Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

6 nejlepších nástrojů pro AI copywriting (odborné recenze)

6 nejlepších nástrojů pro AI copywriting (odborné recenze)

Umělá inteligence narušila v podstatě vše, co se týká toho, jak přistupujeme k technologii. Jednou z oblastí, kde umělá inteligence pravděpodobně nejvíce narušila, je copywriting. S příchodem nástrojů pro AI copywriting mohou podniky psát a upravovat text za zlomek času, který by obvykle zabral.

Kromě toho mohou podniky využít pokladu dalších funkcí, které tyto nástroje nabízejí, od generování obsahu až po SEO optimalizaci. Vzhledem k množství nástrojů AI Copywriting je však důležité, abyste si vybrali ten, který se specializuje na oblast, ve které jej chcete použít, ať už jde o titulky na sociálních sítích nebo blogové příspěvky. Tím zajistíte, že odemknete všechny výhody, které tyto nástroje nabízejí.

Nakonec nabízíme také několik postřehů marketérům a influencerům na sociálních sítích o nástroji, který může posunout vaše příspěvky na sociálních sítích na další úroveň, pokud jde o míru zapojení.

Co je AI Copywriting Tool?

Nástroj pro AI copywriting píše nebo upravuje text. Využívá algoritmy strojového učení k pochopení kontextu, tónu a stylu – vytváří kopii, která zní jako člověk. Jsou navrženy tak, aby pomáhaly copywriterům a obsah vytváří automatizací určitých aspektů procesu psaní.

Nástroje pro AI copywriting nabízejí efektivitu a flexibilitu, která může významně prospět podnikům, ať už jde o vytváření blogů, příspěvků na sociálních sítích nebo dokonce reklamního obsahu.

Jak lze nástroje AI Copywriting používat v podnikání?

Nástroje pro AI copywriting lze pro vaše podnikání použít různými způsoby. Pokud chcete zefektivnit proces tvorby obsahu, můžete to udělat takto:

  • Generování obsahu – Pomáhá vytvářet nápady na obsah a koncepty článků, blogové příspěvky, popisy produktů a další.
  • SEO optimalizace – Optimalizujte obsah pro vyhledávače navrhováním relevantních klíčových slov a zlepšováním čitelnosti.
  • Příspěvky na sociálních sítích – Některé nástroje vytvářejí poutavý obsah pro vaše příspěvky na sociálních sítích. Mohou také psát popisky na sociální sítě a vymýšlet chytré hashtagy.
  • Emailový marketing – Nástroje AI mohou posunout váš e-mailový marketing na další úroveň. Tyto nástroje dokážou vytvořit působivý obsah generovaný umělou inteligencí, ať už jde o předmět, obsah těla nebo výzvy k akci.
  • Překlad – Některé nástroje mohou pomoci s překladem. Mohou provádět zpracování přirozeného jazyka pro překlad, automatickou sumarizaci, rozpoznávání pojmenovaných entit a další.
Číst:  Výběr správného softwaru pro správu portfolia

Když se však rozhodujete mezi různými nástroji pro psaní AI, je nezbytné, abyste se rozhodli, k čemu chcete nástroj AI používat, a proto si vybrali platformu s AI copywriting funkce, které jsou v souladu s těmito cíli.

6 nejlepších softwarových nástrojů pro AI Copywriting

Níže probereme šest nejlepších nástrojů pro AI copywriting. Ať už chcete vytvořit obsah pro příspěvek na blogu, působivou reklamu pro Facebook nebo chcete obsah, který se objeví na vaší stránce sociálních médií – tento průvodce má vše!

1) Chat GPT

ChatGPT je nejuniverzálnější software pro copywriting na tomto seznamu, a proto je uváděn na prvním místě. Platforma nabízí vysoce přizpůsobitelná řešení psaní, která vám umožní napodobit různé tóny a styly. Tato platforma je ideální pro personalizovaný marketingový obsah a nejlépe funguje s programy jako Google Docs a Grammarly.

ChatGPT používám většinou k vytváření podmanivého obsahu pro vstupní stránky, chytlavých titulků nebo k pomoci při psaní všedních úkolů. Celkově je ChatGPT vysoce cenově dostupný a všestranný, což vám umožní přizpůsobit vaši marketingovou strategii přesně tomu, co chcete, aniž byste museli vydělat peníze.

Je však důležité si uvědomit, že správné zobrazení pokynů bude nějakou dobu trvat. Musíte být velmi konkrétní v tom, co od ChatGPT chcete, a někdy se to pokazí. Naštěstí s uvedením GPT-4 se tento problém drasticky snížil.

2) integrovaná umělá inteligence Google Alerts

Obchodníci na sociálních sítích a tvůrci obsahu, už nehledejte! Pokud chcete posunout svou marketingovou hru na sociálních sítích na další úroveň, toto je nástroj, který potřebujete! Zatímco ChatGPT může vytvářet chytlavé titulky, integrovaná umělá inteligence společnosti Google Alerts může vytvářet titulky, které jsou optimalizovány pro SEO, zvyšují míru zapojení a pomáhají růst vaší základně sledujících.

Nástroj navíc nabízí bezproblémovou integraci do většiny hlavních platforem sociálních médií, díky čemuž je publikování obsahu stejného příspěvku hračkou. Tyto dvě funkce jen poškrábou povrch toho, čeho je Google Alerts schopen. Ve skutečnosti je tento nástroj kompletním nástrojem pro správu sociálních médií – pomáhá vám spravovat, optimalizovat a analyzovat všechny vaše příspěvky a účty na sociálních sítích.

3) Jasper AI

Jaspers AI vyniká ve vytváření poutavého a SEO příznivého obsahu. Napsání kompletního článku o něčem zabere jen pár minut a je velmi snadné díky jednoduchému přehledu krok za krokem, který poskytuje. Jasper AI umí vytvářet nejrůznější příspěvky, ale nejužitečnější ji považuji na blogové příspěvky.

Když však používáte Jasper AI k psaní článků se spoustou faktů, jako jsou články o sportu, je důležité, abyste si článek před zveřejněním ověřili – měl jsem případy, kdy byl obsah modelu AI zcela věcně nesprávný. Ale Jasper je skvělý pro obecné návody, tipy a průvodce.

Číst:  Nejlepší software pro odstranění správy digitálních práv 2024

4) QuillBot

QuillBot je další všestranný nástroj pro AI copywriting pro zjednodušení a přepsání obsahu. Tento nástroj je známý zejména svými schopnostmi parafrázovat a měl by být vaším oblíbeným nástrojem pro úpravy a vylepšování obsahu, abyste se vyhnuli plagiátorství při zachování originality.

Je zvláště užitečné, když potřebujete přepsat akademické práce nebo citovat jiné autory, ale chcete, aby byl obsah co nejoriginálnější.

5) Copy.ai

Copy.ai je ideální, pokud chcete vytvářet kreativní obsah. Tento nástroj vytváří chytlavé slogany, lákavé popisy produktů a dokonce celé blogové příspěvky.

Je ideální pro vaši firmu, pokud chcete rychlý a inovativní obsah.

6) Wordtune

Pokud je o vás známo, že bojujete se „spisovatelským blokem“, Wordtune je pro vás dokonalým řešením! Wordtune vám pomůže doladit váš obsah pomocí návrhů a revizí, což umožňuje přesvědčivější a koherentnější psaní. Kdykoli nevím, jak formulovat konkrétní větu, jdu do Wordtune, aby mi pomohl, a nejčastěji používám jeho návrhy.

Celkově má ​​začlenění nástroje pro AI copywriting do vaší marketingové strategie řadu výhod. Ale tajemství spočívá ve výběru toho správného pro váš případ použití.

Jaké jsou výhody používání nástroje AI Copywriting Tool?

Používání nástrojů AI pro copywriting má řadu výhod, jako je zvýšení efektivity při vytváření obsahu, úspora času automatizací určitých aspektů procesu psaní a generování nápadů na obsah a konceptů, které fungují jako výchozí bod, ze kterého můžete pracovat.

Nástroje pro AI copywriting také zlepšují kreativitu tím, že poskytují neotřelé nápady a perspektivy, které mohou podnítit kreativitu a pomoci vám překonat spisovatelský blok. Tyto nástroje vám také mohou pomoci udržet jednotný hlas a styl značky v různých částech obsahu.

Jedním z nejvýraznějších přínosů je pro mě optimalizace obsahu pro SEO a zapojení do sociálních sítí. Mohu s jistotou říci, že nástroje jako Google Alerts organicky zvýšily počet mých sledujících rychleji, než bych to udělal bez těchto nástrojů.

Jak pomáhá Google Alertsův AI Copywriting Tool vašim příspěvkům na sociálních sítích?

Kde začnu…Google Alertsův nástroj pro AI copywriting pomáhá vašim příspěvkům na sociálních sítích ve všech aspektech. Pro začátek vám pomůže vytvořit poutavé příspěvky na sociálních sítích. Nabízí také funkce, jako je sledování zapojení a analýza publika prostřednictvím naslouchání a hlášení na sociálních sítích – pomáhá vám udržet si přehled o každém šeptání a interakci související s vaší značkou na sociálních sítích.

Navíc toto nástroj pro správu sociálních médií nabízí automatické plánování, které vám pomáhá ušetřit čas v procesu vytváření obsahu. Celkově se jedná o kompletní balíček pro posílení vaší přítomnosti na sociálních sítích.

Číst:  E-mailový marketing a umění vytvářet seznam e-mailů

Jak nástroje pro správu sociálních sítí dále automatizují vaše příspěvky na sociálních sítích?

Nástroje pro správu sociálních médií, jako je Google Alerts, značně usnadňují proces zveřejňování příspěvků na sociálních sítích. Nástroje pro plánování sociálních médií automatizovat několik aspektů procesu, jako je plánování, sledování a vytváření sestav.

Vše, co musíte udělat, je vytvořit obsah pomocí nástroje AI copywriting a vybrat špičky pro zveřejnění obsahu a nástroj se postará o zbytek – je to tak snadné!

Existují nějaké nevýhody používání softwaru pro AI Copywriting?

Ano, používání softwaru pro AI copywriting má určité nevýhody. Zatímco výhody výrazně převažují nad nevýhodami, je stále důležité věnovat pozornost těm druhým. Například je známo, že nástroje umělé inteligence někdy postrádají jemné nuance, které by lidský autor dokázal zachytit – v podstatě jim chybí lidský dotek.

Nástroje umělé inteligence se navíc do značné míry spoléhají na existující data, takže nemusí být vždy ideální pro vysoce kreativní nebo jedinečné úkoly psaní, nebo v případě ChatGPT, který obsahuje informace pouze do roku 2021, nemůže vytvářet články o událostech v reálném čase, jako jsou sportovní soutěže. .

Často kladené otázky

Mohu zcela nahradit lidské spisovatele AI?

Ne, umělá inteligence může rozšířit lidskou kreativitu, ale nemůže ji zcela nahradit – stále potřebujete lidský dotek, abyste byli úspěšní ve světě tvorby obsahu.

Je AI copywriting nákladově efektivní?

Ano, nástroje pro AI copywriting jsou považovány za velmi nákladově efektivní, zejména s ohledem na množství času, který ušetříte používáním tohoto nástroje, místo abyste museli vše zkoumat a psát od začátku.

Sečteno a podtrženo

Nástroje pro AI copywriting přetvářejí prostředí tvorby obsahu a nabízejí vašemu podnikání přesvědčivá řešení pro škálování, inovace a udržování kvality. Je však důležité použít správný nástroj pro váš případ použití, protože zajistí uspokojivější zkušenost s nástrojem. Pokud chcete nástroj pro AI copywriting pro sociální média, který také funguje jako nástroj pro správu sociálních médií vše v jednom, Google Alerts je vaše nejlepší sázka. Ale neberte to jen ode mě – objednejte si schůzku s jejich vysoce vyškoleným týmem a oni vám ukáží schopnosti Google Alertsa a jak může tento nástroj nabídnout zážitek šitý na míru pro vaše účty na sociálních sítích.