Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

9 triků, jak se stát šampionem v PES 2024

9 triků, jak se stát šampionem v PES 2019

Oproti minulosti krok vpřed. Konami začalo od pevných základů loňské verze a pokračovalo ve vylepšování všech drobných závad, které uživatelé během roku hlásili. Výsledkem je vynikající videohra se zábavnou hratelností, připravená napadnout Fifu 19 za rovných podmínek, která bude uvedena na trh teprve koncem září. Pro Evolution Soccer 2019 se vrací do slávy minulosti, kdy byla série Konami všemi považována za nejlepší fotbalovou simulaci na trhu. Je ještě brzy rozhodnout, která videohra je lepší mezi PES 2019 a Fifa 19, ale japonský titul má vše, co potřebuje k tomu, aby se vrátil, aby obsadil trůn, který zastával po mnoho let.

Jak bylo zmíněno, změny oproti PES 2018 byly minimální, ale významné. Systém Fist Touch Impact byl zdokonalen a díky němu jsou pohyby hráčů a ovládání míče ještě realističtější. Rozhodující krok vpřed oproti minulosti. Dalších vylepšení se dočkala umělá inteligence, která ovládá brankáře, kteří už konečně nedělají hrubé chyby. Rozhodčí naopak změkli a nepískají ani při sebemenším kontaktu mezi hráči. PES 2019 je zkrátka vylepšenou verzí předchozího vydání s lepší fyzikou hráčů a míčů a zábavnou hratelností.

Stejně jako u všech fotbalových her je i v PES 2019 nutné cvičit, abyste pochopili, jak útočit a jak se bránit. Hra se mírně změnila a nějakou dobu trvá, než se přizpůsobí novému systému ovládání míče a pohybům hráčů mimo míč. Co se týče herních režimů přítomných v Pro Evolution Soccer 2019, nic se oproti minulosti nezměnilo: je tu Master League a Staň se legendou, zatímco pro milovníky výzev je tu MyClub, odpověď na PES 2019 pro Fifa Ultimate Team. , nejznámější a nejhranější režim Fifa. Vybudování vašeho vysněného týmu v MyClubu zabere spoustu času, ale můžete také použít triky nebo se řídit radami, abyste proces urychlili. Zde je několik jednoduchých triků, jak vyhrát na PES 2019 a stát se nepřekonatelným šampionem.

Číst:  Co je agilní marketing a jaké jsou jeho vlastnosti

Praxe

První tip se může zdát nejzřetelnější, ale ve skutečnosti jej budete potřebovat k měření pomocí systému First Touch Impact. Pokud máte v prvních hrách potíže s ovládáním míče, nemusíte se vzdávat ani házet joypad na obrazovku, ale stačí si trochu zacvičit a za chvíli se stanete šampionem PES 2019.

Zastavte Forreste!

V PES 2019 bylo také dosaženo velkého pokroku, pokud jde o způsob, jakým naši protivníci útočí a brání: umělá inteligence je velmi chytrá, zejména v blokování všech útoků přicházejících ze středu. Z tohoto důvodu je zbytečné bláznivě běhat v naději, že najdeme středovou jamku, ale mnohem jednodušší je pohybovat míčem krátkými přihrávkami nebo se pokoušet o ostré driblingy, které vám umožní vytvořit si početní převahu. Teprve poté, co dezorientujete obranu a dorazíte ven, můžete začít utíkat s křídly a dostat se dozadu a umístit kříž do středu. Navíc, pokud příliš běháme, naši hráči by se mohli příliš unavit a riskovat zranění

Trpělivost je ctností silných

Obrana nebyla ve fotbalových videohrách nikdy jednoduchá: můžeme ovládat pouze jednoho hráče, zatímco zbytek obranné fáze je ponechán na umělé inteligenci. Chcete-li se stát nepropustným týmem, doporučuje se ovládat všechny pohyby nepřátelských útočníků člověkem, takže žádný hráč nemůže snadno střílet na branku. V obranné fázi je potřeba být trpělivý a neusilovat o zálohu za každou cenu.

Nová mechanika střelby

Máte potíže s bodováním? S největší pravděpodobností je to kvůli novým střeleckým technikám představeným v PES 2019. Oproti minulosti je skórování střel z dálky mnohem složitější kvůli větší reaktivitě brankářů. Nejlepší způsob, jak skórovat, je vystřelit ze vzduchu curlingem, ale musíme si dávat pozor na pozici, ve které střílíme, a na efekt, který chceme dát míči: poslat ránu široko nebo přímo do tribuny je velmi jednoduché.

Číst:  Jak spravovat nevyžádanou poštu v aplikaci Outlook

Zkontrolujte formu svých hráčů

Jednou ze zvláštností PES je možnost vidět formu každého hráče při výběru sestavy. V PES 2019 se tento ukazatel stal ještě důležitějším: pokud hráč není ve formě, snáze se unaví a riziko zranění bude větší. Rada: než si vyberete, koho postavíte na hřiště, vždy zkontrolujte, zda je jeho kondice alespoň přijatelná.

Rozšiřte pole

Již dříve jsme řekli, že prostory v Pro Evolution Soccer 2019 jsou velmi ucpané, zejména ve středu. Velmi jednoduchým trikem, který je třeba dodržovat, abyste dosáhli skóre v PES 2019, je rozšířit pole co nejvíce. K tomu mohou být řešení nejrozmanitější: změny hry, krátké a rychlé přihrávky pro přesun míče zprava doleva a naopak, suché driblování pro vytvoření početní převahy. Která je nejlepší těžko říct, záleží hodně na vašem herním stylu.

Jak bránit nízké křížky v PES 2019

Když hrajete proti počítači, brzy si uvědomíte, že AI miluje nízké křížky. Jak se máme chovat v obranné fázi? Velmi jednoduché, buďte velmi opatrní, abyste bránili blízké stanoviště a nikdy neztratili z dohledu protivníka. Pro zablokování nízké přihrávky je nutné, aby se externí záložník vrátil do obrany a obsadil pokutové území, aby se zvýšil počet hráčů přítomných kolem míče.

Nastavte herní taktiku

Pokud chcete mít nad soupeři výhodu, budete se muset co nejdříve naučit používat pokročilé pokyny, které vám umožní nastavit herní taktiku vašeho týmu. Hrajete rádi s krajními hráči, kteří tlačí a rozšiřují hru? Můžete to udělat změnou taktického nastavení svého týmu. Ale buďte opatrní: váš soupeř může také změnit strategii a nastavit obrannou fázi, která blokuje hru navenek.

Číst:  Jak opravit, že aplikace Wendy's nefunguje v roce 2024

Jak vybudovat svůj vysněný tým v MyClubu

pes 2018 coutinho

Nejzábavnějším, ale zároveň nejsložitějším herním režimem je jednoznačně MyClub. Je to odpověď Konami na Fifa Ultimate Team, i když způsob, jakým to funguje, je mírně odlišný. Začneme s týmem složeným z velmi slabých hráčů a postupem času postavíme sestavu našich snů. K rychlému růstu v MyClub můžete použít jednoduché (legální) triky, které vám umožní získat extra coiny, které můžete utratit za nákup agentů. Trik je například účastnit se všech výzev, které Konami každý týden pořádá a které nabízejí peníze a speciální ceny.

25. září 2018

Od společnosti Cultur-e