Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Jak zobrazit příspěvky na TikTok? – Zkoumání možností a funkcí

 Jak zobrazit příspěvky na TikTok?  – Zkoumání možností a funkcí

Pokud chcete vědět, jak zobrazit příspěvky na TikTok, musíte mít v úmyslu sledovat obsah, který jste sdíleli. Pokud však přemýšlíte o tom, zda můžete vidět své příspěvky na TikTok, můžete to samozřejmě udělat tak, že v aplikaci přejdete do sekce ‘Reposts’ kliknutím na tlačítko TikTok repost.

V této sekci si budete moci prohlédnout všechna videa, která jste znovu zveřejnili prostřednictvím svého účtu TikTok. V tomto článku se dozvíte, jak zkontrolovat opětovné příspěvky, které jste na TikTok vytvořili.

Kromě toho se také dozvíte, jak přeposílat na TikTok a jak zrušit přepisování na TikTok po obnovení. Kromě toho se také dozvíte další podrobnosti, jako je doba trvání repostů na TikTok atd. Chcete-li se tedy dozvědět více o repostech TikTok, čtěte dále až do konce článku.

Vidíte své příspěvky na TikTok?

Vidíte své příspěvky na TikTok?

Repost je jednoduše příspěvek někoho jiného, ​​který jste sdíleli na svém videu TikTok. Poté, co jej znovu odešlete, můžete jej odeslat do zdrojů svých přátel, aby mohli zachytit veškerý obsah od lidí, které sledují na TikTok.

Můžete také vidět, kdo může vidět vaše příspěvky na TikTok tím, že změníte schopnost prohlížení ostatních, pokud chcete nějaké lidi.

Číst:  Jak získat více zobrazení na sociálních sítích

TikTok představil funkci ‘Repost’ docela později. Tato funkce umožňuje uživatelům TikTok sdílet svá oblíbená videa TikTok krátká videa, která se jim líbí, se svými vlastními sledujícími. Předpokládejme, že je to stejné jako sdílení příspěvku na Facebooku.

Ale s TikTok je to pouze video, které můžete znovu zveřejnit, jakmile uvidíte video od tvůrce obsahu. Na okraj můžete zkontrolovat, jak odstranit vodoznak TikTok z videa, které chcete na platformě zveřejnit jako jedinečné video.

Můžete mít potíže se sledováním obsahu, který jste sdíleli prostřednictvím svého účtu TikTok. To platí zejména pro obsah, který jste znovu zveřejnili. Existuje několik nástrojů a aplikací třetích stran, které můžete použít ke sledování vašich repostů.

Tyto nástroje vám také mohou pomoci naučit se používat vaše příspěvky, abyste mohli zvýšit počet sledujících a provoz na TikTok.

Proč byste měli sledovat své příspěvky na TikTok?

Než zjistíte, jak zobrazit příspěvky na TikTok, aniž by o tom věděli (jsou vaším publikem), musíte se dozvědět o výhodách. Sledování vašich příspěvků na TikTok pro vás může být opravdu přínosné, zvláště pokud jste tvůrcem obsahu nebo manažerem sociálních sítí značky.

Funkce repost TikTok vám pomůže pochopit, jak je váš obsah sdílen na platformě a jak obsah oslovuje nové publikum.

Níže jsou uvedeny hlavní důvody, proč musíte zvážit sledování všech svých repostů prostřednictvím svého účtu TikTok:

1. Pochopení a sledování vašeho dosahu

Pochopení a sledování vašeho dosahu

Jakmile budete sledovat své příspěvky na svém účtu TikTok, budete moci zkontrolovat, jak daleko se váš obsah dostává k vašim novým divákům i ke stávajícím divákům.

Číst:  Britney Spears: Zkoumání jejího života prostřednictvím Instagramu

Kromě toho také získáte představu o tom, kdo jsou lidé, kteří to sdílejí. Budete tak moci zjistit, kdo jsou vaši diváci, s nimiž váš obsah rezonuje.

2. Spojení se svým novým publikem

Spojení se svým novým publikem

Poté, co vaši sledující znovu zveřejní váš obsah, tyto kousky jistě osloví nové diváky na TikTok, kteří vaše video ještě neviděli.

Pokud video u diváků rezonuje, můžete tyto uživatele oslovit, abyste zvýšili jejich interakci s vaší stránkou.

3. Pochopení vašich potenciálních vlivných osob

Pochopte své potenciální vlivné osoby

Jakmile znovu zveřejníte obsah uživatele s jedinečným a kreativním videem, budete moci tohoto tvůrce považovat za jednoho ze svých ovlivňovatelů.

Budete moci v budoucnu spolupracovat tím, že se s nimi spojíte prostřednictvím platformy.

4. Analýza výkonu vašich příspěvků

Analýza výkonu vašich příspěvků

Repost vám také poskytne představu o tom, jak si vaše příspěvky vedou. Jakmile budete sledovat reposty, budete v lepší pozici, abyste zjistili, která videa s vámi u vašeho publika rezonují a která ne.

Budete také schopni identifikovat, které pro vás fungují a které ne. Budete tak schopni správně strategicky.

5. Šance získat nové sledující a zhlédnutí

Šance získat nové sledující a zhlédnutí

Jakmile znovu zveřejníte video na TikTok, budete moci vědět, jak virální video je a jaký dopad dokázalo vytvořit pro tvůrce.

Díky tomu se také rozhodnete, jakou formu obsahu musíte v budoucnu vytvořit, a to díky pochopení trendů a nápadů.

Jak zobrazit příspěvky na Tiktok Android?

Jak zobrazit příspěvky na Tiktok Android?

TikTok svým uživatelům opravdu usnadnil kontrolu jejich repostů a je také snadné se naučit, jak odstranit reposty na TikTok. Zde jsou kroky, které budete muset provést, abyste zkontrolovali své příspěvky na TikTok:

Číst:  Time Management: co to je, jaké jsou výhody a jak jej zlepšit

Krok 1: Otevřete aplikaci TikTok pro Android a přihlaste se ke svému účtu.

Krok 2: Přejděte do sekce profilu TikTok. Můžete to udělat kliknutím na tlačítko „Já“, které je k dispozici v pravém rohu domovské obrazovky aplikace.

Krok 3: V pravém horním rohu stránky vašeho profilu uvidíte tři tečky. Klikněte na to.

Krok 4: Najděte možnost „Účet“ a vyberte ji. Přejděte dolů na možnosti, které máte nyní k dispozici, a vyberte tlačítko „Znovu odeslat“.

Krok 5: V této sekci uvidíte seznam všech videí, která vaši ostatní uživatelé znovu zveřejnili. Můžete to udělat také pomocí různých nástrojů třetích stran. Můžete najít tento seznam nástroje třetích stran pro reposty TikTok.

Shrnutí

Jak zobrazit příspěvky na TikTok? – Doufám, že jste v tomto článku našli odpověď na tuto otázku. Zde můžete vidět, že můžete použít možnost Repost aplikace ke zjištění svých repostů a také k použití aplikace třetích stran. Znáte nějaké skvělé aplikace třetích stran, které vám pomohou najít vaše reposty? Podělte se o některé z nich v sekci komentářů níže.