Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Apple Music a Spotify: Jak přenášet hudbu a seznamy skladeb mezi aplikacemi

Apple Music a Spotify: Jak přenášet hudbu a seznamy skladeb mezi aplikacemi

Pro ty, kteří to milují hudbai streamovací služby Je jich tolik k dispozici: budete mít z čeho vybírat. Všechny poskytují zajímavé a výkonné funkce, díky nimž je zážitek z poslechu skutečným potěšením pro uši a navigaci. Skutečné problémy bohužel nastanou, když se tak rozhodnete přejít z jedné platformy na druhoujako v případě Apple Music a Spotify, dva z nejvíce oceňovaných uživateli po celém světě. Často předplatitelů ptají se sami sebe jak postupovat neztratit, v době změny, tj uložené skladby a seznam skladeb vytvořený v průběhu času s velkým nasazením a přesností. Zejména u velmi bohatých sbírek je nemyslitelné postupovat ručním výběrem skladbu po skladbě: zde se však hodí konkrétní detaily utility které nám to umožňují snadno.

Od Apple Music po Spotify a naopak

Začněme bolavými body: ohledně průchodu od Apple Music po Spotify a od Spotify na Apple Music nejsou žádní bohové nativní nástroje implementovány na platformách, které to umožňují přepínač automaticky, třeba jedním nebo více kliknutími.

Uživatel se proto musí uchýlit k externím nástrojům třetích stran, které umožňují dokončit operaci a zároveň optimalizovat čas.

Mnoho z nich je k dispozici v obou bezplatná a placená forma, obvykle nabídnout otestování implementovaného potenciálu bez jakýchkoli poplatků. Na uživateli je pak volba, zda přistoupí k nákupu, nebo se případně omezí na používání toho, co nabízí základní verze.

Číst:  Jak šifrovat zprávy na Facebooku

Tune My Music

apple music spotifyJeden z nich se jmenuje Tune My Music a má tu výhodu, že je a webová stránka který nám po připojení pomůže udělat vše potřebné k přesunu hudebních seznamů. Toto není zcela bezplatná služba, ale naštěstí nabízí možnost migrovat skupiny skladeb až na 1000 položek najednou. Pěkná figurka, která pravděpodobně dokáže uspokojit očekávání většiny uživatelů, zvláště pokud je vyzbrojena špetkou trpělivosti.

Chcete-li začít, je to nezbytné připojit k webu web z Tune My Music s využitím výhod prohlížeč; jakmile jste uvnitř, zahájíte proces stisknutím tlačítka “Začněme“. Stránky se tak zeptají, ze kterých služeb chceme hudbu přenést a do kterých ji chceme nasměrovat; jednoduše vyberte Apple Music v prvním případě a Spotify ve druhém (nebo naopak, v souladu s vašimi potřebami). Jakmile si vyberete služby, je důležité je připojit k Tune My Music. To je důvod, proč se spojujeme s servisní pověření, postupujte podle všech kroků navržených na obrazovce. Díky tomu má web plný přístup seznam skladeb pro migraci na Spotify: v seznamu, který se nám zobrazí, můžete začít vybírat prvky a poté přejít na krok dále výběr destinace.

To se děje hladce a rychle, aniž byste museli manipulovat s různými zařízeními, ale omezujete se na procházení pomocí prohlížeče.

Po tom, co jste očekávali, klikněte na Spotify a pokračujteautentizace jako to, co bylo provedeno s předchozí službou. Jakmile se přihlásíte, můžete pokračovat v zkontrolujte počet skladeb k přenosu; pokud vše odpovídá tomu, co je požadováno, můžete se rozhodnout pokračovat kliknutím na příslušné tlačítko. V tomto okamžiku služba automaticky pokračuje a dokončí požadavek, což může být opakujte tolikrát, kolikrát chcete dokud nepřevedeme naši kompletní hudební sbírku. V případě problémů, jak skladby, které se v cíli nenacházejístránka to nahlásí, abyste měli vždy komplexní přehled o svém výběru.

Číst:  Jak stáhnout GIF z Twitteru na libovolném zařízení? – Konečný průvodce

FreeYourMusic

apple music spotifyTi, kteří dávají přednost provedení tohoto procesu pryč aplikace, existují platné alternativy, které lze použít při nákupu služby. Mezi nimi je jeden z nejoceňovanějších FreeYourMusic. I v této situaci je možnost vyzkoušet si jeho funkčnost, byť v omezené míře, tedy přenosem skupin skupin zdarma. 100 písní. Nákup, rozdělený do tří různých typů s tolika funkce k dispozici, umožňuje plně využít potenciál aplikace, jako je automatická synchronizace, neomezené přenosy a záloha v mrak.

Kromě verzí pro Android a iOS nabízí FreeYourMusic verzi pro Windows, macOS, Linux a podporu mnoha služeb pro streamování hudby.

L’používání je to jednoduché: vyberte zdroj a cíl toho našeho seznam skladeb nebo konkrétní skladby/alba, přistoupíme k autentizaci a bezprostředně poté k samotnému převodu. Po dokončení procesu, který může být velmi dlouhý v závislosti na bohatosti seznamů, aplikace potvrdí, zda byl úspěšný, a nahlásí případné problémy.

Soundiiz

apple music spotifyDalší alternativu, jakkoli věnovanou Androidu, představuje Soundiiz. Po stejné operaci jako předchozí vám tato platforma umožňuje provést převod jak ve volném režimu (až 200 skladeb na relaci) než za poplatek. Kromě toho stanoví odstranit duplikáty v seznamech, aby byly seznamy vždy čisté a přesné.

Užitečný a bohatý Soundiiz je platnou podporou pro více odborníků s nahráváním seznamů v různých formátech: text, excel, odkazy a mnoho dalšího.

Další užitečnou funkcí poskytovanou službou a dostupnou pro všechny podporované platformy je možnost náhodně míchat písně seznam skladeb. Dále je možné sloučit více samostatných seznamů vytvořením jednoho seznamu v cíli nebo naopak rozdělit jeden na několik samostatných prvků.

Číst:  Microsoft Teams, jak naplánovat schůzku v aplikaci

SongShift

apple music spotifyPak je tu SongShift: ke stažení z App Store, tento program funguje zrcadlově jako ostatní, tj. požádá o výběr služeb, o které máme zájem, a poté pokračuje v převodu po přihlášení s použitými přihlašovacími údaji v našem pouzdro na Apple Music a Spotify. Dokončeno stažení a po výběru dvou platforem můžete začít migrace.

Stačí jen několik kliknutí (nebo klepnutí), abyste měli skladby a seznamy na dosah ruky pomocí funkce SongShift.

Když aplikace signalizuje, že je dokončena, je zde možnost pokračovat s revize a pokud to uznáte za vhodné, vyřadit skladby, které se nám již nelíbí nebo které nechceme, aby se objevovaly v nových seznamech, které mohou být sdílené s přáteli a kontakty. Navíc můžete sledovat nové přírůstky, takže je můžete neustále synchronizovat seznam skladebčímž se vyhnete ztrátě i jediné noty.

Od společnosti Cultur-e