v práci, nakupujete, na výletě nebo na cestách. Mobil tak bude sledovat rohy domu díky přední kameře. Samozřejmě nemůže monitorovat celý dům, ale pouze rám, na který kamera míří. Doporučuje se vložit jej před dveře nebo jiné přístupové body do domu, přirozeně na skryté místo, které neprozradí přítomnost fotografického senzoru.

Proměňte svůj smartphone se systémem Android na chůvičku

Kamera Alfred může také změnit váš telefon na a velmi účinná chůvička. Existují ale i další cílené aplikace, jedna z nich se nazývá Spát a samozřejmě je k dispozici pro Android. Stačí jej nainstalovat na oba mobilní telefony a spustit: telefony spolu budou komunikovat, ten v dětském pokoji bude ukazovat obrázky a zvuky tomu z rodičů, který bude moci zůstat v klidu doma. Je to například užitečné, když máte hosty na večeři a děti spí ve svém pokoji. The telefon umožňuje je ovládat, když jste u stolu nebo v jiných částech domu.

Od společnosti Cultur-e