Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Jak stáhnout GIF z Twitteru na libovolném zařízení? – Konečný průvodce

 Jak stáhnout GIF z Twitteru na libovolném zařízení?  – Konečný průvodce

Na internetu je k dispozici mnoho aplikací třetích stran, které vám umožňují stahovat GIF z Twitteru. Bez ohledu na to, jaké zařízení používáte ke kontrole svého kanálu Twitter, Android, iPhone nebo počítač, ve všech případech existují možnosti stahování GIFů.

Je snazší stáhnout GIF z Twitteru, protože má menší velikost než video. V tomto článku se hlavně dozvíte, jak stahovat různé GIFy z Twitteru, ať už používáte jakékoli zařízení. Naučíte se stahovat GIF z iPhone, Androidu nebo z počítače podle toho, co je pro vás v tuto chvíli jednodušší.

Chcete-li se tedy dozvědět o nejlepších způsobech, jak stáhnout GIF z Twitteru, přečtěte si až do konce článku.

Stáhnout GIF z Twitteru – proč ne Twitter samotný?

Stáhnout GIF z Twitteru – proč ne Twitter samotný?

Možná se divíte, proč si někdo nemůže stáhnout GIF ze samotné platformy Twitter. Pak by to bylo mnohem jednodušší.

Twitter však tuto funkci nemá, protože Twitter nepodporuje stahování médií z žádného účtu Twitter. Podle Twitteru jde o neetickou praktiku. Nebudete tedy moci stahovat GIFy a videa z Twitteru nativně.

Zde, BusinessInsider.com komentuje: “Pokud chcete uložit GIF na Twitter, budete potřebovat aplikaci třetí strany, protože Twitter převádí GIFy do formátu smyčkového videa, místo aby je uchovával jako GIF. Výsledkem je, že jejich uložení vyžaduje stažení další aplikace nebo použití webu, který se specializuje na GIFy.

Zde se však nemusíte obávat, protože na internetu je k dispozici spousta aplikací a webových stránek třetích stran, které vám umožňují stahovat GIF z konkrétního účtu Twitter. Bez ohledu na to, jaké zařízení používáte, můžete soubory GIF stahovat různými způsoby.

Číst:  Věci, které potřebujete vědět o Instavideosave v roce 2024?

Nejlepší způsob, jak stáhnout GIF, je přejít na web s názvem Twitter Video Downloader. Bez ohledu na to, jaké zařízení používáte, můžete si GIF snadno stáhnout prostřednictvím této platformy. Vše, co musíte udělat, je vyhledat „Twitter video downloader“ ve webovém prohlížeči.

Jakmile otevřete prohlížeč, najdete vyhledávací lištu. Zde stačí vložit odkaz na Twitter GIF a stisknout Stáhnout. Odkaz bude převeden a bude stažen do vašeho zařízení.

Na okraj, chcete-li zkontrolovat, jak skrýt lajky na Twitteru, můžete kliknout na daný odkaz.

Jak stáhnout Twitter GIF z iPhone?

Jak stáhnout Twitter GIF z iPhone?

Pokud jste vlastníkem iPhonu, můžete použít předchozí kroky a stáhnout si z Twitteru video downloader iPhone. Existuje však další aplikace, která vám umožňuje ukládat Twitter GIF na váš iPhone. Tento se jmenuje GIFwrapped.

Tato aplikace je k dispozici zdarma, ale existuje také možnost zakoupení, při které získáte další funkce a upgrady, které zakazují reklamy.

Zde jsou kroky ke stažení Twitter GIF na váš iPhone:

Krok 1: Stáhněte si GIFwrapped do svého iPhone.

Krok 2: Přejděte na Twitter GIF, který chcete uložit v aplikaci Twitter.

Krok 3: Stiskněte šipku dolů v pravém horním rohu tweetu a vyberte Sdílet. Poté klepněte na „Kopírovat odkaz na Tweet“. Tím se zkopíruje odkaz do schránky.

Krok 4: V aplikaci GIFwrapped přejděte na kartu vyhledávání.

Krok 5: Vložte odkaz na GIF do vyhledávacího pole a stiskněte tlačítko Hledat. Uložte GIF, který se zobrazí v aplikaci na vašem zařízení iPhone.

Číst:  Jak zlepšit finanční pozici vaší firmy

Jak stáhnout Twitter GIF z telefonu Android?

Jak stáhnout Twitter GIF z telefonu Android?

Pokud víte, jak stahovat videa z Twitteru nebo stahování Twitter do mp4 z Androidu, je to stejné jako s GIFy. Přestože existuje aplikace Twitter Video Downloader pro Android, pro dosažení nejlepších výsledků vám doporučujeme používat Tweet2gif. Tato aplikace je k dispozici v Obchodě Google Play. Aby však tato aplikace fungovala, budete ji muset na svém zařízení Android udělit oprávnění. Tato aplikace vás požádá o povolení přístupu k médiím na vašem smartphonu.

Zde obchod Google Play na Tweet2gif píše – „Zkoušeli jste někdy stáhnout video, které se zobrazuje uvnitř tweetu? Můžete si to zahrát, ale prostě si to nemůžete stáhnout.

Níže jsou uvedeny kroky, které musíte provést, abyste si stáhli Twitter Gif do svého telefonu Android pomocí aplikace Tweet2gif:

Krok 1: Stáhněte si aplikaci Tweet2gif do svého telefonu Android.

Krok 2: Přejděte na Twitter GIF, který chcete uložit v aplikaci Twitter.

Krok 3: Stiskněte šipku dolů v pravém horním rohu tweetu a vyberte Sdílet. Poté klepněte na „Kopírovat odkaz na Tweet“. Tím se zkopíruje odkaz do schránky.

Krok 4: Přejděte do aplikace Tweet2gif a do vyhledávacího pole v aplikaci vložte odkaz. Poté klikněte na tlačítko „Stáhnout GIF“. Tím se stáhne GIF do výchozí složky pro stahování, kde se stahují vaše média.

Proto můžete zkontrolovat GIF ze složky prostřednictvím mediálních aplikací. Pokud chcete zkontrolovat nebo jak zjistit, kdo vás zablokoval na Twitteru, zvažte kliknutí na odkaz uvedený zde.

Jak stáhnout Twitter GIF z počítačového zařízení?

Jak stáhnout Twitter GIF z počítačového zařízení?

Použití počítače nebo notebooku ke stažení Twitter Gif je opravdu snadné. Můžete to udělat pomocí webové stránky „Twitter Video Downloader“. Zde jsou kroky, které musíte provést, abyste si stáhli Twitter GIF pomocí svého počítačového zařízení:

Číst:  Jak používat přechodové a animační efekty v Power Pointu

Krok 1: Otevřete prohlížeč a otevřete a vyhledávač. (Doporučujeme používat Google.com)

Krok 2: Na Google.com vyhledejte „Twitter Video Downloader“

Krok 3: Ve výsledcích vyhledávání klikněte na první odkaz, který zobrazuje adresu odkazu typu: https://twittervideodownloader.com/

Krok 4: Přejděte do nového okna, otevřete své Twitter účeta najděte GIF. Klikněte pravým tlačítkem na GIF a vyberte „Kopírovat adresu GIF“. Tím se zkopíruje adresa GIF do schránky.

Krok 5: Přejděte na domovskou stránku služby Twitter Video Downloader a vložte odkaz na lištu, nad kterou je napsáno „Sem vložte adresu URL tweetu:“ Po vložení klikněte na tlačítko Stáhnout. Tím se GIF stáhne do vaší složky, kde bylo provedeno poslední stažení.

Shrnutí

Doufám, že vám tento článek pomohl získat lepší představu o tom, jak stáhnout GIF z Twitteru. Postupujte podle kroků uvedených na základě typu zařízení, které vlastníte, kam chcete GIF stáhnout.

Znáte nějakou jinou aplikaci nebo webovou stránku pro snadné stažení Twitter GIF? Podělte se s námi o některá jména v sekci komentářů níže.