Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Apple HomePod: vlastnosti a cena chytrého reproduktoru

Apple HomePod: vlastnosti a cena chytrého reproduktoru

Dorazí na konci roku 2021 Apple HomePod minito chytré reproduktory s hlasovým asistentem Cupertino, který se nebojí srovnání s konkurencí na trhu. Se Siri, hlasovým asistentem, který je již zapnutý přístroj Toto malé, ale zajímavé zařízení, které je gigantem v tomto odvětví, se zaměřuje výhradně na kvalitu zvuku a zároveň dohlíží na domácí automatizaci, aniž by zapomínalo na Soukromí: tady jsou vaše vlastnosti hlavní e kolik to bude stát.

Apple HomePod Mini, malý a výkonný

Má nějaké extrémně malé rozměry ale navzdory tomu dokáže produkovat silný a barevný zvuk, a to i ve středně velkých nebo velkých domácích prostředích. Ve výšce pouhých 8,43 cm a a design s příjemným kulovým tvarem, inteligentní zesilovač z Cupertina obsahuje proprietární procesor, Apple S5a detail software nejnovější generace, která optimálně zvládá reprodukci zvuku.

Je to počítačový zvuk, který majitelům HomePodu mini nabízí špičkový zážitek z poslechu hudby čekající na objevení.

Program začíná odhudební analýza, následovaná optimalizací výkonu pro zachování pronikavých a zároveň křišťálově čistých basů a výšek. Zvukový impuls pak prochází i ovladače s plným rozsahemobohacený o přesný neodymový magnet a také dvojici pasivních zářičů nucené zrušení; toto produkuje tok, který se šíří dolů, překračující základnu HomePod Minicož posluchači poskytuje 360stupňový zvuk.

Číst:  Jak dosáhnout svých cílů metodou SMART.

Apple HomePod mini, hlavním hrdinou je hudba

homepod miniJak je patrné z výrobních detailů, hudba je na prvním místě HomePod mini. To lze pochopit z výběru již ve fázi návrhu, aby bylo zařízení dokonale kompatibilní se všemi hudební služby z kousnutého jablka, od Apple Music na Apple podcastyvčetně rozhlasových stanic a dalších platforem streamování externích firem. K tomu je tedy třeba připočítat možnost připojte reproduktor k chytré telefony jednoduše tím, že přiblížíte své vlastní iPhone, čímž přenášíte přehrávání hudby pro výkonnější a živější poslech. Pokud pak na to přijde iPhone s čip U1 Do hry vstupují také vizuální a zvukové efekty zpětná vazba haptika, pro kompletní uživatelský zážitek, který zahrnuje sluch i zrak.

Apple HomePod Mini, Siri a hlasové příkazy

homepod miniBez ohledu na to, kde v domě je umístěn, HomePod mini byl navržen tak, aby jasně rozpoznal hlasové příkazy které předávají rodinní příslušníci. Prostřednictvím manažerského programu, který ji řídí, je minutový asistent Jablko je schopen rozpoznat až 6 různých hlasůjakmile budou uloženy prostřednictvím vyhrazeného postupu.

Zařízení poskytuje personalizované rady a návrhy pro každého uživatele a poté čte zprávy, upomínky a události kalendáře na jejich iPhone.

Chcete-li získat hlasové příkazy, maximálně využijte i tři mikrofony v pole přítomný ve struktuře, nezbytný pro přijetí požadavku “Ahoj, Siri“ uživatelů. Pro lepší porozumění i při přehrávání hudby čtvrtý mikrofon, který díky své poloze směrem dovnitř umožňuje zrušit zvuky vycházející z reproduktoru.

Číst:  Jak se přihlásit a zaregistrovat na Twitteru pomocí účtu Apple a Google

Apple HomePod mini, soukromí je v bezpečí

homepod miniRozhovor shlasový asistent Z HomePod mini je bezpečný díky managementu realizovanému společností Jablko. Ve skutečnosti pouze požadavky rozpoznané zařízením Siri nebo po aktivaci přes klepnout na příkazy dotek přítomný na horní části přístroj jsou skutečně odesílány do server majitel. Kromě toho žádná shromážděná data nejsou sdílena s organizacemi nebo třetími stranami mimo společnost.

Apple Homepod: cena a datum vydání

homepod miniApple HomePod Mini, cena a kompatibilita Made in pět různých barevbílá, vesmírně šedá, žlutá, oranžová a modrá, hle chytré reproduktory s okem pro hudbu je k dispozici od listopadu 2021 k cena 99 eur v oficiálním obchodě Apple a ve fyzických obchodech Bitten Apple. U autorizovaných prodejců a telefonních operátorů oprávněných k prodeji se však náklady mohou lišit. Apple garantuje kompatibilita Z HomePod mini s iPhone SE a všemi smartphony společnosti počínaje modelem iPhone 6S a výše. Co se týče ostatních přístrojCupertino však potvrzuje iPad od páté generace, iPad Pro, iPad Air 2 nebo novější modely a iPad mini 4 nebo novější s nainstalovaným iPadOS 15.

Od společnosti Cultur-e