Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Algoritmy sociálních médií v roce 2024: Průvodce pro každou platformu

Algoritmy sociálních médií v roce 2024: Průvodce pro každou platformu

Vítejte na bitevním poli algoritmů sociálních médií! V rychle se rozvíjejícím světě sociálních médií, kde 80 % marketérů soupeří o nepolapitelnou zásnubní korunu, vám držíme záda.

V tomto příspěvku na blogu analyzujeme různé algoritmy pro všechny hlavní platformy v roce 2024 (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter (X), TikTok, Pinterest a YouTube) a poskytujeme praktické tipy, jak algoritmus přimět, aby vám fungoval.

Když se ponoříme do tajů algoritmů, vězte, že Sprout Social je vaší zkratkou k efektivní správě sociálních médií. Vyzkoušej zdarma! 🙌

Tento článek budeme celý rok aktualizovat o novinky, tipy a triky, které vám pomohou zvládnout organický zásah v roce 2024 a dále.

Obsah

Co jsou algoritmy sociálních médií?

Algoritmus sociálních médií je automatický výpočet, který rozhoduje o tom, které příspěvky na sociálních sítích se dostanou na začátek vašeho zdroje a které ne. V tomto smyslu algoritmus sociálních médií ve skutečnosti zajišťuje, že v horní části stránky vidíte pouze příspěvky, které by vás zajímaly.

Celkově jsou hlavní faktory ve většině algoritmů sociálních médií v roce 2024:

 • Míra interakce, kterou daný obsah zaznamenal (zejména v krátkém časovém rámci)
 • Jak moc se obecně zajímáte o obsah daného autora

Pojďme se ponořit do algoritmů sociálních médií roku 2024!

V této zprávě Content Marketing Institute vidíme, jak se v roce 2023 změnilo používání organických platforem sociálních médií B2B marketéry.

1. Algoritmus Facebooku

S 2,5 miliardami aktivních uživatelů měsíčně je Facebook z hlediska uživatelů stále nejlepší platformou sociálních médií. Tento gigant sociálních sítí však podnikům bere hodně tepla, protože je obtížné získat organický dosah s obchodní stránkou (oproti běžnému uživatelskému profilu).

Podívejme se, jak se může obsah související s podnikáním dostat do organických zdrojů sociálních médií uživatelů, aniž by bylo nutné ke zveřejňování obsahu využívat obchodní stránku.

Příspěvky přátel uživatelů ve skupinách se v newsfeedu objevují mnohem častěji než kdykoli předtím. Přímo ze svého osobního účtu si můžete budovat přátelství a sledovat, abyste mohli diskutovat o podnikání.

Jak funguje algoritmus Facebooku

Zde jsou některé z definujících faktorů tohoto algoritmu sociálních médií:

 • Upřednostňuje obsah od přátel a rodinných příslušníků před podniky
 • Výrazně upřednostňuje obsah od lidí, se kterými komunikujete (lidí, jejichž příspěvky komentujete a lajkujete nebo kterým posíláte zprávy)
 • Upřednostňuje počet a délku komentářů
 • Upřednostňuje počet reakcí a rozmanitost reakcí
 • Zobrazuje nedávný obsah od vašich nejlepších přátel i vysoce angažovaný obsah od přátel, se kterými se osobně setkáváte méně často
 • Nejčastěji se budou zobrazovat typy obsahu, se kterými se setkáváte nejčastěji. Pokud se více zapojíte do videa, uvidíte ve zdroji více videí

Aktualizace pro rok 2024 a 2024

Nejvýznamnější aktualizace pro roky 2023 a 2024:

 • Algoritmus Facebooku upřednostňuje příspěvky ve Skupinách a Událostech. Jejich redesign na ně klade větší důraz, protože jsou to „dva největší důvody, proč lidé navštěvují Facebook každý den“.
 • Hashtagy: Facebook implementoval doporučené seznamy značek pro vytváření příspěvku.

Tipy, jak vyhrát na Facebooku v roce 2024

Zde je několik způsobů, jak získat v roce 2024 algoritmus Facebooku na svou stranu (kromě zobrazování placených reklam).

 • Pokud je to možné, použijte svůj profil jako vlastník firmy nebo zahajte program na podporu zaměstnanců.
 • Nastavte příspěvky jako „veřejné“, abyste získali pozornost u sledujících.
 • Ptejte se, abyste inspirovali k zapojení.
 • Zveřejňujte obsah, který podporuje smysluplné a dlouhé komentáře (nejen „Pěkný záběr“).
 • Využijte Facebook video (nemusí být živé!).

2. Algoritmus Instagramu

Pokud jde o zapojení, Instagram je o světelné roky před Facebookem. Obsah značek na Instagramu má míru zapojení 1,6 %. Pojďme se podívat, jak majitelé firem využívají Instagram.

V těchto příkladech fitness trenér žádá své publikum o radu při rozhodování o nákupu a web zaměřený na marketingové vzdělávání nabízí v příspěvku s kolotočem minivýukový program.

Jak tento algoritmus sociálních médií funguje

Algoritmus Instagramu má následující vlastnosti:

 • Upřednostňuje příspěvky s nejvyšším počtem lajků
 • Upřednostňuje velmi nedávné příspěvky (vytvořené během několika minut po přihlášení uživatele)
 • Upřednostňuje příspěvky z profilů, se kterými uživatel obvykle pracuje
 • Upřednostňuje příspěvky z hashtagů, které uživatel sleduje
 • Občas zobrazuje příspěvky s velkým zapojením z profilu a pomocí hashtagů, které uživatel nesleduje
 • Má se za to, že zachází stejně s obsahem značek i s obsahem spotřebitelů
 • Uživatele a tvůrce můžete zařadit mezi oblíbené, abyste se ujistili, že nikdy nezmeškáte jejich aktualizace
Číst:  Vnitřní obchodní zástupce, kancelář Gent, NL/ENG.

Aktualizace pro rok 2024 a 2024

I když vždy existuje obava, že Instagram začne downgradovat obsah z firemních profilů, stále existují důkazy, že je to pravda. V roce 2024 uvidí ještě více uživatelů obsah podle profilů, které nesledují (ne na kartě Objevit, ale v jejich hlavním kanálu). Chcete-li zvýšit své šance, že se to stane, zaměřte se na získání zapojení od svých hlavních následovníků.

Instagram oznámil, na základě čeho se rozhodují, zda váš obsah doporučí nebo ne. Nejdůležitější body jsou:

 • Příspěvky s clickbaitem nebo zapojením návnady se nedoporučují
 • Soutěže nebo dárky se nedoporučují
 • Znovu použitý obsah z jiného zdroje bez přidané hodnoty se nedoporučuje

Instagram také zaregistroval Reels, jejich vlastní verzi TikTok. Některé instagramové účty od používání této nové funkce explodovaly, takže se možná vyplatí investovat nějaký čas do tohoto typu obsahu.

Tipy, jak vyhrát na Instagramu v roce 2024

Jak můžete zvládnout jeden z nejnáročnějších algoritmů sociálních médií v roce 2024? Uvidíme:

 • Experimentujte s instagramovými kotouči, abyste zaujali a zaujali své publikum.
 • Zapojte se do obsahu sledujících během první hodiny poté, co něco zveřejníte.
 • Během prvních tří hodin poté, co něco zveřejníte, okamžitě reagujte na každý komentář.
 • Pište smysluplné titulky.
 • Zeptejte se v titulcích, abyste lépe oslovili své publikum.
 • Neexistuje žádný způsob, jak použít hashtagy, takže experimentujte s různými hashtagy a strategiemi hashtagů.
 • Využijte Instagram Stories a získejte organický dosah u svého publika, aniž byste ovlivnili soudržný styl vašeho zdroje.
 • Zůstaňte konzistentní! Tento algoritmus vás sníží, pokud zveřejníte náhodně. Měli byste zveřejňovat jednou denně, jednou obden nebo dvakrát týdně (cokoli můžete spravovat). Tip: Vyzkoušejte hromadné vytváření vizuálně přitažlivého obsahu a využijte nástroj pro plánování obsahu třetí strany, abyste udrželi konzistentní plán zveřejňování poutavého obsahu.

Kdo má čas odhalit složitosti každého algoritmu? Jste tvůrce obsahu, ne detektiv! Vězte, že Sprout Social je vaše zkratka k zapojení do sociálních médií. Vyzkoušej zdarma! 🙌

„Centralizací naší obsahové strategie se Sprout Social jsme zvýšili generování potenciálních zákazníků o 300 % a zvýšili zapojení LinkedIn o 500 %“ – Tim Overton, CTO ve společnosti Modo Energy

3. Algoritmus LinkedIn

Věděli jste, že 89 % B2B marketérů využívá LinkedIn? Pojďme se podívat na některé příspěvky, které se dostaly na vrchol algoritmu LinkedIn.

Zde je příspěvek na LinkedIn, který žádá o komentáře jako laskavost:

I když tento příspěvek není příliš zapojen, osoba, která jej posílá, je na LinkedIn vytrvalá. Přidává příspěvky každý den a vždy je v prvních třech příspěvcích na mém kanálu LinkedIn!

Ukazuje vám, že konzistence může být ještě důležitější než sbírání lajků.

Jak funguje algoritmus LinkedIn

Pokud se my marketéři smíří, algoritmus LinkedIn dělá následující:

 • Upřednostňuje obsah od uživatelů, se kterými jste v minulosti komunikovali a kteří pravidelně zveřejňují příspěvky
 • Upřednostňuje obsah od uživatelů, kteří získávají velké množství interakcí, i když nemáte tendenci lajkovat nebo komentovat jejich příspěvky
 • Upřednostňuje dlouhé komentáře před velkým množstvím reakcí. Pokuste se získat co nejvíce komentářů během prvních 2 hodin, abyste zlepšili dosah svého příspěvku.
 • Čím více se budete zapojovat a komentovat příspěvky jiných lidí, tím více budou vaše příspěvky upřednostňovány. Takže interagujte a přidávejte hodnotu na relevantních příspěvcích.
 • Preferuje nativní obsah, jako jsou textové příspěvky, obrázky s textem a videa s textem. Zkuste se střídat mezi různými typy příspěvků. Přidejte několik „osobních“ příspěvků o učení atd. To je to, co publikum na LinkedInu! 😍
 • Upřednostněte obsah osobních stránek před firemními stránkami. Můžete to však využít ve svůj prospěch, pokud do své obsahové strategie zahrnete advokacii zaměstnanců.

Aktualizace pro rok 2024 a 2024

Zatímco LinkedIn video je v roce 2024 stále důležité, není to tak, jako když poprvé umožnili uživatelům nahrávat videa. Algoritmus pak jasně upřednostnil jakékoli video v horní části zdroje. Nyní musí mít videa dobrou interakci, aby byla upřednostněna, ale stále mohou mít mírný vliv na statický obsah.

V roce 2024 LinkedIn pokračuje v trendu, který zahájili v roce 2019, kterým je upřednostňovat obsah od mega influencerů a dát uživatelům možnost vidět obsah od lidí, kteří nejsou na internetu známí v jejich síti.

Podnikatel a obchodník Jesse van Doren se laskavě podělil o zkušenosti své společnosti s nedávnými změnami algoritmu LinkedIn.

Samozřejmě se jedná o neoficiální informace, takže to nelze považovat za jednoznačný zákon o algoritmu. (Pamatujte: nic nemůže. Platformy sociálních médií nezveřejňují podrobnosti o algoritmu, takže se všichni musíme spoléhat na osobní zkušenosti.)

Těžko říct, zda odkazy s komentáři na prvním místě skutečně dostávají nižší hodnocení, ale pokud vás to znepokojuje, můžete vždy minimalizovat použití této taktiky. Ujistěte se, že vytváříte nativní obsah, který nepotřebuje odkazovat na nic v komentáři.

Další velkou aktualizací LinkedIn pro rok 2024 je, že nyní ve svém algoritmu zohledňují „dobu setrvání“. Pokud vaše publikum tráví mnoho času trávením vašeho obsahu, je pravděpodobné, že jej uvidí více lidí. Vyzkoušejte tuto taktiku experimentováním s dlouhými textovými příspěvky a karuselovými dokumenty.

Tipy, jak vyhrát na LinkedIn v roce 2024

Zde je to, co můžete udělat, abyste získali více očí a zapojení z LinkedIn:

 • Využijte profily vlastníků firem a zaměstnanců namísto pouhé stránky firmy. Zjistěte, jak snadné Sprout Social umožňuje zahrnout advokacii zaměstnanců do vaší obsahové strategie.
 • Zveřejňujte různé typy obsahu: text, obrázky a video. Podívejte se, co má největší vliv na úsilí.
 • Zůstaňte konzistentní! Tento algoritmus určitě sníží kvalitu vašeho obsahu, pokud zveřejníte náhodně. 4x týdně se zdá být pro většinu tou nejlepší tečkou, ale pokud chcete svou hru opravdu zlepšit, začněte zveřejňovat jednou denně. Vybudování vašich záznamů je zásadní.
 • Nebojte se občas zveřejnit externí odkazy. Jen se ujistěte, že je zbytek vašeho příspěvku optimalizován pro daný algoritmus a měli byste být dobří.
 • Ujistěte se, že vytváříte obsah, který může podnítit konverzaci. Příspěvky, které si v algoritmu LinkedIn opravdu vedou dobře, sbírají delší a kvalitnější komentáře, nejen věci jako “úžasné!” nebo “pěkné!”.
Číst:  Tipy pro rozvoj správné strategie online sázení

4. Twitter (X) Algoritmus

S 330 miliony aktivních uživatelů měsíčně a 152 miliony aktivních uživatelů denně nemůžete Twitter (X) zcela ignorovat. Twitter (X) je stále zásadní v prostoru B2B.

Pokud si nejste jisti, zda to stojí za váš čas, strávte tam nějaký čas – podívejte se na konkurenty, jiné společnosti, oblíbené hashtagy a populární témata – a zjistěte, zda je vaše cílové publikum aktivní na Twitteru (X) a jaké jsou nejvýkonnější příspěvky jsou ve vašem oboru.

Podívejme se na několik příkladů příspěvků, které budou mít dobré skóre vzhledem k algoritmům sociálních médií v roce 2024.

Získávání retweetů je stále jedním z nejlepších způsobů, jak zvýšit svůj dosah na Twitteru (X).

Vytváření vysoce vizuálního obsahu na Twitteru (X) je nyní důležitější než kdy jindy.

Totéž platí pro vlákna na Twitteru. Vlákno na Twitteru (X) je řada propojených tweetů, které slouží k poskytnutí dalšího kontextu a informací k danému tématu. Takto vypadají na Twitteru (X):

Jak funguje algoritmus sociálních médií Twitteru (X).

Ze všech algoritmů sociálních médií Twitter (X) zohledňuje aktuálnost více než kterýkoli jiný. Ale jsou tu i další vlastnosti.

 • Upřednostňuje nedávný obsah (za posledních 24 hodin) s nejvyšším zapojením uživatelů, které sledujete
 • Oblíbí obsah zveřejněný nedávno (během několika minut)
 • Upřednostňuje obsah s retweety a komentáři před lajky

Aktualizace pro rok 2024 a 2024

Twitter (X) bude i nadále upřednostňovat tweety s vysokým zapojením a nedávné tweety, takže na objemu a frekvenci na této platformě stále záleží.

Také jsme zaznamenali vyšší míru zapojení, když:

 • Tweety obsahují až dva hashtagy a 100 znaků
 • Tweety obsahují odkaz na obrázek
 • Konkrétně žádáte své sledující, aby retweetovali

Tipy, jak vyhrát na Twitteru (X) v roce 2024

 • Nejlepších výsledků dosáhnete tweetováním 2 až 8krát denně.
 • Používejte všech 280 znaků pouze v konkrétních příspěvcích (při sdílení něčeho informativního).
 • Pokládejte otázky, abyste získali zapojení.
 • Jednou měsíčně vytvořte anketu na Twitteru (X).
 • Okamžitě odpovězte na všechny komentáře během prvních 2-3 hodin od odeslání tweetu.
 • Vyzkoušejte vlákna Twitteru.

5. Algoritmus TikTok

Začněme tím, že uvedeme záznam na pravou míru. TikTok už opravdu není o tancích (pokud někdy byl). Pokud poskytujete hodnotu, platforma je zlatým dolem na podporu povědomí o značce.

Pokud jde o TikTok, hashtagy a čas zveřejnění nebudou důležité. Jediná věc, která je pro algoritmus TikTok důležitá, jsou metriky doby sledování. Pokud chcete ovlivnit své metriky doby sledování, vše se scvrkává na to, jak dobré a kvalitativní vaše video je.

Skvělá a poutavá videa zaberou delší dobu sledování, a proto skončí na stránkách „Pro vás“. Tato stránka pro vás je vysoce personalizovaný zdroj jedinečný pro každého uživatele.

Algoritmus TikTok je velmi zručný ve sbírání toho, co se líbí a nelíbí svým divákům na základě toho, jak jste dříve interagovali s jinými videi. Čím více času strávíte na TikTok, platforma nadále zobrazuje vysoce cílená a příbuzná videa.

Pojďme se ponořit do faktorů přispívajících k algoritmu TikTok v roce 2024.

Jak funguje algoritmus sociálních médií TikTok

Když zveřejníte video na TikTok, nejprve se zobrazí a otestuje několika stovkami diváků. Nudí se diváci a posouvají se na další video, sledují vaše video až do konce, nebo ho dokonce sledují vícekrát?

Poté, co vaše video fungovalo dobře v prvním kole, bude TikTok pokračovat v jeho testování s větším publikem. Pokud vaše video funguje dobře na všech nebo většině frontách, přesune se na stránku Pro vás. TikTok odhalil následující informace o jeho algoritmu:

Silný ukazatel zájmu, například zda uživatel dokončí sledování delšího videa od začátku do konce, bude mít větší váhu než slabý ukazatel, například zda se divák i tvůrce videa nacházejí ve stejné zemi.

O tom, jak často se bude vaše video zobrazovat, rozhodují tyto faktory v tomto konkrétním pořadí:

 • Doba sledování
 • akcie
 • Uloží
 • Komentáře
 • Líbí se

Tipy, jak vyhrát na TikTok v roce 2024

 • Snažte se zabalit svůj obsah hodnotně. Vzdělávejte, inspirujte nebo bavte své publikum, aby se dostalo na požadovanou stránku Pro vás.
 • TikTok je extrémně vysokorychlostní platforma, která žije z trendů a trendových zvuků. Obecně se trend objevuje na jiných platformách sociálních médií dny, týdny nebo měsíce poté, co se začal objevovat na TikTok. Chcete-li toho využít a maximalizovat zobrazení pro svůj účet, zkuste využít trendy zvuků, které lze na platformě nalézt.
 • Zaměřte se na velmi specializovaný obsah. Pokud jsou vaše videa dobrá, mají přirozený způsob, jak založit své cílové publikum.
 • Mladší generace používají TikTok jako vyhledávač. Procházejte populární klíčová slova TikTok zadáním dotazů do vyhledávacího pole aplikace. Přidejte tato klíčová slova do svého životopisu, vyslovte je ve videu, přidejte je jako titulky atd.
 • Vytváření videí pro TikTok může být časově náročná praxe. Hromadně je vytvořte a naplánujte pomocí plánovacího nástroje třetí strany, jako je Sprout Social.
Číst:  Demystifikování VPN: základní nástroj pro internetovou bezpečnost

Automatizujte odesílání příspěvků na Facebook, Twitter (X), Linkedin, Instagram, Instagram Reels, TikTok, Pinterest a mnoho dalších. Vyzkoušej zdarma! 🙌

6. Algoritmus Pinterest

Ženy mileniálů jsou nejlepší kohortou aktivních pinnerů, takže zvládnutí algoritmu Pinterestu bude stát za váš čas, pokud je to váš cílový trh.

Na Pinterestu jsou také další aktivní komunity, zejména B2B marketéři.

V marketingovém prostoru B2B je Pinterest skvělým způsobem, jak sdílet infografiku a přivést návštěvnost zpět k původnímu příspěvku na blogu s vloženou infografikou.

Pinterest je velmi oblíbený mezi blogery, kteří pomocí stránky získávají organickou návštěvnost v řádech tisíců nebo dokonce stovek tisíc každý měsíc.

Jak tento algoritmus sociálních médií funguje

Algoritmus Pinterestu má následující charakteristiky, pokud jde o to, co se zobrazuje ve vašem hlavním zdroji:

 • Upřednostňuje čerstvé, aktuální piny
 • Upřednostňuje špendlíky s největším zapojením (opakování a komentáře)
 • Zruší prioritu pinů, které někdo přepíná na příliš mnoho desek
 • Zbaví priority pinů ze skupin se stovkami nebo tisíci přispěvatelů

Je důležité si uvědomit, že Pinterest newsfeed není jediným místem, kde uživatelé vidí obsah. SEO je pro Pinterest opravdu důležité, protože mnoho uživatelů objevuje nový obsah hledáním svých zájmů ve vyhledávací liště.

Aktualizace pro rok 2024 a 2024

Pinterest bude pokračovat v trendech, které nastavil v letech 2022, 2023 a 2024, což je downgrade spamových pinů v algoritmu. Pinners musí být opatrní s připínáním stejného pinu v desítkách skupinových nástěnek a skupinové nástěnky s příliš velkým počtem přispěvatelů již nemají distribuční dosah jako dříve. Algoritmus Pinterestu také roste ve své schopnosti kontrolovat odznaky z hlediska vizuální kvality a kontrolovat, zda jsou kolíky připnuté pouze na relevantní nástěnky.

Pro Pinterest je to kvalita nad kvantitou. Měli byste tedy připínat méně, ale novějšího a kvalitnějšího obsahu.

Tipy, jak vyhrát na Pinterestu v roce 2024

 • Připněte si kvalitní obrázky (na délce obrázků nezáleží tolik jako kdysi).
 • Připněte pouze na příslušné desky.
 • Zahrňte do svých pinů relevantní klíčové fráze SEO.
 • Použijte plánovací nástroj Pinterestu, jako je Tailwind, aby byl váš zdroj aktuální.
 • Připněte maximálně 50 kusů obsahu denně, ale nejlépe byste měli zůstat mezi 15 a 25 (a ne více než deset nástěnek na pin)

7. Algoritmus YouTube

I když je YouTube v prostoru B2B stále poněkud málo využíván, je stále důležitou platformou. 73 % všech dospělých v USA používá YouTube.

Algoritmus YouTube je notoricky záludný a existuje několik způsobů, jak zobrazuje obsah uživatelů.

Jedním z nejběžnějších je, že když se na něco podíváte, zobrazí se vám související video s daným tématem nebo od stejného tvůrce obsahu.

Jak tento algoritmus sociálních médií funguje

YouTube je komplikovaný. A je to jeden z těch algoritmů sociálních médií v roce 2024, který zůstává komplikovaný. Má následující vlastnosti:

 • Doporučuje videoobsah související s tím, co jste dříve sledovali.
 • Doporučuje videoobsah od stejného tvůrce obsahu, jaký jste kdysi sledovali.
 • Upřednostňuje virální videa (získává velké množství zapojení a dobu sledování v krátkém období), i když to pro vás není relevantní.
 • Umožňuje přepínat mezi odběry a zobrazuje videa z odběrů v obráceném chronologickém pořadí.

Stejně jako Pinterest má i YouTube svůj algoritmus, což znamená, že SEO optimalizace vašeho obsahu na YouTube je nezbytná.

Aktualizace pro rok 2024 a 2024

Algoritmus YouTube bude i nadále zohledňovat pravděpodobnost interakce uživatele s vaším kanálem a typ obsahu, který zveřejňujete. V roce 2024 bude váš vztah s vašimi odběrateli mnohem kritičtější než váš počet odběratelů. Ujistěte se, že vaši odběratelé rozumí tématu vašeho kanálu a vědí, co od vás mohou očekávat.

Tipy, jak vyhrát na YouTube v roce 2024

 • Po jedné až dvou minutách po začátku vašich videí požádejte diváky, aby v případě, že se jim video líbí, dali „To se mi líbí“ nebo přidali komentář, zvýšíte tak zapojení.
 • SEO optimalizace všech vašich videí na YouTube.
 • Publikujte pravidelně, aby se váš obsah dostal na začátek odběrného kanálu.
 • Pište smysluplné komentáře k videím ve vašem výklenku (aniž byste žádali lidi, aby se podívali na váš kanál).
 • Využijte jiné marketingové kanály a získejte zhlédnutí a zapojení vašich videí během prvních několika hodin od zveřejnění. Použijte jiné kanály sociálních médií a svůj e-mailový zpravodaj.
 • Udělejte prvních pár sekund a prvních pár minut vašeho videa velmi poutavých a výstižných. Neváhejte, jinak budete mít vysokou míru okamžitého opuštění a nízkou dobu sledování.

Rozluštit kód na Algoritmy sociálních médií v roce 2024

Tady to máte – vnitřní informace o algoritmech sociálních médií 2024. Jste připraveni udělat revoluci ve své hře na sociálních sítích?

Automatizujte, analyzujte a ovládněte svou přítomnost na sociálních sítích pomocí Sprout Social. Rozlučte se s algoritmickými bolestmi hlavy a přivítejte efektivní a efektivní správu obsahu.

– Tim Overton, CTO ve společnosti Modo Energy

Udělejte první krok k ovládnutí sociálních sítí s Sprout Social. Vyzkoušejte to nyní zdarma a staňte se svědky transformačního dopadu na vaši obsahovou strategii.