Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Jak opravit problémy se stahováním Netflix

Jak opravit problémy se stahováním Netflix

Mezi mnoha online weby, ze kterých můžete streamovat filmy a televizní seriály, je bezesporu ten, který je v současnosti nejoblíbenější Netflix. Důvodů je několik: skutečně rozsáhlý, pestrý a aktualizovaný katalog, stále více sérií produkovaných přímo Netflixem (a viditelné pouze na Netflixu), robustní a efektivní streamovací infrastruktura. Z těchto a dalších důvodů dosáhl Netflix v dubnu 2019 150 milionů předplatitelů po celém světě a toto číslo stále roste rychlým tempem.

Ne všichni tito uživatelé však používají platformu ke sledování svých oblíbených titulů ve streamování: někteří z nich, kvůli pohodlí nebo nutnosti, dávají přednost stahování filmů a televizních seriálů z Netflixu a pak se na titulky koukněte klidně později. Tento postup má však omezení a může vést k problémům, které uživatelé, kteří se omezují na streamování, pravděpodobně nepociťují. Zde je krátký návod hlavní problémy se stahováním na Netflixu.

Netflix má limit stahování

Možná to nevíte, ale nestahujte neomezené množství titulů z katalogu Netflix: maximální počet souborů ke stažení je ve skutečnosti 100. Číslo, které musí být rozděleno všemi zařízeními, ze kterých stahujete tituly (což zase závisí na vašem předplatném). Takže jeden z nejtriviálnějších důvodů, proč byste mohli narazit chyba stahování na Netflixu jde jen o to, že máš”dokončil stahování“Abyste to vyřešili, stačí jen udělat.” odstranit některé již stažené tituly z jednoho nebo více zařízení připojených k předplatnému: při příštím připojení k Netflixu vám platforma umožní stáhnout počet titulů, které jste právě smazali.

Číst:  Jak rychle opravit tuto zprávu nelze zobrazit Chyba?

Netflix omezuje zařízení, ze kterých můžete stahovat tituly

Jak již bylo zmíněno, na základě předplatného Netflix, ke kterému jste se zaregistrovali platformu můžete používat z jednoho, dvou nebo čtyř zařízení několik současně. Pokud se tedy pokusíte stáhnout titul z pátého (nebo třetího nebo druhého, v závislosti na vašem plánu) zařízení, zobrazí se chybová zpráva. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte odstranit všechny tituly stažené alespoň z jednoho zařízení: tímto způsobem platforma při příštím připojení zjistí, že toto zařízení již není používáno ke sledování stahovaného obsahu a umožní vám ke stažení použít nové zařízení.

Netflix na chytré televizi

Stahování Netflixu vyprší

Další možná chyba není vyloženě chyba stahování, ale souvisí s ní: stáhli jste si titul v posledních dnech a teď, když se ho pokusíte sledovat, je označen jako „platnost vypršela“. Netflix vám nabízí maximální čas, během kterého můžete sledovat stažené tituly a tato maximální doba se liší titul od titulu: existují například tituly, jejichž platnost vyprší 7 dní po stažení, zatímco u jiných vyprší platnost 48 hodin poté, co jste je poprvé začali sledovat stisknutím tlačítka přehrávání. Po vypršení platnosti titulu je možné jej prodloužit, ale některé tituly nelze prodloužit více než určitý počet. Sa poté již tituly nejsou dostupné v katalogu Netflix, poté automaticky vyprší bez ohledu na datum, kdy jste je stáhli. Tato variabilita v “Datum spotřeby“Stahování závisí především na licenci, kterou Netflix získal od toho, kdo film nebo televizní seriál produkoval.

Číst:  Jak to udělat napříč platformami s Minecraftem

Pozor na „chytré stahování“

Netflix má funkci věnovanou televizním seriálům s názvem „Chytré stahování“, která automaticky smaže staženou epizodu ihned po jejím sledování a zároveň začne stahovat další epizodu. Tato funkce vám umožní mít vždy k dispozici nejnovější epizodu seriálu a zabere méně místa na pevném disku a snížení počtu vašich stažení (kterých, jak jsme již viděli, je maximálně 100 pro všechna připojená zařízení). Pokud však dva lidé z rodiny chtějí sledovat stejnou epizodu ve dvou různých časech, je to problém: a Díky Smart Download druhá osoba najde epizodu, kterou chce vidět, již smazanou. Problém je očividně vyřešen zakázání chytrého stahování.

Přenosný Netflix

Netflix: chyby stahování způsobené technickými problémy

Všechny dosud pozorované možné chyby stahování na Netflixu závisí, jak jsme viděli, buď na typu předplatného, ​​nebo na funkcích Netflixu, konkrétních limitech a licencích. Existují však případy, kdy by teoreticky mělo jít vše hladce, ale stahování se nespustí. Ani Netflix ve skutečnosti není bez technických problémů a může se stát, že již zahájené stahování bude zablokováno a to i kliknutím na “Pokračujte ve stahování“, neodemkne se. V tomto případě je nejrychlejší věcí, jak problém vyřešit, zavřít aplikaci Netflix a zkusit začít stahování od začátku.

1. června 2019

Od společnosti Cultur-e