Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Jak začít hrát F1 2024

Jak začít hrát F1 2020

Kvůli pandemický to má zavázala Liberty Media k odložení startu šampionátu Formule 1 2020 vyšly automobilová soutěž a oficiální hra prakticky současně. Jako vždy v červenci, Codemaster uvedl na trh nový titul spojený s Formulí 1. V posledních letech udělala softwarová společnost velké pokroky, vylepšení hratelnosti, jízdního systému a také grafiky. Kromě toho se hra v posledních měsících stala velmi slavnou na platformách pro živé vysílání, a to především díky vášni, kterou projevili skuteční jezdci, kteří se navzájem vyzývali online ve skutečných závodech.

Způsob, jak učinit uzamčení méně zatěžujícím pro fanoušky, ale který také pomohl Codemasteru získat zpětnou vazbu od profesionálních řidičů o tom, na čem pracovat pro zlepšení videohry. Rady, které softwarový dům otrocky dodržel, jak je vidět z vylepšení v styl jízdy nebo při poskytování ERS. Malé změny, ale významné, které demonstrují investici Codemaster do hry.

Styl jízdy F1 2020 vždy zůstává arkádový, ale technické změny to umožnily zvýšit úroveň obtížnosti. Ale nejenom. Umělá inteligence také udělala obří kroky a střety v závodě jsou mnohem vyhrocenější, kdy se jezdci snaží všemi způsoby zavřít dveře nebo nás předjet brzděním na limitu. Pokud jste ve hře Formule 1 nováčkem, zde je několik tipů, které byste měli dodržovat.

Číst:  Tipy a triky pro Messenger, jak používat Facebook chat

Nevypínejte nápovědu

Když máte potíže, musíte také přiznat své nedostatky a získat pomoc. Já nikdy jsi nehrál F1 nebo řidičské hry nejsou vaší silnou stránkou, na začátku musíte nutně používat pomůcky. Existují různé úrovně: sahají od téměř úplné kontroly stability vozu hrou až po minimální úroveň, která nám pomáhá přímo ve fázi trakce a výjezdu ze zatáčky. Naše rada zní začít s maximální výší pomoci a pomalu klesat, dokud nebudete schopni získat plnou důvěru ve vozidlo. Můžete také vytvořit nastavení personalizované výběrem pomůcek k použití v závodě.

Hodně trénujte

Může se to zdát jako jednoduchá hra s banální styl jízdyale také F1 2020 skrývá tajemství, která potřebujete znát, abyste podávali co nejlepší výkon. A abyste měli plnou kontrolu nad vozidlem, jediným řešením je hodně trénovat, závod na všech okruzích abyste našli perfektní nastavení auta. Na Singapur a Monzu nelze použít stejné nastavení auta, dvě protilehlé tratě, kde je potřeba mít auta s úplně jinou aerodynamikou.

f1 2020 mercedes

Bavte se v novém režimu týmové kariéry

Jeden z hlavní novinky F1 2020 Je to nový herní režim Týmová kariéra. V tomto režimu máte plnou kontrolu nad týmem Formule 1 a zároveň jste hlavním jezdcem. Budete si muset vybrat svého týmového kolegu a vybrat si z nejlepších talentů ve Formuli 2. Dále budete muset rozhodnout o sponzorech, splnit speciální cíle, abyste získali bonusy, a také investovat do struktury pro zlepšení výkonu jednomístného vozu. V praxi ano se stává oba šéfem týmu týmu je nejdůležitějším jezdcem. Naše rada, jak se s tímto novým herním režimem co nejlépe vypořádat, je okamžitě se zaměřit na spolehlivého mladého jezdce a investovat značné prostředky do struktur týmu, abyste měli rychle rychlé a spolehlivé auto.

Číst:  Jak vydělat peníze sledováním & Stahování videí pomocí VidMate Cash

závod f1 2020

Používejte pedály a volant

To je spíš rada než trik: kdyby chcete dobře hrát F1 2020 používat pedály a volant. Budete mít lepší zpětnou vazbu od vozu a budete mít pocit, že skutečně řídíte vůz Formule 1.

Od společnosti Cultur-e