Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Apple Watch, nejlepší aplikace pro udržení kondice

Apple Watch, nejlepší aplikace pro udržení kondice

Po váhavém startu způsobeném také několika aplikacemi dostupnými v internetovém obchodě, Apple Watch začíná pronikat do srdcí uživatelů a dobývá nové podíly na trhu. Nositelné vyvinutý domem Cupertino je jednou z nejnovějších výzev, které společnost „nakousnuté jablko“ zahájila v sektoru ICT: vytvoření zařízení, které se dokonale integruje s smartphony a tablety ke zlepšení života uživatele.

Apple Watch on není jednoduchý chytré hodinky ze kterého můžete kontrolovat pouze e-maily, příchozí hovory, SMS a upozornění z aplikací pro rychlé zasílání zpráv a sociálních sítí. Stejně jako mnoho jiných nositelných zařízení, Apple Watch vám umožní sledovat vaše vlastní Zdravíabyste měli pod kontrolou tepovou frekvenci a kroky podniknuté během dne.

Od uvedení zařízení na trh se cupertinská společnost výrazně zaměřila na zdatnost a na aplikacích vyhrazených pro vás duševní a fyzické zdraví. Kromě nativní aplikace Zdraví a fitness který monitoruje klíčové životní funkce, jsou přítomny na internetový obchod další aplikace věnované všímavost, správná strava a celkové fyzické zotavení z pracovního stresu. Zde jsou nejlepší aplikace pro zdraví a kondici pro Apple Watch.

Zdraví a aktivita

Uvedeno s aktualizací mobilního operačního systému iOS 8, Zdraví je nativní aplikace dostupná pro iPhone i Apple Watch. The fitness sektor a zdraví je jedním z posledních, do kterého se cupertinská společnost rozhodla investovat, aby svým uživatelům nabídla stále bohatší služby. Díky senzorům na chytrých hodinkách budou moci lidé sledovat svůj tep a další životní funkce. Salute ale není jedinou aplikací pro fitness průmysl, kterou uživatelé najdou na nositelném zařízení. Ve skutečnosti aplikaci vyvinul i Apple Aktivita který shromažďuje a analyzuje všechna data vytvořená uživatelem během tréninku: krokoměr, počet spálených kaloriíujetá vzdálenost a dosažené cíle. Kromě toho můžete také nastavit začátek tréninku a upravit data, která se mají analyzovat na konci cvičení.

Číst:  Jak funguje EasyAntiCheat, nástroj proti cheatům pro videohry

Připomenutí a sledování hydratace vody

Je to pravděpodobně jedna z nejvíce podceňovaných aktivit dne, ale vypít alespoň dva litry vody denně je nezbytné pro hydrataci těla a nepoškození pokožky. Zdraví vašich ledvin. Díky Hydratace vodyaplikace vyvinutá pro Appe Watch, můžete sledovat spotřebu vody. Uživatel si bude moci nastavit minimální cíl, kterého má dosáhnout, a obrazovka zařízení ho bude informovat o množství vody, kterou během dne vypil. Aplikace stojí necelé dva dolary.

Rovnodennost

jablečné hodinky equinox

Rovnodennost je aplikace pro Apple Watch věnovaná světu fitness. Uživatel bude moci sledovat průběh svých tréninků a získat pomoc od personálu aplikace při výběru cviků. Dát chytré hodinky bude možné sledovat statistiky výcvik a nastavte čas a místo cvičení. Oznámení TAM o zahájení cvičení upozorní uživatele přímo na nositelné.

3 minutová všímavost

jablečné hodinky všímavosti

Věnováno všem, kteří mají málo času na odpočinek, 3 minutová všímavost je aplikace, která nabízí cvičení a tipy na uvolnění mysli. Ať už před důležitou prezentací v práci nebo po zkoušce na univerzitě, aplikace je ideální pro zdraví těla i mysli. Cvičení navrhovaná aplikací sahají od jednoduché kontroly dýchání až po konkrétní praktiky, které vám umožní zahnat špatné myšlenky. 3 minutová všímavost je k dispozici zdarma na App Store.

Lark – Osobní trenér hubnutí a 24/7 výživový poradce

lark apple hodinky

Skřivan je to kompletní aplikace určená jak pro ty, kteří chtějí zůstat fit, tak pro ty, kteří chtějí zhubnout. Zakoupením jednoho z balíčků zpřístupněných softwarovým domem budete mít osobního trenéra k dispozici 24 hodin denně: každý uživatel bude moci komunikovat se svým pomocníkem a rozhodnout se, jakou fyzickou aktivitu bude vykonávat a co bude jíst. Ve skutečnosti, kromě personalizovaných cvičení a tréninku, bude moci každý, kdo se zajímá o své fyzické zdraví, požádat o přizpůsobenou stravu. Skřivan Sleduje také spánek a uživateli navrhuje několik tipů, jak zlepšit REM fázi.

Číst:  Telegram: jak posílat zprávy, které se samy zničí

Runtastic Pro

runtastic jablečné hodinky

Runtastic patří k nejlepším aplikacím dostupným pro mobilní zařízení pro záznam vašich venkovních tréninků a cyklistických výletů. Díky Apple Watch bude možné sledovat vaše tréninková data přímo na vašem zápěstí, snažit se mít tep pod kontrolou a dosahovat vašich cílů. Aplikace povzbudí uživatele, aby vydal to nejlepší prostřednictvím hlasových návrhů. Runtastic Pro Stojí méně než pět dolarů.

Sedm

sedmijablečné hodinky

Sedm, čtrnáct nebo dvacet jedna jsou minuty potřebné k provedení jednoho z kompletních tréninků, které navrhuje Sedm, fitness aplikace dostupná pro Apple Watch. Prostřednictvím obrazovky zařízení bude možné vidět animace cvičení, která mají být prováděna, abyste měli zpevněné a zdravé tělo. Sledováním cvičení v aplikaci po dobu sedmi měsíců se budete moci zlepšit Zdraví vlastního těla a čelit všem výzvám každodenního života.

Sledování aktivity – počítadlo kroků a krokoměr

Sledování aktivity A ideální aplikace pro ty, kteří chtějí zůstat fit a mít přehled o některých zajímavých statistikách, jako je např krokoměr a spálené kalorie. Ve srovnání s jinými aplikacemi Apple Watch, Sledování aktivity Díky absenci GPS spotřebovává mnohem méně baterie. Aplikace shromažďuje data na ušlé kroky, ušlou vzdálenost a spálené kalorie. Kromě toho se dokonale integruje s aplikací Zdraví vyvinutou společností Apple, takže máte jasný přehled o svém týdenním tréninku. Nakonec je možné nastavit cíle na aplikaci, abyste získali motivační fráze k jejich dosažení. Aplikace je volný, uvolnitale můžete si koupit verze Pro s dalšími funkcemi za necelé 3 eura.

Kapesní jóga

Abyste zůstali fit, nemusíte jen dělat fyzická aktivita a během týdne jděte běhat do parku. Jóga vám také umožňuje obnovit správnou psycho-fyzickou rovnováhu. S Kapesní jóga není nutné docházet do specializovaného centra, relaxovat bude možné přímo doma, pomocí vlastního Apple Watch. Aplikace má 27 tréninků různé, které se liší délkou trvání a obtížností: na obrazovce vašich chytrých hodinek bude možné vidět různé polohy, které můžete zaujmout. Pocket Yoga nabízí cca 200 různých pozic a slovník se všemi tajemstvími disciplíny. Aplikace má a cena 3,49 eur.

Číst:  Kvalita vs. Množství: Co je důležitější pro vaše blogování a sociální strategii?

Fitness Point

fitness bod

Fitness Point je aplikace určená pro ty, kteří chtějí zůstat fit sledováním personalizovaného tréninku. Aplikace je dostupná také pro Apple Watch a lze jej velmi snadno použít v posilovně. U každého cviku je malý informační list, kde jsou vysvětleny všechny procvičované svaly. Uživatel bude také moci vytvářet přizpůsobená cvičení pro trénink skupiny svalů, nikoli pouze jednoho. Fitness Point je bezplatná aplikaceale chcete-li mít další funkce, musíte si zakoupit verzi Pro.

Počítadlo kalorií – MyFitnessPal

MyFitnessPal je pravděpodobně jednou z nejznámějších aplikací pro udržení kondice. Aplikace umožňuje sledovat, kolik kalorií berou se během dne poměrně jednoduchým způsobem: stačí si z databáze vybrat jídlo, které jíte MyFitnessPal, který obsahuje více než 5 000 000 produktů. Aplikace se také integruje s dalšími aplikacemi, které monitorují tréninky, takže můžete lépe kalibrovat svůj jídelníček. MyFitnessPal je bezplatná aplikaceale pro ty, kteří chtějí prémiovou verzi, je k dispozici, který stojí 9,99 $ týdně.

aktualizováno 23. června 2017

Od společnosti Cultur-e