Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

DIY punčochy Befana, nápady z webu

DIY punčochy Befana, nápady z webu

Poslední prázdniny před návratem do školy a obnovením běžného týdenního režimu. Epiphany je to poslední chvíle, se kterou strávit nějaký čas naše děti a bavte se s nimi. Aby to bylo jedinečné Čarodějnicekromě nákupu spousty sladkostí a bonbonů je možné si nějaké vyrobit DIY řemesla k výzdobě krbu nebo ložnice. Ale nejenom. Pokud se chcete s dětmi pobavit, můžete si nějaké vytvořit Punčochy Befana udělejte to sami, zavěste se na krb a počkejte společně na příchod Befany.

Pokud nejste příliš dobří v manuální práci, nemusíte se bát: stačí se poradit s Síť najít Užitečné tipy A průvodce krok za krokem o tom, jak dělat bohy DIY řemesla pro Epiphany. Na stránkách jsou jak návody vhodné pro nejmenší, tak pro trochu starší děti, které se chtějí bavit a experimentovat. Tady jsi některé webové stránky, kde můžete najít DIY řemesla pro Befana.

Škola šrotu

Zbyl vám plast a papír z Vánoc nebo Nového roku? Žádný strach: díky návrhům na portálu Škola šrotu můžete znovu použít to, co vypadá jako odpad, k vytvoření originální a barevné punčochy Epiphany. Jedná se o velmi jednoduché práce, které lze udělat doma s pomocí dětí během několika minut as „recyklovanými“ materiály: sahá od ponožek vyrobených z chlebového papíru až po ty vyrobené z „origami“. Zkrátka nápadité nápady, které vám umožní přiblížit Epiphany tím nejlepším možným způsobem.

Číst:  Fanoušci GTA 6 odhalují mapu v oficiálním uměleckém díle, což vyvolalo spekulace

Befana fuška, návrhy Green Me

10 nápadů, jak vyzdobit váš domov s ohledem na Zjevení Páně ve jménu recyklace a obnovy materiálů. Procházení portálem GreenMe bude těžké nenajít tu správnou inspiraci k usednutí ke stolu a výrobě punčoch Befana všech typů a pro všechny chutě. Pokud máte například ještě spoustu dárkového balicího papíru stranou, můžete se rozhodnout, že jej použijete pro kutily Befana a vyrobit si barevné punčochy, které naplníte sladkostmi. Pokud však máte staré nepoužité kusy oblečení, lze je recyklovat a přeměnit na dekorace pro Befanu. Staré džíny, svetry a rukavice lze například rozdrtit a vytvořit ponožky. Alternativně můžete vytvořit “mozaiku” ponožek pro hyperbarevné a velmi roztomilé ponožky. Nechybí ani návrhy na řemesla Befana pro děti nebo na tvorbu jedlých ponožek: tak budou moci malí (ale nejen) sníst jak vnitřek ponožek, tak i „nádobu“.

Kreativní řemesla

Jméno, záruka. Na portálu Kreativní řemesla bude možné najít nápady a návrhy na dekorace pro Zjevení Páně. Nejen punčocha Befana, ale také přáníčka, malé „sošky“ představující přátelskou starou dámu vyrobené z plastových kelímků a řemesla pro děti. To jsou některé z příkladů toho, co na portálu můžete najít: potřebujete jen trochu času, pořádnou dávku manuální zručnosti a chuť strávit jiné odpoledne ve společnosti svých dětí.

Děti planety

planetární děti

Pokud hledáte jednoduché a originální nápady abyste měli své děti na očích Zjevení PáněNa stránce planetchildren.it najdete nějaké jednoduché DIY řemesla které zabaví ty nejmenší během vánočních svátků. Chcete si jeden vyrobit Papírová Befana stavět společně se svými dětmi? Na webu najdete jednoduchý návod, který vás provede krok za krokem. Chcete si uvědomit Klobouk Befana, který si vezmete v den Zjevení Páně? Nic nemůže být jednodušší: stačí se řídit radami průvodce na planetbambini.it a za pár minut budete mít svůj klobouk Befana. Na portálu najdete i další návody na výrobu dalších jednoduchých DIY řemesla.

Číst:  Posílení bezpečnosti: Jak mohou krypto platby chránit transakce elektronického obchodu

Ukolébavky

ukolébavky

Udělej si sám ponožky pro Epiphany, říkanky pro vaše děti, které se naučí vaše děti, roztomilá řemesla, která připravíte společně s nejmenšími, abyste je dali jako dárky prarodičům a příbuzným. Na stránce filasrocche.it Může být nalezeno mnoho originálních nápadů na domácí práce připravit se na zjevení společně se svými dětmi. Ke každé dekoraci, dekoraci nebo předmětu je návod, který vás krok za krokem provede tvorbou řemesla.

Věci k růstu

věci k růstu

Epiphany je to párty především pro ty nejmenší, kteří se mohou bavit pojídáním sladkostí a bonbónů a přípravou roztomilých dekorací, kterými si zkrášlí svou ložnici nebo domov. Pokud máte velmi malé dítě, na webu cosepercrescere.it najdeš bohy řemesla odpovídající jeho věku: kresby k vytištění a vybarvení, básničky pro děti a jednoduchý návod na výrobu papírových Tří králů.

Máma pourfemme

matka nalít femme

Nevíte, jaké kutilské řemeslo se svými dětmi dělat zjevení? Na stránce mamma.pourfemme.it najdete fotogalerii s 40 originálních nápadů: kresby k tisku a vybarvení, ponožky pro Befanu, kreativní dekorace, kterými ozdobíte svůj krb při čekání na Zjevení Páně. Každý obrázek má krátký návod, který vás provede tvorbou DIY projektu.

Snadné hnízdo

snadné hnízdo

Najděte nějaké položky, které chcete vyrobit Epiphany 2019 pro děti z mateřské školy není to lehké. Když jsou děti velmi malé, nerady ztrácejí čas dodržováním velmi konkrétních pokynů k výrobě předmětu. Pokud máte potíže, na webu easynido.it najdete jednoduchá řemesla vhodná pro děti, kterým ještě nejsou tři roky. Je to o velmi snadno realizovatelné nápady: plakát na oslavu příchodu Zjevení Páně, punčocha pro Befanu a kresby k vytištění a vybarvení.

Číst:  Jak získat zpětné odkazy na domovskou stránku na přední dveře vašeho webu

Planeta Žena

planeta žena

Jdete pozdě s dekoracemi na Zjevení Páně? Žádné problémy na webu planetdonna.it najde tři velmi rychlé úkoly: eco chic punčoška Befana, dekorativní plakát a smeták Befana. Pro všechna tři řemesla existuje jednoduchý návod, který vás provede tvorbou předmětu. Pokud budete šikovní a rychlí, dokážete udělat radost svým dětem s ohledem na Zjevení Páně.

Od společnosti Cultur-e