Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Jak aktivovat Amazon Prime bez kreditní karty

Jak aktivovat Amazon Prime bez kreditní karty

Amazon Prime je slavná předplatitelská služba Amazonu, která poskytuje přístup k bezplatným dodávkám mnoha produktů během jednoho pracovního dne, streamování filmů a televizních seriálů z Prime Video, obsahu pro hráče z Prime Gaming a také stovkám e-knih v Prime Reading a více než 2 milionům skladeb. od Amazon Music. Co ne každý ví, je, že je to možné aktivujte jej zdarma po omezenou dobu e bez kreditní karty.

Chcete-li využívat funkce Amazon Prime zdarma, můžete použít zkušební verze zdarma nebo zkuste získat a slevový kód formou uvítacího dárku nebo digitální odměny od externí firmy. V obou případech můžete nastavit řadu alternativní způsoby platby na kreditní kartu.

 • 1. Jak získat Amazon Prime zdarma

  Tada Images / Shutterstock.com

  Chcete-li zdarma aktivovat Amazon Prime, můžete se vydat různými cestami. V první řadě je možné využít období od 30denní bezplatná zkušební verze. Opravdu, studenti Univerzity mají šanci získat 90 dní Amazon Prime zdarma, prostřednictvím programu Amazon Prime Student. Na konci cutoffu bude obnovení automatické a vy začnete platit za předplatné.

  Číst:  Jak se odhlásit z účtu TikTok v roce 2024

  Uživatel bude moci deaktivovat předplatné před vypršením zkušebního období a pokračovat v používání služeb Prime až do konce 30–90 dnů

  Pokud vaše zkušební období Prime vypršelo, můžete zkusit získat a Propagační kód Amazon Prime formou uvítacího dárku nebo digitální odměny od externí firmy. Čas od času některé italské telefonní společnosti nebo manažeři jiných domácích služeb propagují nabídky věnované novým zákazníkům včetně Prime nebo stávajícím zákazníkům prostřednictvím specifických věrnostních programů.

 • 2. Vyzkoušejte Amazon Prime z PC

  Hlavní přihlášení na Amazon

  Snímek obrazovky Fastweb Plus

  Chcete-li aktivovat Prime zdarma bez kreditní karty z počítače, spusťte prohlížeč, který používáte k surfování na internetu (například Chrome), a přejděte na hlavní stránku Amazonu. Poté se přihlaste ke svému účtu.

  Poté umístěte ukazatel myši na položku Účty a seznamy v pravém horním rohu klikněte na tlačítko Přihlásit se a do příslušných polí zadejte své přístupové údaje (e-mailovou adresu nebo mobilní číslo a heslo).

 • 3. Jak aktivovat zkušební verzi Amazon Prime z PC

  Amazon Prime

  Snímek obrazovky Fastweb Plus

  Jakmile se přihlásíte ke svému účtu, můžete pokračovat v aktivaci bezplatného měsíce Amazon Prime. Umístěte kurzor myši na položku První v horní liště a klikněte na tlačítko Zaregistrujte se, je to na 30 dní zdarma z vyskakovacího okna, které se objeví.

 • 4. Zdarma Amazon Prime s předplacenou kartou

  Amazon Prime s předplacenou kartou

  Ascannio / Shutterstock.com

  Ať už máte nárok na zkušební verzi Prime nabízenou Amazonem nebo jste obdrželi propagační kód, můžete službu používat bezplatně po dobu předpokládanou aktuální promo akcí. Je však nezbytné, aby váš účet Amazon měl přidružený platný způsob platby výběr mezi kreditní nebo debetní kartou nebo přímým připojením k vašemu bankovnímu účtu.

  Číst:  Jak vytvořit agilní marketingový tým

  I když to není explicitní, je možné také zaznamenat předplacené karty jako preferovaný způsob platby. Důležité je, že při nákupu byly nabity částkou k odečtení. Tímto způsobem se můžete rozhodnout, kolik peněz věnovat na online nákupy, s „manuálním“ dobíjením na základě výdajů, kterým budete čelit.

 • 5. Jak vyzkoušet Amazon Prime s předplacenou kartou

  Přidání karty Amazon Prime

  Snímek obrazovky Fastweb Plus

  Pro vložení předplacené karty patřící do některého z podporovaných okruhů (VISA, Mastercard nebo Maestro) klikněte na odkaz Přidejte kreditní nebo debetní kartu a zadejte data do polí pro název karty a číslo karty, zadejte datum vypršení platnosti pomocí příslušných nabídek a klikněte na tlačítko Přidejte svoji kartu.

  Nakonec vyplňte další obrazovku označující fakturační/dodací údajezmáčknout tlačítko Použijte tuto adresu pro uložení zadaných informací a pro aktivaci bezplatného měsíce Amazon Prime klikněte na položku Pokračuje a postupujte podle pokynů na obrazovce.

 • 6. Zdarma Amazon Prime s inkasem

  Přidejte bankovní účet Amazon

  Snímek obrazovky Fastweb Plus

  Případně můžete použítinkaso z vašeho běžného účtu: klikněte na odkaz Přidejte běžný účetdo vyhrazených polí zadejte BIC (Swift) banky, ve které je účet veden, její IBAN kód a název s ním spojený, poté klikněte na tlačítko Přidejte běžný účet a vyplňte fakturační a platební údaje.

 • 7. Aktivujte si zkušební verzi s Prime Student

  První student Amazonu

  Snímek obrazovky Fastweb Plus

  Vysokoškolští studenti mohou využít zkušební dobu Prime Student. Chcete-li tak učinit, stačí se připojit k části webu Amazon věnované této iniciativě a stisknout tlačítko Zaregistrujte se – 90 dní bez dalších nákladů a přihlaste se pomocí svého účtu Amazon.

  Číst:  Jak smazat účet Strava v roce 2024 [2 Methods]

  Dále specifikujteuniverzitní e-mailovou adresu v příslušném poli uveďte v příslušném rozbalovacím menu rok ukončení studia (ten, který plánujete absolvovat) a zadejte své platební údaje. Chcete-li aktivovat bezplatnou zkušební verzi Prime Student, znovu stiskněte tlačítko Zaregistrujte se – 90 dní bez dalších nákladů.

 • 8. Zdarma Amazon Prime s promo kódem

  Amazon Prime

  Stříbrná křídla / Shutterstock.com

  V případě, že máte na mysli uplatnit propagační kód pro aktivaci Amazon Prime můžete postupovat dvěma způsoby:

  1. Pokud společnost, která poskytla propagační akci Amazon Prime, odeslala e-mail nebo SMS obsahující odkaz, navštivte odkaz a po zobrazení výzvy se přihlaste ke svému účtu Amazon a dokončete proces.
  2. Pokud byla odeslána pouze písmena, která tvoří kupón, připojte se na příslušnou stránku na webu Amazon, zadejte propagační kód do poskytnutého textového pole, stiskněte tlačítko Uplatnit a v případě potřeby se přihlaste k účtu a dokončete Celý.