Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Jak získat zpětné odkazy .Gov z vládních webových stránek

Jak získat zpětné odkazy .Gov z vládních webových stránek

Co jsou zpětné odkazy .Gov?

Domény .gov jsou domény nejvyšší úrovně, které využívá pouze vláda Spojených států.

Federální vládní agentury a ministerstva jako např Ministerstvo zahraničí USA, Federální úřad pro vyšetřování (FBI) a Ministerstvo energetiky použijte doménu .gov.

Státní vlády a resorty jako např Ministerstvo dopravy státu New York, Texaský generální prokurátor a California Board of Accountancy použijte doménu .gov.

Doménu .gov ve skutečnosti používají i místní vládní organizace.

Na rozdíl od jiných populárních domén, jako je .com, existují pro doménu .gov omezení. Podle US General Services Administrationk roku 2014 je aktivních méně než šest tisíc domén .gov.

Většina lidí předpokládá, že zpětné odkazy .gov jsou omezeny hlavně na federální vládu USA. Ve skutečnosti pouze 1300 z 5300 (méně než 25 %) domén katalogizovaných Všeobecnou správou služeb patří do výkonné složky federální vlády. Zbytek jsou oblasti regionální a místní správy.

Vzhledem k tomu, že jsou napojeny na vládu USA, podléhají zpětné odkazy .gov také významným vládním kontrolám. Chcete-li zaregistrovat novou doménu .gov, existuje několik předpisů, zásad a pokynů, které musíte dodržovat. Všechny tyto ovládací prvky znamenají, že získat novou doménu .gov není jednoduchá záležitost.

Pokud chcete získat zpětné odkazy .gov, nemusíte se spoléhat na spojení s Washingtonem DC Existují i ​​jiné způsoby, jak toho dosáhnout. Musíte jen vědět, kdo má domény .gov, které hledáte.

Kdo získá zpětné odkazy .Gov?

„Ve světě SEO jsou odkazy .gov svatým grálem. Získat zpětný odkaz nebo zmínku z webu .gov je jako najít El Dorado, zakopaný poklad nebo fontánu mládí.“

— Neil Patel, „4 nápady, jak bezpečně získat zmínku na webových stránkách .Gov“

Mohli byste být v pokušení vzdát se přistání domén .gov vzhledem k tomu, že nad nimi máte veškerou kontrolu a byrokracii. Je tu naděje! Mnoho společností má úspěšně zpětné odkazy .gov. Zde je jen několik příkladů velkých a malých společností, které získaly zpětné odkazy .gov.

Jak ukazují výše uvedené příklady, existuje mnoho různých vládních organizací, které je třeba zvážit, a stejně jako všechny webové stránky umísťují do svého obsahu odkazy na jiné webové stránky.

Společný odkaz? Přemýšlejte o tom, co se vlády snaží udělat, když poskytují zpětný odkaz. Například vládní organizace spojující se s Salary.com? Jejich cílem je informovat uchazeče o zaměstnání o tom, jaká pracovní místa jsou poptávaná.

Vlády chtějí pomoci svým občanům, podnikům a návštěvníkům stát se úspěšnějšími, dodržovat platné zákony a užívat si pobyt v zemi.

4 velké důvody, proč zpětné odkazy .Gov jsou cenné pro SEO

Proč byste se měli obtěžovat vydělávat zpětnými odkazy .gov? Zjednodušeně řečeno: Jsou to výkonná spojení s vysokou autoritou domény.

Ještě lepší je, že tyto odkazy mají tendenci být dlouhodobé. V příkladech z předchozí části jsou tyto webové stránky online již několik let. Čas a úsilí, které je zapotřebí k získání zpětných odkazů .gov, se pravděpodobně v nadcházejících letech vyplatí.

 • Zákon nabídky a poptávky. Průměrný člověk si nemůže koupit doménu .gov, takže existuje omezená nabídka zpětných odkazů .gov. Vzhledem k jejich vzácnosti a dalším faktorům v této sekci je po zpětných odkazech .gov vysoká SEO poptávka.
 • Faktor podpory. Kolik oděvních firem se může pochlubit tím, že jejich produkt nosí desítky prezidentů? To je silné prohlášení. Podobně, pokud vaše společnost získá zpětný odkaz na doméně .gov doporučených zdrojů, je pravděpodobnější, že bude vaší firmě důvěřovat. Proč? Vláda má významnou pravomoc. Jak jsme se dozvěděli z knihy Roberta B. Cialdiniho “Vliv: Psychologie přesvědčování,” zpráva od autority bývá velmi vlivná.
 • Faktor SEO Link Juice. Jak již bylo zmíněno dříve, domény .gov mívají vysoké skóre Domain Authority. Není to jen z podstaty toho, že jde o domény .gov, je to způsobeno úsilím a financováním, které stojí za těmito stránkami a vytvářejí obsah nejvyšší možné kvality. Zde je několik příkladů oprávnění domény pro různé domény .gov:
 • .Gov zpětné odkazy není snadné získat. Na některých webech můžete vlastníkovi webu poslat e-mail a požádat o zpětný odkaz. U zpětných odkazů .gov bývá tento proces složitější, zejména u stránek s vysokou hodnotou, jako jsou „doporučené zdroje“. Mnoho vládních agentur má složité procesy, které regulují jejich webové stránky, takže nejsou přístupné žádnému starému e-mailu. Naučit se tato pravidla obejít vyžaduje určité úsilí. Díky tomu jsou zpětné odkazy .gov vzácnější a o to cennější.
Číst:  Rozpoznejte zvukové signály systému BIOS

Nyní, když znáte některé z důvodů, proč jsou zpětné odkazy .gov užitečné, jak přesně je získáte? To zjistíme příště.

Teď alespoň víte, že když získáte zpětný odkaz .gov, budete mít důvod k oslavě.

2 hlavní způsoby, jak získat zpětné odkazy .Gov

Stejně jako mnoho postupů SEO máte na výběr, jak sledovat zpětné odkazy GOV. Můžete použít krátkodobý přístup a koupit zpětné odkazy GOV pochybné kvality.

Případně můžete hrát dlouhou hru s trpělivostí a získat kvalitní odkazy, které vydrží. Upřednostňuji vysoce kvalitní přístup, ale měli bychom prozkoumat, proč je krátkodobý přístup problematický.

1. Vyhněte se tomuto: Krátkodobý přístup k zpětným odkazům .Gov

V některých koutech webu můžete najít společnosti, které nabízejí zpětné odkazy .gov k prodeji. Tito poskytovatelé prodávají tyto zpětné odkazy jako komodity: 10 zpětných odkazů .gov za 5 USD.

Pokud něco, tento přístup mi připomíná přístup SEO založený na levných, rychlých „výhrách“, jako je točení článků, automatizovaná tvorba obsahu a podobně. Zatímco cena těchto stinných služeb je atraktivní, existují významné nevýhody, které je třeba mít na paměti.

 • Váš zpětný odkaz .gov bude ve špatné společnosti. Pokud vám někdo umístil tento zpětný odkaz za méně než 5 USD, pak je to levná služba a je příliš snadné tento zpětný odkaz získat. Kolikrát si myslíte, že tato osoba vzala peníze za zpětný odkaz .gov? Pokud váš zpětný odkaz .gov obklopují desítky nebo stovky dalších placených odkazů, nebudete vyčnívat. Kromě toho budete pravděpodobně vedle alespoň několika nefunkčních zpětných odkazů. Pro vaše potenciální zákazníky to není dobré procházení.
 • Minimální možnost rozvoje vztahů. Když budete s .gov zpětnými odkazy zacházet jako s komoditou, kterou lze koupit za výhodné sklepní ceny, nebudete mít šanci budovat vztahy. To je problém! Webmaster .gov k vám pravděpodobně nebude cítit žádné zvláštní spojení. Je nepravděpodobné, že by zkontrolovali vaše webové stránky a časem vám poskytli další zpětné odkazy .gov.

Je to jen další špatná SEO praktika, které je třeba se vyhnout, protože omezuje váš dlouhodobý potenciál. Ještě horší je, že vás Google může přímo penalizovat za „manipulaci s odkazy“.

Jak ten hit vypadá? Jemně řečeno, je to jedna z chyb SEO, které byste se měli snažit vyvarovat. Můžete získat krátké zvýšení návštěvnosti, ale z dlouhodobého hlediska o tyto výhody pravděpodobně přijdete.

2. Udělejte toto: Dlouhodobý přístup k zpětným odkazům .Gov

Je tu jedna hlavní otázka, která vám pomůže vybudovat dlouhodobé, vysoce kvalitní zpětné odkazy GOV.

Jak tento zpětný odkaz pomáhá návštěvníkovi webu a správci webu?

Pamatujte, že pobídky pro vládní pracovníky jsou různé. Státní úředník se nesnaží maximalizovat zisk nebo příjmy. Místo toho se měří podle toho, kolika lidem pomáhají.

Případně se mohou zajímat o další ukazatele výkonu, jako je zkrácení čekacích dob na dodání služby. S ohledem na tento výhled přemýšlejte o konkrétních zpětných odkazech, které požadujete, a o tom, jak to vládě pomůže dosáhnout jejích cílů.

Číst:  11 nejlepších konkurentů SpyDialer & Alternativy k získání informací o uživateli

Když se vydáte touto cestou, musíte získat skvělé kontakty a zpětné odkazy.

Samozřejmě, pokud jste nepracovali ve vládě, může být těžké vžít se do kůže státního zaměstnance.

Abychom informovali váš osvětový proces, zde je několik příkladů, jak začít. Začneme na místní úrovni a odtud postoupíme.

Jak najít možnosti zpětného odkazu .Gov na místních, státních a federálních webových stránkách

1. Místní zpětné odkazy .Gov: Příležitosti hned za rohem

Nemůžete bojovat s radnicí, ale můžete s nimi pracovat na získávání zpětných odkazů.

Naštěstí je mnoho městských úřadů vysoce motivováno podporovat místní podniky. Přinášejí pracovní místa, nové daňové příjmy a pomáhají komunitám zůstat živoucí. Pokud jste místní firma, je to velmi jednoduchý způsob, jak získat místní .gov zpětné odkazy.

Hledejte organizace pro rozvoj podnikání, jako jsou tyto:

 • Long Beach, Kalifornie — Odkazy na hlavní místní zaměstnavatele. Zaměstnává vaše organizace v Long Beach značné množství lidí? Pak byste mohli požádat, abyste byli na tomto seznamu uvedeni vedle Boeingu a Southern California Edison a obdrželi zpětný odkaz. Pokud vaše město nemá takovou stránku významných zaměstnavatelů, zavolejte svým voleným zástupcům a navrhněte to. Místní samosprávy jsou hrdé na regionální společnosti.

Podívejte se na seznamy adresářů na webových stránkách a zjistěte, zda existuje způsob, jak požádat o výpis. Pokud proces není transparentní, vyhledejte telefonní číslo a zavolejte o pomoc.

Všimněte si, že tento přístup je nejlepší pro skutečně místní společnosti. Pokud sídlíte v New Yorku a žádáte o zpětné odkazy od městské vlády v Chicagu, nebo pokud jste zcela vzdálený online podnik bez místních vazeb, budete čelit těžké bitvě.

Jak získat zpětné odkazy .Gov od místní správy:
 • Navštivte webové stránky svého města nebo okresu. Hledejte oddělení, komise a kanceláře věnované ekonomickému rozvoji, místní společnosti.
 • Podívejte se, zda nenajdete alespoň jednu společnost, která již má zpětný odkaz na webových stránkách společnosti. Tuto skutečnost zmíníte v dalším kroku.
 • Oslovte a požádejte o zpětný odkaz. V mém výzkumu mnoho vládních úřadů uvádí kontaktní jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Zvedněte telefon a použijte následující skript:

„Ahoj Jane, vedl jsem obchod tady v Albany, NY a všiml jsem si, že vedeš kancelář ekonomického rozvoje. Jak dostanu svou společnost na webovou stránku kanceláře, jako je Albany Catering?

2. State .Gov Backlinks: Zůstat na místní úrovni při zvětšování

Některá města a okresy nemají oficiální webové stránky nebo je špatně udržují, což vede k mnohem menšímu počtu příležitostí pro zpětné odkazy .gov v místním měřítku. Nezoufejte!

Stále můžete využít své místní připojení a postoupit na další úroveň – státní správu.

Státní vlády a agentury mají více zdrojů, které mohou utratit za dodavatele webu a podpořit ekonomický rozvoj. To znamená, že mají často robustnější webové stránky a větší potenciál pro zpětné odkazy .gov.

Chcete-li začít hledat zpětné odkazy .gov na státní úrovni, uvádíme několik příkladů:

 • Zaměstnanecký slevový program státu Tennessee. Naprostá rozmanitost společností se zpětnými odkazy by vás měla inspirovat. Uvidíte tři autopůjčovny, tiskařskou společnost, několik technologických společností a další firmy. Nemusíte být národní značkou jako Brooks Brothers, abyste získali zpětné odkazy státní vlády .gov.
Jak získat zpětné odkazy .Gov od státní vlády

Všimněte si, že bude snazší získat zpětné odkazy státní vlády, pokud máte zpětné odkazy .gov z města v tomto státě. Pokud například chcete zpětný odkaz ve státě New York, začněte získáváním zpětných odkazů z města v New Yorku, ve kterém vy (nebo váš klient) sídlíte.

 • Začněte hledat na hlavním webu státní správy (např. stát New York). Hledejte oddělení zaměřená na pracovní místa, podnikání a související témata.
 • Ve svém výzkumu hledejte dva body. Za prvé, má státní vláda veřejný cíl nebo zájem na propagaci vašeho odvětví (např. San Diego a startupy)? Zadruhé, má státní vláda stránku zdrojů, stránku s cenami nebo blog, kde se mluví o místním hospodářském vývoji? Jakmile takovou stránku najdete, můžete ji oslovit.
 • Kontaktujte administrátora, který web provozuje, a požádá o zpětný odkaz. Upozorňujeme, že možná budete muset mít více trpělivosti na úrovni státní správy. Přinejmenším vám může být řečeno, abyste kontaktovali jiné oddělení nebo jinou osobu.
Číst:  Technologie, které udržují potraviny čerstvé

Vaše šance na úspěšné získání zpětného odkazu .gov jsou vyšší, pokud můžete svůj požadavek spojit s cílem státní vlády a uvést příklad z minulosti. Například:

„Všiml jsem si, že vaše oddělení má zájem o propagaci začínajících společností ve státě a minulý týden jste na svém blogu uvedli společnost Acme Corp. Chci se s vámi podělit o svůj příběh!”

Spropitné: Kromě žádosti o odkaz na domovskou stránku můžete také požádat o odkazy na konkrétní zdroje. Stačí se zaměřit na tvorbu obsahu, který přitahuje zpětné odkazy jako mouchy.

3. Federal .Gov Zpětné odkazy: Nejlepší dostupné vládní odkazy

Na národní úrovni existuje mnoho různých oddělení, agentur, komisí a organizací. Začněte s organizacemi, které se týkají vašeho odvětví.

Proč jsou zpětné odkazy federální vlády .gov nejlepší?

Důvody jsou tři. Za prvé, weby federální vlády mívají značný provoz. Například americké ministerstvo energetiky má podle údajů přes 1 milion návštěvníků měsíčně TrafficEstimate.com.

Za druhé, tyto domény mají nejvyšší autoritu domény.

Za třetí, je nejobtížnější je získat, takže jen málo dalších SEO profesionálů úspěšně prorazí. Abychom informovali váš přístup, podívejme se na několik příkladů zpětných odkazů federální vlády .gov.

Spropitné: Pokud si nejste jisti, kde začít, Správa malých podniků je skvělé místo, kam se podívat, pokud provozujete malou společnost.

Jak získat zpětné odkazy .Gov od federální vlády
 • Identifikujte pět potenciálních webových stránek federální vlády .gov, které poskytují komerční zpětné odkazy. Pokud má konkrétní vládní web již pět zpětných odkazů na jiné společnosti, bude pro vás snazší získat zpětný odkaz na váš web.
 • Hledejte kontaktní informace. Nejlepší kontaktní informací je konkrétní osoba odpovědná za údržbu webu nebo publikace. Ve výše uvedeném příkladu ministerstva energetiky má blog konkrétního autora, kterého můžete kontaktovat.
 • Kontaktujte oddělení a požádejte o zpětný odkaz .gov. Přizpůsobte svůj požadavek tomu, co jste si přečetli o minulých zpětných odkazech. Pokud oddělení poskytlo vítězům ocenění zpětné odkazy, zeptejte se na podání žádosti o ocenění. Pokud hledáte zpětné odkazy prostřednictvím vládního blogu, podívejte se, o jaká témata se autor blogu zajímá, například obnovitelná energie v případě Blog ministerstva energetiky.
 • Buďte připraveni na pokračování. Vzhledem k širokému rozsahu odpovědnosti nemusí majitelé webových stránek federální vlády reagovat okamžitě. Doporučuji sledovat alespoň třikrát pomocí kombinace telefonu a e-mailu. Možná budete muset mluvit s více lidmi v organizaci, abyste získali ten kýžený .gov zpětný odkaz.

Zabalit se

Omezená nabídka domén .gov a byrokracie omezují počet zpětných odkazů .gov, které můžete získat. Pro doplnění vašeho SEO úsilí, včetně dalších typů zpětných odkazů.

Přečtěte si například, jak získat zpětné odkazy Google. Pokud jste tyto strategie již implementovali, zkontrolujte, zda udržujete svůj odkazový profil v pořádku, pomocí našich 7 kroků k identifikaci a opravě poškozených odkazů.

Pak se pohodlně usaďte a sledujte, jak se odkazy valí. Až se začnou valit první, velké vládní zpětné odkazy, budete mít pocit, že jste právě vyhráli velké volby.

Podívejte se, které přístupy vám přinesly největší úspěch, a držte se toho, co funguje nejlépe!

Bruce Harpham provides obsahový marketing pro software jako servisní společnost aby mohli získat vysoce kvalitní potenciální zákazníky. Je také autorem knihy „Projektoví manažeři v práci“. Jeho práce se objevily na CIO.com, InfoWorld a Profit Guide. Jeho blog obsahuje rozhovory se společnostmi SaaS, jako jsou ClickFunnels, Close.io a Woodpecker.