Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Bitwalking, co to je a jak funguje

Bitwalking, co to je a jak funguje

Myšlenka není nejinovativnější, pravda, ale v tomto případě se zdá, že dva prvky naklánějí rovnováhu ve prospěch (možného) úspěchu. Na jedné straně najdeme dvojici „sériových podnikatelů“, kteří již v minulosti prokázali, že dokáží „kontaminovat“ mezinárodní trh inovativními a nízkonákladovými nápady; na druhé najdeme a bazén mezinárodních investorů připravených vsadit miliony dolarů (v současnosti investovali deset) na budoucí úspěch iniciativy.

Z těchto důvodů (ale nejen) budoucnost Bitwalking vypadá to docela růžově. Kryptoměna vynalezená keňskými inženýry Nissan Bahar A Franky Imbesi v současné době je k dispozici pouze v některých afrických a asijských zemích, ale připravuje se na brzké přistání ve zbytku světa.

Co je Bitwalking

Po úspěchu Keepod Nissan Bahar a Franky Imbesi jsou na tom znovu. Tentokrát však duo keňských vynálezců zkouší cestu virtuálních měn s cílem povzbudit lidi k chůzi a odměnit všechny ty pracovníky – většinou původem ze zemí třetího světa –, kteří na pracoviště chodí kilometry a kilometry.

Bitwalking je kryptoměna, která se generuje v závislosti na počtu kroků, které každý den uděláte. Vše je založeno na aplikaci pro chytré telefony – dostupné na Google Play Store i App Store – která funguje jako a krokoměr: Algoritmus vyvinutý společnostmi Bahar a Imbesi je schopen ověřit, že uživatel skutečně ujel zaznamenanou vzdálenost, a po překročení předem stanoveného limitu poskytne „odměnu“.

Číst:  Tipy pro psaní profesionálního dokumentu aplikace Word

Fungování Bitwalkingu se v některých ohledech podobá tomu bitcoin. V druhém případě musí být kryptoměny „vytěženy“ (hornictví anglický termín) prostřednictvím vývoje algoritmu spojeného s protokolem peer-to-peer; v případě Bitwalking stačí chodit.

Jak vydělat bitwalking

bitwalking aplikace

Chcete-li získat Bitwalking, musíte se nejprve zaregistrovat ve službě a mít staženou stejnojmennou aplikaci do svého smartphonu. Bitwalking také využívá modul GPS a připojení Wi-Fi a funguje jako krokoměr a sledování aktivity výpočet ujeté vzdálenosti a počtu ušlých kroků. Pokud v průběhu dne zvládnete ujít alespoň 8 kilometrů (10 000 kroků, více či méně), obdržíte Bitwalking dolar.

Jak lze bitwalking strávit

Stejně jako u BitCoinu lze virtuální peníze vydělané pomocí krokoměru převádět z jednoho účtu na druhý a od jednoho uživatele k druhému bez de facto omezení. Nejen to: podle toho, co zakladatelé deklarovali, lze Bitwalking převést na skutečné peníze a utratit je za „offline“ nákupy. „Přirozeným odbytištěm“ této kryptoměny jsou však obchody s elektronickým obchodem: Bitwalking lze utratit za nákup zboží všeho druhu na vybraných internetových obchodech, které již uzavřely partnerství s tvůrci aplikace. THE velký ze světa sportovního oblečení již řekli, že jsou připraveni navázat obchodní vztahy, aby mohli prodávat své produkty – závody a běhání, ale nejen – výměnou za Bitwalking, zatímco jiní výrobci vyvíjejí vychytávky – jako jsou náramkové a aktivity krokoměry ad hoc trackery – které nahrazují smartphone v roli „certifikátora“.

Číst:  Kompletní průvodce pro hromadné hlášení SEOptimeru

Proč Bitwalking

Motivace, která hnala Bahar a Imbesi, je dvojí. Na jedné straně chtějí dva afričtí vynálezci povzbudit lidi, aby se pohybovali a cestovali spíše pěšky než autem: tímto způsobem by byli pracovníci povzbuzeni k tomu, aby udržovali zdravější životní styl, což by mělo pozitivní dopady také na národní zdravotní systém a na životní prostředí. .

Na druhou stranu byl Bitwalking navržen tak, aby nabízel jakousi „odměnu“ pracovníkům – zejména ze zemí třetího světa, ale nejen –, kteří každý den na své pracoviště chodí kilometry a kilometry. Jde o jakési „druhé zaměstnání“, které by mělo zaručit vyšší úroveň blahobytu rodinám, které denně žijí pod hranicí chudoby.

Od společnosti Cultur-e