Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Aktualizace Sprout Social červen 2024: Nový editor obrázků, inteligentní změna velikosti obrázku, …

Aktualizace Sprout Social červen 2021: Nový editor obrázků, inteligentní změna velikosti obrázku, ...

Minulý měsíc jsme vám představili vaši novou knihovnu médií, která vám umožní ukládat všechny obrázky a videa na jedno místo a importovat mediální soubory z Dropboxu, Disku Google a řešení DAM.

Dnes máme několik skvělých nových funkcí pro optimalizaci a zlepšení distribuce médií.

Nástroj pro inteligentní změnu velikosti obrázku sociálních médií

Obrázky jsou základní součástí úspěšné strategie sociálních médií. Bohužel každý kanál sociálních médií přichází s vlastními požadavky na velikost obrázku, takže optimalizace pro každý kanál je zdlouhavá. S Sprout Social nyní můžete jediným kliknutím automaticky oříznout obrázek na preferované velikosti. Výsledkem je lepší pracovní postup a optimální viditelnost.

V případě potřeby můžete své obrázky dále vylepšit v novém editoru obsahujícím všechny preferované velikosti obrázků pro daný kanál.

Ahoj nový editor obrázků

Ve Sprout Social provádíme vylepšení, aby chvíle, které strávíte tvorbou obsahu, byly ještě příjemnější a jednodušší. S tím jsme chtěli jít ještě dále a vylepšit náš editor obrázků: oříznout a změnit velikost, upravit úrovně nebo být kreativní s textem, filtry a překryvy, to vše v rámci Sprout Social.

Nové karty Souhrn pro odkazy

Pro libovolnou adresu URL, kterou chcete zahrnout do svých příběhů, můžete nyní vygenerovat kartu s obrázkem a krátkým popisem obsahu, čímž vizuálně vynikne a zlepší míru prokliku.

Číst:  Jak se chytré telefony vyvíjely za posledních deset let

Čas znovu oslavit!!

Sprout Social jmenován lídrem v obsahovém marketingu