Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Jak hrát The Crew 2

Jak hrát The Crew 2

The Crew, vydaný v roce 2014, s sebou přinesl malou revoluci ve světě videoher: byl jedním z prvních, kdo učinil mikrotransakce „povinnými“, aby bylo možné pokračovat ve hře, a přinutil hráče, aby vždy připojeni online abych mohl hrát. Uplynuly pouhé čtyři roky a to, co se v té době zdálo jako absolutní inovace, se stalo běžnou záležitostí: všechny nejznámější videohry přidaly mikro transakce a online multiplayer se stal povinným. Posádka, však nebyl mezi hráči dobře přijat: projekt vytvořený Ubisoftem byl příliš ambiciózní a videohra vykazovala velké problémy. Některé velmi nepříjemné chyby prakticky znemožňovaly soutěžit v závodech a grafický sektor byl nedostatečný. Zároveň však existovaly i některé pozitivní aspekty: jedna obrovská mapa (což je u volně se pohybující řidičské hry nemyslitelné), mohli jste řídit jakýkoli typ vozidla a zábava byla zaručena. O čtyři roky později přichází Ubisoft na trh Posádka 2nikoli aktualizace předchozí kapitoly, ale nový titul, který vychází z dobrých věcí, které ukázal první The Crew, a který vylepšuje slabá místa.

Posádka 2 je to „šílený“ název: obrovská mapa (odehrává se ve Spojených státech, ve všech padesáti státech), schopnost řídit jakýkoli typ vozidla (přibyly čluny a letadla), nutnost jít za limity a stále držet sešlápnutý pedál plynu. Posádka 2 je to arkádová videohra ve stylu Forza Horizon: máte absolutní svobodu v pohybu po mapě, ale řízení není skutečné. Není to videohra jako Project Cars 2, kde je nezbytné vědět, jak nastavit plyn při výjezdu ze zatáček, abyste se vyhnuli vytočení. Ve hře The Crew 2 náraz do jiných aut nebo fyzických překážek nezpůsobí žádné poškození našeho auta, ale spíše nám umožní řezat zatáčky nebo vytlačit soupeře ze silnice. Každý výstřel je povolen, i ten hraničící s legálností.

Soudit The Crew 2 není zdaleka jednoduché, zejména pár dní po jeho uvedení do obchodů. Jelikož jde o videohru, kterou lze hrát pouze online, vyžaduje mnoho hodin na herních serverech, aby skutečně pochopili, co hráčům nabízí. Ale i po 50-60 hodinách hraní přehled stejně by to nebylo kompletní: příliš mnoho výzev na hraní a věcí k objevování. Z tohoto důvodu bude náš úsudek částečný a bude se týkat pouze toho, co jsme viděli v prvních hodinách hry, které jsou v každém případě dostačující pro pochopit, co je na The Crew 2 správné a co špatné. I recenze v mezinárodním tisku se shodují ve stejném bodě: na definitivní stanovisko k videohře bude nutné počkat pár měsíců, než Ubisoft zpřístupní další aktualizace, které titul obohatí. Zde je naše recenze The Crew 2.

Číst:  Zkratky Chrome, jak se pohybovat online pomocí klávesnice

A kde je ten příběh?

Ivory Tower, softwarový dům, kterému Ubisoft svěřil vývoj videohry, učinil volbu, kterou lze považovat za rozdělující a která nemusí potěšit každého, ale která je velmi významná: Posádka 2 nemá to příběh. Neexistuje žádná zápletka, byť jen slabá, která hráči ukazuje cestu, kterou se má ubírat. Hráči mají naprostou svobodu: jediné, na co musí myslet, je šlápnout na plynový pedál a jet co nejrychleji. Celá hra je postavena na světě online a sociálních sítí: Cílem, který pohání hráče, je stát se VIP ve světě sociálních médií a být následován ostatními řidiči. Vytváření vlastních osádka osobní, bude možné čelit stále náročnějším výzvám a závodit do posledního driftu.

Přizpůsobte si svá auta

Celkem lze použít jen něco málo přes dvě stě vozidel: kromě aut i motorky, motokrosové motorky, lodě a letadla. Vyhrávání výzev na mapě a postupování v úrovni nám umožní odemknout nové kousky, se kterými zlepšíme výkon našich vozů a které lze použít pro všechna vozidla v dané kategorii. V závislosti na typu vyhraného závodu se odemkne více či méně vzácný kousek. V rychlostních závodech získáte díly pro vylepšení motoru, zatímco ve Freestyle výzvách získáte díly pro zefektivnění vašeho vozidla (například vrtule letadla).

Vše velmi arkádové

“Tohle doma nezkoušej.” Velmi dobře lze využít i reklamní tvrzení, které ještě před pár lety provázelo wrestling Posádka 2. Nesnažte se při rychlosti přes 300 kilometrů v hodině opírat o fasády budov nebo o zábradlí: ve videohře si nic neuděláte, ale ve skutečnosti můžete zemřít. The Crew 2 je arkádová videohra kde nedochází k fyzickému poškození lidí, věcí a především aut: pokud nabouráte do vozíku s párky v rohlíku, autu se nic nestane, naopak využije podporu k ještě rychlejší jízdě. Řídící systém by mohl puristy naštvat, ale Posádka 2 udělal z pasáže vlastní existenciální manifest.

Díky těmto vlastnostem videohra představuje a velmi zábavná hratelnost: vždy závodíte co nejlépe a možnost používat zcela odlišná vozidla jen zvyšuje chuť hrát. Kromě toho se závody dokonale přizpůsobují prostředí, které se chystáme prozkoumat: ve velkých městech, jako je New York, jsou závody, kde budeme muset používat auta, zatímco ve více venkovských krajinách bude nutné nasednout na motokrosový motocykl nebo terénní auto.silnice.

Číst:  Jak prodávat použité zboží na Amazonu

Nevyhnutelný elastický efekt

Je přítomen ve všech řidičských hrách nepříjemný elastický efekt se vyskytuje i v The Crew 2. Je velmi těžké si toho nevšimnout: když jedeme hodně pozdě, stačí pár zatáček ujetých maximální rychlostí, abychom dohnali řidiče před námi. Totéž se stane, když jsme ve vedení: stačí udělat lehkou chybu v zatáčce, trochu ztratit rychlost a hned budeme mít soupeře ve výfuku. Abyste měli jistotu výhry, stačí minimalizovat počet chyb a vždy se snažit vyhýbat překážkám na trati.

Technický sektor

Rozsáhlá mapa, krajiny velmi odlišné od sebe navzájem, dvě stě vozidel včetně aut, motorek, letadel a lodí. Tam by byly všechny ingredience pro grafická sekce The Crew 2 není zdaleka výjimečné. Ale ne, práce Ivory Tower z tohoto pohledu je velmi dobrá. Neříkáme, že stojíme před mistrovským dílem, ale práce, kterou musel softwarový dům provést, nebyla zdaleka jednoduchá. Přesun z jedné krajiny do druhé a jednání s velmi odlišnými typy vozidel přinutilo Ivory Tower najít kompromis mezi hratelností a grafikou. Polygonální struktury nejsou vynikající, tváře lidí nejsou definovány, ale výsledné dílo je stále přijatelné.

Odložený rozsudek

Dát konečný rozsudek nad The Crew 2 to je nemožné. Herní servery jsou otevřeny teprve pár dní a počet hráčů je stále omezený. V tuto chvíli ještě není možné pochopit, jak posádky ovlivní hru a kolika výzvám budeme muset čelit, abychom odemkli dílky a postavili skutečná závodní auta. Kromě toho Ubisoft slíbil, že do Vánoc bude vydán nový obsah, jako jsou PvP výzvy, díky kterým bude videohra ještě zábavnější. Právě aktualizace, které kanadský softwarový dům zpřístupní, udělají rozdíl pro budoucnost hry: pokud je Ubisoft schopen vždy vyvíjet nové rasy, pak Crew 2 by se mohl stát referenčním bodem pro milovníky free-roamingových řidičských her.

Závěr

Jak bylo řečeno na začátku, Je složité udělat kompletní recenzi The Crew 2, ale dá se mluvit o tom, co videohra v současnosti nabízí. Výzvy jsou vzrušující a The Crew 2 je jednou z mála videoher, která nabízí možnost použití velmi odlišných vozidel. Hra sleduje cestu vytyčenou v první kapitole a snaží se zahladit mnoho nedostatků, které s sebou přinesla: ne vždy se to klukům z Ivory Tower povedlo, ale konečný výsledek zdaleka není špatný. Pokud jste fanouškem závodních her, Posádka 2 Je to rozhodně hra, která nemůže chybět ve vaší sbírce.

Číst:  WhatsApp pro Android, brzy budete moci připojit iPad

Recenze

  • Eurogamer.it. Road trip napříč Spojenými státy. Posádka 2 není to jednoduchá řidičská videohra, ale je to skutečná zážitková cesta napříč Spojenými státy. Videohra představuje rozsáhlou mapu se stovkami dostupných výzev: čím dále se hrou pokročíte, tím větší výkon budou mít auta, která budeme moci řídit. Ivory Tower následovala cestu vytyčenou v první kapitole hry: simulace je sekundárním prvkem a hra je založena na podívané a zábavě. Umělá inteligence není zdaleka konkurenceschopná (obtěžuje efekt gumičky), ale oproti jiným řidičským hrám se nic neliší. Ve své recenzi pro Eurogamer.itoceněný Michele Sollazzo The Crew 2 s konečným skóre 8
  • IGN.it. A recenze stále neúplnáale to nám již umožňuje získat poměrně přesnou představu o tom, co nám The Crew 2 může nabídnout. Lorenzo Fantoni má udělil videohře částečné hodnocení 7na definitivní je třeba počkat ještě pár desítek hodin hraní na serverech The Crew 2. Novinář IGN.it již identifikoval silné a slabé stránky videohry: podívaná a zábava patří do první kategorie, zatímco zdaleka ne složitý jízdní model, kolizní systém a efekt gumičky do druhé. Kvalita výzev je různá: vedle vzrušujících závodů existují i ​​docela nudné závody.
  • Gamereactor.it. Nekonečné množství obsahu, velmi rozsáhlá mapa a jednoduchá a velmi zábavná hratelnost. To jsou silné stránky Magnus Groth-Andersen identifikoval ve své recenzi The Crew 2 pro web Gamereactor.it. Ivory Tower moc fantazii neudělala: videohra je přesně taková, jakou jsme ji očekávali. Zábavný titul, který nabízí zajímavé nápady, ale který má problémy, které je těžké vyřešit. Volba nezaměřit se na zápletku hru, která postrádá osobitost, enormně penalizuje. Navíc doplnění letadel a člunů minulo cíl, protože vozidla byla velmi špatně vyrobena. Konečné hodnocení 7.
  • Trustedreviews.com. Ambice zahrnout auta, letadla a lodě do jedné videohry je jistě obdivuhodná, ale nedá se říci, že by konečný výsledek splnil očekávání. Toto je komentář Jordan King ve své recenzi na The Crew 2 Pro Trustedreviews.com. Svět postavený Ivory Tower je plný obsahu, ale v mnoha případech hra postrádá osobitost: vše vypadá jako něco, co jsme již viděli. Problematické je i uživatelské rozhraní, které hráčům ztěžuje život. Ze všech těchto důvodů konečné skóre je 6.

2. července 2018

Od společnosti Cultur-e