Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Jak zobrazit zdrojový kód HTML v prohlížeči Chrome (a proč)

Jak zobrazit zdrojový kód HTML v prohlížeči Chrome (a proč)

Zdrojový kód vašeho webu je to, co „pohání“ váš web. Je to to, co určuje dojem, vzhled a funkčnost vašich webových stránek a pomáhá vám dosáhnout skvělé uživatelské zkušenosti a dalších cílů značky, jako jsou konverze a potenciální zákazníci.

Zdrojový kód vaší stránky ovlivňuje vaše SEO. Je to proto, že to je to, co vyhledávače ‘čtou’, aby určily, kde se vaše stránky řadí. To v podstatě znamená, že neodhalené chyby ve vašem zdroji stránky by mohly vést k tomu, že vaše stránky nebudou hodnoceny tak, jak by měly, a co je ještě horší, mohou vést k nepřesným údajům SEO nebo dokonce ke špatným uživatelským zkušenostem.

Proč potřebujete zobrazit zdrojový kód svého webu?

Jak již bylo zmíněno, zdroj vaší stránky ovlivňuje SEO. Ve skutečnosti byste měli zahrnout zobrazení zdrojového kódu jako součást vašeho auditu SEO, i když pokud je potřeba hlouběji použít nástroj SEO jako kombinaci. Jedna skvělá věc na možnosti zobrazit zdrojový kód stránky je, že je to jeden způsob, jak vidět, co dělá vaše konkurence, a přijít na způsoby, jak to „zpětně analyzovat“, abyste dosáhli svých vlastních obchodních cílů.

Zde je několik dalších důvodů, proč byste si měli prohlédnout zdrojový kód:

Pomáhá při kontrole značek titulků

Pokud vaše stránky nemají značky názvu, jednoduše se nezobrazí ve vyhledávačích. Tag title na HTML dokumentu najdete v sekci head. Tagy názvu jsou to, co se zobrazuje ve vyhledávačích, a obvykle na ně lze kliknout.

Pokud zadáte „SEOoptimer“ například ve vyhledávání Google je prvním výsledkem „Ahrefs: Analyzujte webové stránky pomocí našeho bezplatného nástroje SEO Audit & Reporting

Video od Onely

Pokud nejste webový vývojář a používáte CMS založený na javascriptu nebo AJAXu, můžete narazit na několik problémů se SEO. Kontrola zdrojového kódu nebo výběr platformy webových stránek může záviset na vašich potřebách a množství úsilí, které byste potřebovali k indexování a hodnocení vašich webových stránek.

Zkontrolujte skryté soubory, které by neměly být

Někdy jsou soubory, které by neměly být skryty, obvykle. To se obvykle provádí v souboru pomocí „displej: žádný” vlastnictví. Někdy to může být kombinováno s Javascriptem a přidat další funkce. Nebo některé pluginy nebo odborníci na SEO mohou chtít provést triky ke zvýšení vašeho hodnocení nebo může být obsah omylem skrytý.

Někdy může být skrytý obsah způsoben také:

 • pluginy nebo nepoctivé agentury, které mohou chtít manipulovat s výsledky vyhledávání,
 • záměrná manipulace s CSS – maskované prvky div, neviditelný text, obsah mimo viditelnou oblast nebo bílé písmo na bílém pozadí.

Ať už jsou důvody jakékoli, můžete si prohlédnout zdrojový kód stránky zobrazení své stránky.

Číst:  Jak si vybrat počítač vše v jednom

Chcete-li zobrazit skryté soubory, stiskněte Cmd+Opt+F (Mac), Ctrl+F (Linux) a Ctrl+Shift+F (Windows), jakmile jste již získali přístup ke zdrojovému kódu.

Zadejte “skrytý“ nebo „displej: žádný“ na vyhledávací liště. Měli byste být schopni vidět všechny skryté položky. Pokud by neměly být, můžete si promluvit se svým vývojářem a zvrátit tuto konkrétní funkci/styl.

Zkontrolujte fragmenty analýzy

Je váš fragment Google Analytics správně nainstalován na každé webové stránce? Vyhledejte „UA“ ve zdroji stránky. Za „UA“ byste měli vidět 7 číslic. Pokud máte Google Analytics nainstalovanou více než jednou, můžete ji nechat odebrat.

Ruční kontrola úryvků Google Analytics může být vyčerpávající, zvláště pokud máte web s mnoha stránkami. Jednodušší způsob, jak zkontrolovat úryvky sledování, je použití souborů Sitemap XML. Poskytne vám rozpis všech adres URL, které máte. Z nich můžete vidět, které potřebují přidat úryvky sledování. Někdy může být lepší požádat svého vývojáře, aby vytvořil skripty, které mohou kontrolovat úryvky sledování.

Zkontrolujte, zda existují odkazy, které jsou „nofollow“, ale neměly by být

Pokud děláte jakýkoli linkbuilding nebo pokud jste si najali odborníka na SEO, můžete zkontrolovat své odkazy z webů, které odkazovaly na vaše stránky, a zjistit, zda váš odkaz nenastavují jako odkaz „sledovat“ nebo „nofollow“. Odkaz „nofollows“ říká vyhledávačům, aby tuto webovou stránku v podstatě ignorovaly. Vyhledejte ve svých odkazech „rel=external nofollow“ a identifikujte ty, které by jej neměly mít. Opět platí, že možnost vyhledávání bude užitečná při sledování toho, jak jsou implementovány v DOM.

Můžete zkontrolovat, zda značky existují v hlavičkách HTTP. Chcete-li to provést, klikněte na „Sítě“ (stejný panel, který používáte k vyhledávání). Zdroje uvidíte v části „Název“ vlevo. Klikněte na zdroj a poté na „záhlaví“. Uvidíte rozpis zdroje. Zkontrolujte existenci jakýchkoli kanonických značek, například „rel=nofollow“.

Zde můžete ověřit stav HTTP zdrojů pro přesměrování. Potvrďte také typ přesměrování a případné chybové stavy a značky, jako je značka robots nebo hreflang.

Zkontrolujte správné použití značky meta robots

Dalším způsobem, jak sdělit vyhledávačům, aby indexovaly webové stránky nebo ne, je použít značku metarobots. Tyto začínají následován jméno = “roboti”. Pokud tyto existují ve vašem zdrojovém kódu, ujistěte se, že nebrání obsahu, který je třeba indexovat, ve skutečném indexování.

Zkontrolujte dobu načítání stránky

Chcete-li zkontrolovat dobu načítání, klikněte na „Síť“ v horní části nástrojů pro vývojáře a poté vyberte „Další nástroje“. Uvidíte, jak dlouho trvá načítání jednotlivých zdrojů v milisekundách.

Posledním nástrojem v seznamu nástrojů jsou „audity“. Kliknutím sem zobrazíte návrhy, které obdržíte pro zlepšení doby načítání webové stránky. Po dokončení auditu obdržíte shrnutí.

Přejděte dále dolů do sekcí „příležitosti“. Mezi návrhy patří:

 • Poskytujte obrázky ve formátech nové generace
 • Odstraňte prostředky blokující vykreslování
 • Předem připojte požadované zdroje

Je zde také shrnutí odhadovaných úspor z hlediska času, které by ušetřila implementace každého z zvýrazněných problémů. Další návrhy na zlepšení můžete také vidět v „diagnostické relaci“.

K dispozici je ikona videa, kterou můžete použít k pořízení snímků obrazovky toho, co vaši uživatelé skutečně zažívají.

Podívejte se na zdroje JS a CSS, které se načítají před DOM. Klikněte na JS a CSS, když jste stále v „Síťových podmínkách“.

Zkontrolujte vykreslení výřezu

Doposud jsme prvky kontrolovali pomocí ‘Elementy’, ‘Zdroje’ a Sítě. To vše se nachází v DevTools, což je okno, které obsahuje všechny tyto nástroje. Dalším nástrojem, který bychom mohli použít, je panel nástrojů zařízení těsně před „prvky“. To vám umožní vidět, jak se různé zdroje vykreslují v různých výřezech, například na mobilu.

Číst:  Maximalizace hudby: Tipy, jak ze svého reproduktoru Bluetooth dostat to nejlepší

Chcete-li vidět, jak se vykresluje na konkrétních zařízeních, vyberte „nastavení“ v nástrojích Customize and Control Dev Tools (tři tlačítka) v pravé horní části nástrojů pro vývojáře a poté vyberte „devices“.

Zkontrolujte optimalizaci obrazu

Mají vaše obrázky tagy title a alt? Značky alt obrázků jsou popisem vašich obrázků a roboti vyhledávačů je používají k „pochopení vašich obrázků“. To je důležité zejména v případě, že prodáváte produkty prostřednictvím svých stránek. V případě elektronického obchodování chcete do popisu alt tagu zahrnout název značky a sériové číslo produktu. Něco k poznámce. „Ozdobné obrázky“, jako jsou ty, které se posouvají v horní části stránky, nemusí mít alt tagy. Ujistěte se, že obrázky zboží, infografiky, snímky obrazovky, diagramy, týmové fotografie a loga mají alt tagy.

Vaše značky by neměly být „vycpané klíčovými slovy“, místo toho by měly být označeny relevantními způsoby k vašemu obsahu. Chcete-li zobrazit své obrázky, vyhledejte značku s .

Dalším způsobem, jak ověřit popisy alt obrázků, je přes panel ‘prvky’ poté, co zpřístupníte zdrojový kód.

Zvyšuje váš obrázek velikost stránky a dobu načítání? Jsou vaše obrázky optimalizované pro mobily? Můžete zkontrolovat vnitřní hodnotu obrázku v porovnání s obrázkem, jehož velikost je měněna na základě zvoleného zobrazení:

Pokud vaše obrázky nereagují nebo pokud lze obrázky komprimovat nebo změnit jejich velikost, abyste mohli zlepšit velikost stránky a dobu načítání, můžete si prohlédnout zdrojový kód a zjistit, zda má smysl jej měnit.

Zobrazit zdroj vs. Kontrolní prvek

Existují dva způsoby, jak zobrazit kód „Zobrazit zdroj“ a „Zkontrolovat prvek“. Jsou to dvě funkce prohlížeče, které vám umožní podívat se na HTML vaší stránky. Hlavním rozdílem je, že „Zobrazit zdroj“ zobrazuje HTML, které bylo doručeno z webového serveru do vašeho prohlížeče. Inspect elements je vývojářský nástroj, který umožňuje sledovat stav stromu DOM poté, co prohlížeč použil opravu chyb a poté, co jakýkoli Javascript zpracoval DOM.

Zde je rozpis:

 • Oprava chyb HTML prohlížečem
 • HTML normalizace prohlížečem
 • Manipulace s DOM pomocí Javascriptu

Jak jsem již zmínil, při použití „Zobrazit zdrojový kód“ s jednostránkovou aplikací uvidíte Javascript versus HTML. Jakékoli chyby HTML lze také opravit v nástroji „Inspect Elements“.

Zde je hypotetická chyba, kterou můžete vidět při použití „Zobrazit zdroj“

Název

První věta.Druhá věta.

Zatímco „Inspect Element“ by opravilo

na

Jak zobrazit zdrojový kód webových stránek v prohlížeči Chrome

Podle W3Counter je Chrome nejpopulárnějším prohlížečem.

To znamená, že většina lidí jej použije k přístupu na váš web z několika zařízení. Jako webmaster, vlastník webu proto potřebujete vědět, jak zobrazit jeho zdrojový kód, abyste mohli skutečně analyzovat, co uživatelé při používání vašeho webu zažívají.

Na PC

Zkratka – Ctrl+U nebo Ctrl+Shift+I nebo F12

 • Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na webovou stránku, jejíž zdrojový kód chcete zobrazit (ujistěte se, že kliknete na prázdnou část stránky)
 • Vyberte „zobrazit zdroj stránky“

 • Třetí možností je přejít na „přizpůsobit a ovládat Google Chrome“ (ikona v pravé horní části prohlížeče)
 • Přejít na „další nástroje“
 • Poté „nástroje pro vývojáře“

Zde je návod, jak byste pomocí vývojářského nástroje zobrazili zdrojový kód své stránky:

Případně můžete místo použití vývojářského nástroje kliknout na „Zobrazit zdrojový kód stránky“ nebo Ctrl+U, pokud chcete místnost uvolnit.

Všimnete si, že se změnila adresa URL zdroje zobrazení: https://www.yourwebsite.com/ a budete moci vidět celý kód pro tuto konkrétní stránku bez všech nástrojů:

Nebudete však moci vizuálně vidět, jaký kód je pro konkrétní obsah:

Na výše uvedeném snímku obrazovky mohu kliknout pravým tlačítkem na konkrétní slovo nebo obsah a zjistit, co to je. V tomto případě je „SEO Audit & Reporting Tool“ </p> <p class="c3">Zde je několik dalších pokynů pro prohlížeč:</p> <h3 id="h.uleq5dx3sxpo" class="c10"><span class="ez-toc-section" id="Na_Macu"></span>Na Macu<span class="ez-toc-section-end"></span></h3> <p class="c3">Zde je návod, jak zobrazit zdroj stránky na mac chrome</p> <p class="c3">Klávesová zkratka – Command + Option + U</p> <ul class="c5 lst-kix_ff53ca5hcjli-0 start"> <li class="c3 c8">Můžete také přejít na „zobrazit“ a poté na „vývojář“</li> <li class="c3 c8">Poté klikněte na „zobrazit zdroj stránky“</li> </ul> <p class="c3"> </p> <p class="c3">Zde je několik dalších pokynů podle preferencí vašeho prohlížeče:</p> <h3 id="h.740pp5docsku" class="c10"><span class="ez-toc-section" id="PC_Safari"></span>PC + Safari<span class="ez-toc-section-end"></span></h3> <p class="c3">Zkratka – Option+Command+U</p> <ul class="c5 lst-kix_69ogii2f3f1g-0 start"> <li class="c3 c8">Otevřete prohlížeč</li> <li class="c3 c8">Z „nabídky“ vyberte „předvolby“</li> <li class="c3 c8">Přejděte do pokročilé sekce</li> <li class="c3 c8">Vyberte „nabídku vývoje“</li> <li class="c3 c8">Přejděte na stránku, jejíž zdroj stránky chcete zobrazit</li> <li class="c3 c8">Z nabídky vývoje vyberte ‘zobrazit zdroj stránky’</li> </ul> <p class="c3">Alternativně,</p> <ul class="c5 lst-kix_9vl3esjc6ujm-0 start"> <li class="c3 c8">Klikněte pravým tlačítkem na stránku</li> <li class="c3 c8">Vyberte ‘zobrazit zdroj stránky’</li> </ul> <p>Všimněte si, že menu ‘vývoj’ musí být povoleno jako v krocích 1 až 4 v předchozí části</p> <h3 id="h.va30jsrxepy4" class="c10"><span class="ez-toc-section" id="Mac_Safari"></span>Mac + Safari<span class="ez-toc-section-end"></span></h3> <p class="c3">Zkratka – Option+Command+U</p> <p class="c3">Otevřete prohlížeč</p> <ul class="c5 lst-kix_wqv2lby989ke-0 start"> <li class="c3 c8">Klikněte na ‘Safari’</li> <li class="c3 c8">Vyberte ‘předvolby’</li> <li class="c3 c8">Přejděte na kartu ‘pokročilé’</li> <li class="c3 c8">Zaškrtněte ‘zobrazit nabídku vývoje’</li> <li class="c3 c8">Klepněte pravým tlačítkem myši nebo klepněte na klepnutí dvěma prsty na trackpadu</li> <li class="c3 c8">Vyberte „zobrazit zdroj stránky“ nebo „zkontrolovat prvek“</li> <li class="c3 c8">Klikněte pravým tlačítkem na webovou stránku, jejíž zdrojový kód chcete zobrazit</li> <li class="c3 c8">Vyberte ‘zobrazit zdroj stránky’</li> </ul> <h3 id="h.mr3lqhms4vgv" class="c10"><span class="ez-toc-section" id="PC_Firefox"></span>PC + Firefox<span class="ez-toc-section-end"></span></h3> <p class="c3">Klávesová zkratka – Ctrl + U</p> <ul class="c5 lst-kix_ue1vem6hhhv-0 start"> <li class="c3 c8">Klikněte na nabídku (vpravo nahoře, kde vidíte nabídku „hamburger“),</li> <li class="c3 c8">Přejděte na „webový vývojář“ a klikněte</li> <li class="c3 c8">Klikněte na ‘inspektor’</li> </ul> <h3 id="h.tvrhe9e19tta" class="c10"><span class="ez-toc-section" id="Mac_Firefox"></span>Mac + Firefox<span class="ez-toc-section-end"></span></h3> <p class="c3">Klávesová zkratka – Command + U</p> <ul class="c5 lst-kix_g5queq9gt34-0 start"> <li class="c3 c8">Klikněte pravým tlačítkem na stránku, jejíž zdroj stránky chcete zobrazit</li> <li class="c3 c8">Vyberte ‘zdroj stránky’</li> <li class="c3 c8">Případně přejděte do „nabídky nástrojů“</li> <li class="c3 c8">Poté vyberte „Web Developer“</li> <li class="c3 c8">Klikněte na ‘zdroj stránky’</li> </ul> <h2 id="h.vet4pykpvmqo" class="c19"><span class="ez-toc-section" id="Jak_ziskat_pristup_ke_konkretni_casti_zdrojoveho_kodu_v_prohlizeci_Chrome"></span>Jak získat přístup ke konkrétní části zdrojového kódu v prohlížeči Chrome<span class="ez-toc-section-end"></span></h2> </p> <p class="c3">Někdy může být zdrojový kód stránky poměrně dlouhý a zahrnuje stovky řádků kódu, ale abyste mohli něčeho dosáhnout, musíte mít přístup ke konkrétní sekci. Dobrým příkladem je, pokud hledáte nefunkční odkazy. Můžete vyhledat konkrétní sekci. Zde je návod, jak na to:</p> <ul class="c5 lst-kix_pthnt6fhqfa1-0 start"> <li class="c3 c8">Po otevření zdrojového kódu stránky (zkontrolujte, jak jsme jej popsali v předchozí části)</li> <li class="c3 c8">Stiskněte Ctrl + F</li> <li class="c3 c8">Zobrazí se vyhledávací lišta</li> </ul> <p class="c3"> </p> <ul class="c5 lst-kix_pthnt6fhqfa1-0"> <li class="c3 c8">Sem napište, co chcete</li> <li class="c3 c8">Bude zvýrazněno. Pro přístup ke konkrétní položce, kterou hledáte, můžete použít šipky nahoru a dolů, protože jich může být několik</li> <li class="c3 c8">Až budete hotovi, klikněte na ‘zrušit’</li> </ul> <h2 id="h.79rap9u0umfq" class="c19"><span class="ez-toc-section" id="Na_zaver"></span>Na závěr<span class="ez-toc-section-end"></span></h2> </p> <p class="c3">Podívali jsme se na to, jak zobrazit zdrojový kód webu v prohlížeči Chrome, jak zobrazit konkrétní část kódu a proč je třeba zobrazit zdroj HTML, který je základem vašeho webu. Jak jste si možná všimli, vývojářské nástroje (Dev Tools) mají nekonečné možnosti, pokud jde o to, co s nimi můžete dělat, a se zdrojem stránky. Bylo by skvělé, kdybyste si to mohli více prostudovat, abyste rychle odhalili případné problémy s vaším webem. Můžete si dokonce nechat udělat audit za vás. Pamatujte, že i když jsou Dev Tools tak funkční, nemůžete se spoléhat pouze na ně, abyste provedli úplný SEO audit. Musíte začlenit další nástroje, které dokážou proces automatizovat a urychlit.</p> <div class="related-posts"><h4 style="background: linear-gradient(135deg, #eb431a, #eb431a, #eb431a); -webkit-background-clip: text; -webkit-text-fill-color: transparent;"><span class="ez-toc-section" id="Doporucena_temata"></span>Doporučená témata:<span class="ez-toc-section-end"></span></h4><ul><li><a href="https://howtobloggings.com/jak-poslat-sms-zdarma-z-vaseho-pocitace/" rel="dofollow" style="color: #00aaff;">Jak poslat SMS zdarma z vašeho počítače</a></li><li><a href="https://howtobloggings.com/co-je-microsoft-access-nejlepsi-microsoft-access-pro-mac/" rel="dofollow" style="color: #00aaff;">Co je Microsoft Access? Nejlepší Microsoft Access pro Mac</a></li><li><a href="https://howtobloggings.com/metoda-5-proc-v-reseni-problemu/" rel="dofollow" style="color: #00aaff;">Metoda 5 proč v řešení problémů</a></li><li><a href="https://howtobloggings.com/co-je-sitova-neutralita/" rel="dofollow" style="color: #00aaff;">Co je síťová neutralita</a></li></ul></div> <div class="simplesocialbuttons simplesocial-round-btm-border simplesocialbuttons_inline simplesocialbuttons-align-left post-764350 post simplesocialbuttons-inline-no-animation"> <button class="simplesocial-fb-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Facebook Share" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://howtobloggings.com/jak-zobrazit-zdrojovy-kod-html-v-prohlizeci-chrome-a-proc/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;"><span class="simplesocialtxt">Facebook </span> </button> <button class="simplesocial-twt-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Twitter Share" data-href="https://twitter.com/intent/tweet?text=Jak+zobrazit+zdrojov%C3%BD+k%C3%B3d+HTML+v+prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8Di+Chrome+%28a+pro%C4%8D%29&url=https://howtobloggings.com/jak-zobrazit-zdrojovy-kod-html-v-prohlizeci-chrome-a-proc/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;"><span class="simplesocialtxt">Twitter</span> </button> <button rel="nofollow" target="_blank" class="simplesocial-linkedin-share" aria-label="LinkedIn Share" data-href="https://www.linkedin.com/sharing/share-offsite/?url=https://howtobloggings.com/jak-zobrazit-zdrojovy-kod-html-v-prohlizeci-chrome-a-proc/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;"><span class="simplesocialtxt">LinkedIn</span></button> <button onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" class="simplesocial-email-share" aria-label="Share through Email" rel="nofollow" target="_blank" data-href="mailto:?subject=Jak zobrazit zdrojov%C3%BD k%C3%B3d HTML v prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8Di Chrome %28a pro%C4%8D%29&body=https://howtobloggings.com/jak-zobrazit-zdrojovy-kod-html-v-prohlizeci-chrome-a-proc/"><span class="simplesocialtxt">Email</span></button> <button class="simplesocial-reddit-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Reddit Share" data-href="https://reddit.com/submit?url=https://howtobloggings.com/jak-zobrazit-zdrojovy-kod-html-v-prohlizeci-chrome-a-proc/&title=Jak zobrazit zdrojov%C3%BD k%C3%B3d HTML v prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8Di Chrome %28a pro%C4%8D%29" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;" ><span class="simplesocialtxt">Reddit</span> </button> </div> </p> </div><div class="otw-two otw-columns otw-pull-twentytwo otw-primary-sidebar"><div class="otw-sticky-sidebar"><div class="otw-sidebar" id="otw-sidebar-1"></div></div></div></div></div></div></div> <div class="entry-tags"> <a href="https://howtobloggings.com/tag/chrome/" rel="tag">Chrome</a> <a href="https://howtobloggings.com/tag/html/" rel="tag">HTML</a> <a href="https://howtobloggings.com/tag/jak/" rel="tag">Jak</a> <a href="https://howtobloggings.com/tag/kod/" rel="tag">kód</a> <a href="https://howtobloggings.com/tag/proc/" rel="tag">proč</a> <a href="https://howtobloggings.com/tag/prohlizeci/" rel="tag">prohlížeči</a> <a href="https://howtobloggings.com/tag/zdrojovy/" rel="tag">zdrojový</a> <a href="https://howtobloggings.com/tag/zobrazit/" rel="tag">zobrazit</a> </div> </div> </div> </article> </div> <div class="gridlove-sidebar"> <div class="gridlove-sticky-sidebar"> <div id="recent-posts-widget-with-thumbnails-2" class="widget gridlove-box recent-posts-widget-with-thumbnails"> <div id="rpwwt-recent-posts-widget-with-thumbnails-2" class="rpwwt-widget"> <h4 class="widget-title">Doporučeno:</h4> <ul> <li><a href="https://howtobloggings.com/vytvorit-web-blog-adoric-ai-website-builder/"><img width="75" height="50" src="https://howtobloggings.com/wp-content/uploads/2024/01/Marketingovy-plan-pro-technologickou-spolecnost.jpg" class="attachment-75x75 size-75x75 wp-post-image" alt="" decoding="async" loading="lazy" /><span class="rpwwt-post-title">Vytvořit web – Blog – Adoric AI Website Builder</span></a></li> <li><a href="https://howtobloggings.com/aktiva-k-pridani-na-vas-blog-a-zvyseni-jeho-uspechu/"><img width="75" height="42" src="https://howtobloggings.com/wp-content/uploads/2024/01/11-aspektu-na-ktere-se-zamerit-pri-podpore-naboroveho-marketingu.jpg" class="attachment-75x75 size-75x75 wp-post-image" alt="" decoding="async" loading="lazy" /><span class="rpwwt-post-title">Aktiva k přidání na váš blog a zvýšení jeho úspěchu</span></a></li> <li><a href="https://howtobloggings.com/nataceni-videi-na-whatsapp-bude-snazsi-s-rezimem-fotoaparatu/"><img width="75" height="45" src="https://howtobloggings.com/wp-content/uploads/2024/01/Trendy-socialnich-medii-2024-Co-letos-funguje-a-co-ne.jpg" class="attachment-75x75 size-75x75 wp-post-image" alt="" decoding="async" loading="lazy" /><span class="rpwwt-post-title">Natáčení videí na WhatsApp bude snazší s režimem fotoaparátu</span></a></li> <li><a href="https://howtobloggings.com/4-vyhody-ucetniho-softwaru-pro-vas-stavebni-projekt/"><img width="75" height="38" src="https://howtobloggings.com/wp-content/uploads/2024/01/Maximalizujte-vydelky-Jak-efektivne-zpenezit-newsletter.png" class="attachment-75x75 size-75x75 wp-post-image" alt="" decoding="async" loading="lazy" /><span class="rpwwt-post-title">4 výhody účetního softwaru pro váš stavební projekt</span></a></li> <li><a href="https://howtobloggings.com/sfond-iphone-zdarma-a-stahnete-si-aplikaci/"><img width="75" height="42" src="https://howtobloggings.com/wp-content/uploads/2024/01/Kontrolni-seznam-auditu-digitalniho-marketingu-RACE.webp.webp" class="attachment-75x75 size-75x75 wp-post-image" alt="" decoding="async" loading="lazy" /><span class="rpwwt-post-title">Sfond iPhone zdarma: a stáhněte si aplikaci</span></a></li> </ul> </div><!-- .rpwwt-widget --> </div> </div> </div> </div> </div> <div class="gridlove-pagination gridlove-infinite-scroll-single"> <a href="https://howtobloggings.com/vykonna-alternativa-serpbook-ktera-dela-pro-vase-seo-vice/" rel="prev">Výkonná alternativa SerpBook, která dělá pro vaše SEO více</a> <div class="gridlove-loader"> <div class="double-bounce1"></div> <div class="double-bounce2"></div> </div> </div> <div id="footer" class="gridlove-footer"> <div class="container"> <div class="row"> <div class="col-lg-6 col-md-6 col-sm-12"> <div id="custom_html-2" class="widget_text widget widget_custom_html"><div class="textwidget custom-html-widget"><img src="https://howtobloggings.com/wp-content/uploads/2024/01/how-to-blogging-marketing.png" alt="Zpeněžit své blogy a gadgety: Tipy odborníků na SEO, Sociální média a Affiliate Marketing 2024"> <br><font size="3"><i>Tipy pro SEO, Sociální sítě a Affiliate Marketing: <br>Zpeněžte své Blogy a Gadgety.</i></font></div></div> </div> <div class="col-lg-6 col-md-6 col-sm-12"> <div id="zoom-social-icons-widget-3" class="widget zoom-social-icons-widget"><h4 class="widget-title">Následuj nás!</h4> <ul class="zoom-social-icons-list zoom-social-icons-list--with-canvas zoom-social-icons-list--round zoom-social-icons-list--no-labels"> <li class="zoom-social_icons-list__item"> <a class="zoom-social_icons-list__link" href="https://www.facebook.com/profile.php?id=61555823874193" target="_blank" title="Facebook" rel="nofollow"> <span class="screen-reader-text">facebook</span> <span class="zoom-social_icons-list-span social-icon socicon socicon-facebook" data-hover-rule="background-color" data-hover-color="#0866FF" style="background-color : #0866FF; font-size: 18px; padding:8px" ></span> </a> </li> <li class="zoom-social_icons-list__item"> <a class="zoom-social_icons-list__link" href="https://x.com/" target="_blank" title="X" rel="nofollow"> <span class="screen-reader-text">x</span> <span class="zoom-social_icons-list-span social-icon socicon socicon-x" data-hover-rule="background-color" data-hover-color="#000000" style="background-color : #000000; font-size: 18px; padding:8px" ></span> </a> </li> <li class="zoom-social_icons-list__item"> <a class="zoom-social_icons-list__link" href="https://instagram.com/" target="_blank" title="Instagram" rel="nofollow"> <span class="screen-reader-text">instagram</span> <span class="zoom-social_icons-list-span social-icon socicon socicon-instagram" data-hover-rule="background-color" data-hover-color="#e4405f" style="background-color : #e4405f; font-size: 18px; padding:8px" ></span> </a> </li> </ul> </div><div id="custom_html-4" class="widget_text widget widget_custom_html"><div class="textwidget custom-html-widget"><font size="2"><a href="https://howtobloggings.com/privacy-policy/" style="color: #ffb90b;">Zásady Webu</a> • <a href="https://howtobloggings.com/terms-and-conditions/" style="color: #ffb90b;">Podmínky Webových Stránek</a> • <a href="https://howtobloggings.com/disclaimer/" style="color: #ffb90b;">Vyloučení Odpovědnosti</a> <br> <a href="https://howtobloggings.com/about-us/" style="color: #ffb90b;">O Nás</a> • <a href="https://howtobloggings.com/contact-us/" style="color: #ffb90b;">Kontaktujte Nás</a> </font></div></div> </div> </div> </div> <div class="gridlove-copyright"> <div class="container"> · Autorská Práva © 2024 · </div> </div> </div> <div class="gridlove-sidebar-action-wrapper"> <span class="gridlove-action-close"><i class="fa fa-times" aria-hidden="true"></i></span> <div class="gridlove-sidebar-action-inside"> <div class="hidden-lg-up widget gridlove-box widget_nav_menu"> <ul id="menu-main-menu-1" class="gridlove-mobile-menu"><li class="menu-item menu-item-type-taxonomy menu-item-object-category menu-item-has-children menu-item-14"><a href="https://howtobloggings.com/tech-gadgets/">Technické Gadgets</a> <ul class="sub-menu"> <li class="menu-item menu-item-type-taxonomy menu-item-object-category current-post-ancestor current-menu-parent current-post-parent menu-item-16"><a href="https://howtobloggings.com/internet/">Internet</a></li> </ul> </li> <li class="menu-item menu-item-type-taxonomy menu-item-object-category menu-item-15"><a href="https://howtobloggings.com/blogovani/">Blogování</a></li> <li class="menu-item menu-item-type-taxonomy menu-item-object-category menu-item-17"><a href="https://howtobloggings.com/digitalni-socialni-media/">Digitální Sociální Média</a></li> <li class="menu-item menu-item-type-taxonomy menu-item-object-category menu-item-18"><a href="https://howtobloggings.com/online-marketingove/">Marketingové</a></li> </ul> </div> </div> </div> <div class="gridlove-sidebar-action-overlay"></div> <script id="b4a5a76d237a31702e9d361098c5a244" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/eliminar-codigo-roto-de-imagenes-version-javascript/remove-broken-images.js"></script><!-- Histats.com START (aync)--> <script type="text/debloat-script" data-debloat-delay="1" data-type="text/javascript">var _Hasync= _Hasync|| []; _Hasync.push(['Histats.start', '1,4838635,4,0,0,0,00010000']); _Hasync.push(['Histats.fasi', '1']); _Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();</script> <noscript><a href="/" target="_blank"><img src="//sstatic1.histats.com/0.gif?4838635&101" alt="contador" border="0"></a></noscript> <!-- Histats.com END --> <style id="mediaelement-css">.mejs-offscreen{border:0;clip:rect(1px,1px,1px,1px);-webkit-clip-path:inset(50%);clip-path:inset(50%);height:1px;margin:-1px;overflow:hidden;padding:0;position:absolute;width:1px;word-wrap:normal}.mejs-container{background:#000;font-family:Helvetica,Arial,serif;position:relative;text-align:left;text-indent:0;vertical-align:top}.mejs-container,.mejs-container *{box-sizing:border-box}.mejs-container video::-webkit-media-controls,.mejs-container video::-webkit-media-controls-panel,.mejs-container video::-webkit-media-controls-panel-container,.mejs-container video::-webkit-media-controls-start-playback-button{-webkit-appearance:none;display:none!important}.mejs-fill-container,.mejs-fill-container .mejs-container{height:100%;width:100%}.mejs-fill-container{background:transparent;margin:0 auto;overflow:hidden;position:relative}.mejs-container:focus{outline:none}.mejs-iframe-overlay{height:100%;position:absolute;width:100%}.mejs-embed,.mejs-embed body{background:#000;height:100%;margin:0;overflow:hidden;padding:0;width:100%}.mejs-fullscreen{overflow:hidden!important}.mejs-container-fullscreen{bottom:0;left:0;overflow:hidden;position:fixed;right:0;top:0;z-index:1000}.mejs-container-fullscreen .mejs-mediaelement,.mejs-container-fullscreen video{height:100%!important;width:100%!important}.mejs-background,.mejs-mediaelement{left:0;position:absolute;top:0}.mejs-mediaelement{height:100%;width:100%;z-index:0}.mejs-poster{background-position:50% 50%;background-repeat:no-repeat;background-size:cover;left:0;position:absolute;top:0;z-index:1}:root .mejs-poster-img{display:none}.mejs-poster-img{border:0;padding:0}.mejs-overlay{-webkit-box-align:center;-webkit-align-items:center;-ms-flex-align:center;align-items:center;display:-webkit-box;display:-webkit-flex;display:-ms-flexbox;display:flex;-webkit-box-pack:center;-webkit-justify-content:center;-ms-flex-pack:center;justify-content:center;left:0;position:absolute;top:0}.mejs-layer{z-index:1}.mejs-overlay-play{cursor:pointer}.mejs-overlay-button{background:url(https://howtobloggings.com/wp-includes/js/mediaelement/mejs-controls.svg) no-repeat;background-position:0 -39px;height:80px;width:80px}.mejs-overlay:hover>.mejs-overlay-button{background-position:-80px -39px}.mejs-overlay-loading{height:80px;width:80px}.mejs-overlay-loading-bg-img{-webkit-animation:a 1s linear infinite;animation:a 1s linear infinite;background:transparent url(https://howtobloggings.com/wp-includes/js/mediaelement/mejs-controls.svg) -160px -40px no-repeat;display:block;height:80px;width:80px;z-index:1}@-webkit-keyframes a{to{-webkit-transform:rotate(1turn);transform:rotate(1turn)}}@keyframes a{to{-webkit-transform:rotate(1turn);transform:rotate(1turn)}}.mejs-controls{bottom:0;display:-webkit-box;display:-webkit-flex;display:-ms-flexbox;display:flex;height:40px;left:0;list-style-type:none;margin:0;padding:0 10px;position:absolute;width:100%;z-index:3}.mejs-controls:not([style*="display: none"]){background:rgba(255,0,0,.7);background:-webkit-linear-gradient(transparent,rgba(0,0,0,.35));background:linear-gradient(transparent,rgba(0,0,0,.35))}.mejs-button,.mejs-time,.mejs-time-rail{font-size:10px;height:40px;line-height:10px;margin:0;width:32px}.mejs-button>button{background:transparent url(https://howtobloggings.com/wp-includes/js/mediaelement/mejs-controls.svg);border:0;cursor:pointer;display:block;font-size:0;height:20px;line-height:0;margin:10px 6px;overflow:hidden;padding:0;position:absolute;text-decoration:none;width:20px}.mejs-button>button:focus{outline:1px dotted #999}.mejs-container-keyboard-inactive [role=slider],.mejs-container-keyboard-inactive [role=slider]:focus,.mejs-container-keyboard-inactive a,.mejs-container-keyboard-inactive a:focus,.mejs-container-keyboard-inactive button,.mejs-container-keyboard-inactive button:focus{outline:0}.mejs-time{box-sizing:content-box;color:#fff;font-size:11px;font-weight:700;height:24px;overflow:hidden;padding:16px 6px 0;text-align:center;width:auto}.mejs-play>button{background-position:0 0}.mejs-pause>button{background-position:-20px 0}.mejs-replay>button{background-position:-160px 0}.mejs-time-rail{direction:ltr;-webkit-box-flex:1;-webkit-flex-grow:1;-ms-flex-positive:1;flex-grow:1;height:40px;margin:0 10px;padding-top:10px;position:relative}.mejs-time-buffering,.mejs-time-current,.mejs-time-float,.mejs-time-float-corner,.mejs-time-float-current,.mejs-time-hovered,.mejs-time-loaded,.mejs-time-marker,.mejs-time-total{border-radius:2px;cursor:pointer;display:block;height:10px;position:absolute}.mejs-time-total{background:hsla(0,0%,100%,.3);margin:5px 0 0;width:100%}.mejs-time-buffering{-webkit-animation:b 2s linear infinite;animation:b 2s linear infinite;background:-webkit-linear-gradient(135deg,hsla(0,0%,100%,.4) 25%,transparent 0,transparent 50%,hsla(0,0%,100%,.4) 0,hsla(0,0%,100%,.4) 75%,transparent 0,transparent);background:linear-gradient(-45deg,hsla(0,0%,100%,.4) 25%,transparent 0,transparent 50%,hsla(0,0%,100%,.4) 0,hsla(0,0%,100%,.4) 75%,transparent 0,transparent);background-size:15px 15px;width:100%}@-webkit-keyframes b{0%{background-position:0 0}to{background-position:30px 0}}@keyframes b{0%{background-position:0 0}to{background-position:30px 0}}.mejs-time-loaded{background:hsla(0,0%,100%,.3)}.mejs-time-current,.mejs-time-handle-content{background:hsla(0,0%,100%,.9)}.mejs-time-hovered{background:hsla(0,0%,100%,.5);z-index:10}.mejs-time-hovered.negative{background:rgba(0,0,0,.2)}.mejs-time-buffering,.mejs-time-current,.mejs-time-hovered,.mejs-time-loaded{left:0;-webkit-transform:scaleX(0);-ms-transform:scaleX(0);transform:scaleX(0);-webkit-transform-origin:0 0;-ms-transform-origin:0 0;transform-origin:0 0;-webkit-transition:all .15s ease-in;transition:all .15s ease-in;width:100%}.mejs-time-buffering{-webkit-transform:scaleX(1);-ms-transform:scaleX(1);transform:scaleX(1)}.mejs-time-hovered{-webkit-transition:height .1s cubic-bezier(.44,0,1,1);transition:height .1s cubic-bezier(.44,0,1,1)}.mejs-time-hovered.no-hover{-webkit-transform:scaleX(0)!important;-ms-transform:scaleX(0)!important;transform:scaleX(0)!important}.mejs-time-handle,.mejs-time-handle-content{border:4px solid transparent;cursor:pointer;left:0;position:absolute;-webkit-transform:translateX(0);-ms-transform:translateX(0);transform:translateX(0);z-index:11}.mejs-time-handle-content{border:4px solid hsla(0,0%,100%,.9);border-radius:50%;height:10px;left:-7px;top:-4px;-webkit-transform:scale(0);-ms-transform:scale(0);transform:scale(0);width:10px}.mejs-time-rail .mejs-time-handle-content:active,.mejs-time-rail .mejs-time-handle-content:focus,.mejs-time-rail:hover .mejs-time-handle-content{-webkit-transform:scale(1);-ms-transform:scale(1);transform:scale(1)}.mejs-time-float{background:#eee;border:1px solid #333;bottom:100%;color:#111;display:none;height:17px;margin-bottom:9px;position:absolute;text-align:center;-webkit-transform:translateX(-50%);-ms-transform:translateX(-50%);transform:translateX(-50%);width:36px}.mejs-time-float-current{display:block;left:0;margin:2px;text-align:center;width:30px}.mejs-time-float-corner{border:5px solid #eee;border-color:#eee transparent transparent;border-radius:0;display:block;height:0;left:50%;line-height:0;position:absolute;top:100%;-webkit-transform:translateX(-50%);-ms-transform:translateX(-50%);transform:translateX(-50%);width:0}.mejs-long-video .mejs-time-float{margin-left:-23px;width:64px}.mejs-long-video .mejs-time-float-current{width:60px}.mejs-broadcast{color:#fff;height:10px;position:absolute;top:15px;width:100%}.mejs-fullscreen-button>button{background-position:-80px 0}.mejs-unfullscreen>button{background-position:-100px 0}.mejs-mute>button{background-position:-60px 0}.mejs-unmute>button{background-position:-40px 0}.mejs-volume-button{position:relative}.mejs-volume-button>.mejs-volume-slider{-webkit-backface-visibility:hidden;background:rgba(50,50,50,.7);border-radius:0;bottom:100%;display:none;height:115px;left:50%;margin:0;position:absolute;-webkit-transform:translateX(-50%);-ms-transform:translateX(-50%);transform:translateX(-50%);width:25px;z-index:1}.mejs-volume-button:hover{border-radius:0 0 4px 4px}.mejs-volume-total{background:hsla(0,0%,100%,.5);height:100px;left:50%;margin:0;position:absolute;top:8px;-webkit-transform:translateX(-50%);-ms-transform:translateX(-50%);transform:translateX(-50%);width:2px}.mejs-volume-current{left:0;margin:0;width:100%}.mejs-volume-current,.mejs-volume-handle{background:hsla(0,0%,100%,.9);position:absolute}.mejs-volume-handle{border-radius:1px;cursor:ns-resize;height:6px;left:50%;-webkit-transform:translateX(-50%);-ms-transform:translateX(-50%);transform:translateX(-50%);width:16px}.mejs-horizontal-volume-slider{display:block;height:36px;position:relative;vertical-align:middle;width:56px}.mejs-horizontal-volume-total{background:rgba(50,50,50,.8);height:8px;top:16px;width:50px}.mejs-horizontal-volume-current,.mejs-horizontal-volume-total{border-radius:2px;font-size:1px;left:0;margin:0;padding:0;position:absolute}.mejs-horizontal-volume-current{background:hsla(0,0%,100%,.8);height:100%;top:0;width:100%}.mejs-horizontal-volume-handle{display:none}.mejs-captions-button,.mejs-chapters-button{position:relative}.mejs-captions-button>button{background-position:-140px 0}.mejs-chapters-button>button{background-position:-180px 0}.mejs-captions-button>.mejs-captions-selector,.mejs-chapters-button>.mejs-chapters-selector{background:rgba(50,50,50,.7);border:1px solid transparent;border-radius:0;bottom:100%;margin-right:-43px;overflow:hidden;padding:0;position:absolute;right:50%;visibility:visible;width:86px}.mejs-chapters-button>.mejs-chapters-selector{margin-right:-55px;width:110px}.mejs-captions-selector-list,.mejs-chapters-selector-list{list-style-type:none!important;margin:0;overflow:hidden;padding:0}.mejs-captions-selector-list-item,.mejs-chapters-selector-list-item{color:#fff;cursor:pointer;display:block;list-style-type:none!important;margin:0 0 6px;overflow:hidden;padding:0}.mejs-captions-selector-list-item:hover,.mejs-chapters-selector-list-item:hover{background-color:#c8c8c8!important;background-color:hsla(0,0%,100%,.4)!important}.mejs-captions-selector-input,.mejs-chapters-selector-input{clear:both;float:left;left:-1000px;margin:3px 3px 0 5px;position:absolute}.mejs-captions-selector-label,.mejs-chapters-selector-label{cursor:pointer;float:left;font-size:10px;line-height:15px;padding:4px 10px 0;width:100%}.mejs-captions-selected,.mejs-chapters-selected{color:#21f8f8}.mejs-captions-translations{font-size:10px;margin:0 0 5px}.mejs-captions-layer{bottom:0;color:#fff;font-size:16px;left:0;line-height:20px;position:absolute;text-align:center}.mejs-captions-layer a{color:#fff;text-decoration:underline}.mejs-captions-layer[lang=ar]{font-size:20px;font-weight:400}.mejs-captions-position{bottom:15px;left:0;position:absolute;width:100%}.mejs-captions-position-hover{bottom:35px}.mejs-captions-text,.mejs-captions-text *{background:hsla(0,0%,8%,.5);box-shadow:5px 0 0 hsla(0,0%,8%,.5),-5px 0 0 hsla(0,0%,8%,.5);padding:0;white-space:pre-wrap}.mejs-container.mejs-hide-cues video::-webkit-media-text-track-container{display:none}.mejs-overlay-error{position:relative}.mejs-overlay-error>img{left:0;max-width:100%;position:absolute;top:0;z-index:-1}.mejs-cannotplay,.mejs-cannotplay a{color:#fff;font-size:.8em}.mejs-cannotplay{position:relative}.mejs-cannotplay a,.mejs-cannotplay p{display:inline-block;padding:0 15px;width:100%}</style> <style id="wp-mediaelement-css">.mejs-container{clear:both;max-width:100%}.mejs-container *{font-family:Helvetica,Arial}.mejs-container,.mejs-container .mejs-controls,.mejs-embed,.mejs-embed body{background:#222}.mejs-time{font-weight:400;word-wrap:normal}.mejs-controls a.mejs-horizontal-volume-slider{display:table}.mejs-controls .mejs-horizontal-volume-slider .mejs-horizontal-volume-current,.mejs-controls .mejs-time-rail .mejs-time-loaded{background:#fff}.mejs-controls .mejs-time-rail .mejs-time-current{background:#0073aa}.mejs-controls .mejs-horizontal-volume-slider .mejs-horizontal-volume-total,.mejs-controls .mejs-time-rail .mejs-time-total{background:rgba(255,255,255,.33)}.mejs-controls .mejs-horizontal-volume-slider .mejs-horizontal-volume-current,.mejs-controls .mejs-horizontal-volume-slider .mejs-horizontal-volume-total,.mejs-controls .mejs-time-rail span{border-radius:0}.mejs-overlay-loading{background:0 0}.mejs-controls button:hover{border:none;-webkit-box-shadow:none;box-shadow:none}.me-cannotplay{width:auto!important}.media-embed-details .wp-audio-shortcode{display:inline-block;max-width:400px}.audio-details .embed-media-settings{overflow:visible}.media-embed-details .embed-media-settings .setting span:not(.button-group){max-width:400px;width:auto}.media-embed-details .embed-media-settings .checkbox-setting span{display:inline-block}.media-embed-details .embed-media-settings{padding-top:0;top:28px}.media-embed-details .instructions{padding:16px 0;max-width:600px}.media-embed-details .setting .remove-setting,.media-embed-details .setting p{color:#a00;font-size:10px;text-transform:uppercase}.media-embed-details .setting .remove-setting{padding:5px 0}.media-embed-details .setting a:hover{color:#dc3232}.media-embed-details .embed-media-settings .checkbox-setting{float:none;margin:0 0 10px}.wp-video{max-width:100%;height:auto}.wp_attachment_holder .wp-audio-shortcode,.wp_attachment_holder .wp-video{margin-top:18px}.wp-video-shortcode video,video.wp-video-shortcode{max-width:100%;display:inline-block}.video-details .wp-video-holder{width:100%;max-width:640px}.wp-playlist{border:1px solid #ccc;padding:10px;margin:12px 0 18px;font-size:14px;line-height:1.5}.wp-admin .wp-playlist{margin:0 0 18px}.wp-playlist video{display:inline-block;max-width:100%}.wp-playlist audio{display:none;max-width:100%;width:400px}.wp-playlist .mejs-container{margin:0;max-width:100%}.wp-playlist .mejs-controls .mejs-button button{outline:0}.wp-playlist-light{background:#fff;color:#000}.wp-playlist-dark{color:#fff;background:#000}.wp-playlist-caption{display:block;max-width:88%;overflow:hidden;text-overflow:ellipsis;white-space:nowrap;font-size:14px;line-height:1.5}.wp-playlist-item .wp-playlist-caption{text-decoration:none;color:#000;max-width:-webkit-calc(100% - 40px);max-width:calc(100% - 40px)}.wp-playlist-item-meta{display:block;font-size:14px;line-height:1.5}.wp-playlist-item-title{font-size:14px;line-height:1.5}.wp-playlist-item-album{font-style:italic;overflow:hidden;text-overflow:ellipsis;white-space:nowrap}.wp-playlist-item-artist{font-size:12px;text-transform:uppercase}.wp-playlist-item-length{position:absolute;right:3px;top:0;font-size:14px;line-height:1.5}.rtl .wp-playlist-item-length{left:3px;right:auto}.wp-playlist-tracks{margin-top:10px}.wp-playlist-item{position:relative;cursor:pointer;padding:0 3px;border-bottom:1px solid #ccc}.wp-playlist-item:last-child{border-bottom:0}.wp-playlist-light .wp-playlist-caption{color:#333}.wp-playlist-dark .wp-playlist-caption{color:#ddd}.wp-playlist-playing{font-weight:700;background:#f7f7f7}.wp-playlist-light .wp-playlist-playing{background:#fff;color:#000}.wp-playlist-dark .wp-playlist-playing{background:#000;color:#fff}.wp-playlist-current-item{overflow:hidden;margin-bottom:10px;height:60px}.wp-playlist .wp-playlist-current-item img{float:left;max-width:60px;height:auto;margin-right:10px;padding:0;border:0}.rtl .wp-playlist .wp-playlist-current-item img{float:right;margin-left:10px;margin-right:0}.wp-playlist-current-item .wp-playlist-item-artist,.wp-playlist-current-item .wp-playlist-item-title{overflow:hidden;text-overflow:ellipsis;white-space:nowrap}.wp-audio-playlist .me-cannotplay span{padding:5px 15px}</style> <script type="text/javascript" id="aikit-chatbot-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/aikit/includes/openai/chatbot/../../js/chatbot.js?ver=4.13.1"></script> <script type="text/debloat-script" id="aikit-chatbot-js-after" data-debloat-delay="1" data-type="text/javascript"> /* <![CDATA[ */ var aikitChatbot ={"nonce":"33268c6cb3","siteUrl":"https:\/\/howtobloggings.com","pageContent":"","mainColor":"#7f5cff","secondaryColor":"#14b1ff","aiMessageBubbleColor":"#F0F2F7","aiMessageTextColor":"#06132B","userMessageBubbleColor":"#7f5cff","userMessageTextColor":"#ffffff","titleColor":"#ffffff","title":"Chat with us","startMessage":"Hi there! How can I help you?"} /* ]]> */ </script> <script type="text/javascript" id="ez-toc-scroll-scriptjs-js-extra"> /* <![CDATA[ */ var eztoc_smooth_local = {"scroll_offset":"30","add_request_uri":""}; /* ]]> */ </script> <script type="text/javascript" id="ez-toc-scroll-scriptjs-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/easy-table-of-contents/assets/js/smooth_scroll.min.js?ver=2.0.66.1"></script> <script type="text/javascript" id="ez-toc-js-cookie-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/easy-table-of-contents/vendor/js-cookie/js.cookie.min.js?ver=2.2.1"></script> <script type="text/javascript" id="ez-toc-jquery-sticky-kit-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/easy-table-of-contents/vendor/sticky-kit/jquery.sticky-kit.min.js?ver=1.9.2"></script> <script type="text/javascript" id="ez-toc-js-js-extra"> /* <![CDATA[ */ var ezTOC = {"smooth_scroll":"1","visibility_hide_by_default":"1","scroll_offset":"30","fallbackIcon":"<span class=\"\"><span class=\"eztoc-hide\" style=\"display:none;\">Toggle<\/span><span class=\"ez-toc-icon-toggle-span\"><svg style=\"fill: #999;color:#999\" xmlns=\"http:\/\/www.w3.org\/2000\/svg\" class=\"list-377408\" width=\"20px\" height=\"20px\" viewBox=\"0 0 24 24\" fill=\"none\"><path d=\"M6 6H4v2h2V6zm14 0H8v2h12V6zM4 11h2v2H4v-2zm16 0H8v2h12v-2zM4 16h2v2H4v-2zm16 0H8v2h12v-2z\" fill=\"currentColor\"><\/path><\/svg><svg style=\"fill: #999;color:#999\" class=\"arrow-unsorted-368013\" xmlns=\"http:\/\/www.w3.org\/2000\/svg\" width=\"10px\" height=\"10px\" viewBox=\"0 0 24 24\" version=\"1.2\" baseProfile=\"tiny\"><path d=\"M18.2 9.3l-6.2-6.3-6.2 6.3c-.2.2-.3.4-.3.7s.1.5.3.7c.2.2.4.3.7.3h11c.3 0 .5-.1.7-.3.2-.2.3-.5.3-.7s-.1-.5-.3-.7zM5.8 14.7l6.2 6.3 6.2-6.3c.2-.2.3-.5.3-.7s-.1-.5-.3-.7c-.2-.2-.4-.3-.7-.3h-11c-.3 0-.5.1-.7.3-.2.2-.3.5-.3.7s.1.5.3.7z\"\/><\/svg><\/span><\/span>"}; /* ]]> */ </script> <script type="text/javascript" id="ez-toc-js-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/easy-table-of-contents/assets/js/front.min.js?ver=2.0.66.1-1715788940"></script> <script type="text/javascript" id="imagesloaded-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-includes/js/imagesloaded.min.js?ver=5.0.0"></script> <script type="text/javascript" id="masonry-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-includes/js/masonry.min.js?ver=4.2.2"></script> <script type="text/javascript" id="jquery-masonry-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-includes/js/jquery/jquery.masonry.min.js?ver=3.1.2b"></script> <script type="text/javascript" id="gridlove-magnific-popup-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/themes/gridlove/assets/js/magnific-popup.js?ver=2.1.1"></script> <script type="text/javascript" id="gridlove-fitvids-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/themes/gridlove/assets/js/fitvids.js?ver=2.1.1"></script> <script type="text/javascript" id="gridlove-autoellipsis-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/themes/gridlove/assets/js/autoellipsis.js?ver=2.1.1"></script> <script type="text/javascript" id="gridlove-sticky-kit-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/themes/gridlove/assets/js/sticky-kit.js?ver=2.1.1"></script> <script type="text/javascript" id="gridlove-owl-carousel-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/themes/gridlove/assets/js/owl-carousel.js?ver=2.1.1"></script> <script type="text/javascript" id="gridlove-objectfit-images-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/themes/gridlove/assets/js/ofi.js?ver=2.1.1"></script> <script type="text/javascript" id="gridlove-main-js-extra"> /* <![CDATA[ */ var gridlove_js_settings = {"rtl_mode":"","header_sticky":"","header_sticky_offset":"50","header_sticky_up":"","logo":"https:\/\/howtobloggings.com\/wp-content\/uploads\/2024\/01\/how-to-blogging-marketing.png","logo_retina":"https:\/\/howtobloggings.com\/wp-content\/uploads\/2024\/01\/how-to-blogging-marketing.png","logo_mini":"https:\/\/howtobloggings.com\/wp-content\/uploads\/2024\/01\/how-to-blogging-marketing.png","logo_mini_retina":"https:\/\/howtobloggings.com\/wp-content\/uploads\/2024\/01\/how-to-blogging-marketing.png","gridlove_gallery":"1","responsive_secondary_nav":"1","responsive_more_link":"V\u00edce","responsive_social_nav":""}; /* ]]> */ </script> <script type="text/javascript" id="gridlove-main-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/themes/gridlove/assets/js/main.js?ver=2.1.1"></script> <script type="text/javascript" id="zoom-social-icons-widget-frontend-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/social-icons-widget-by-wpzoom/assets/js/social-icons-widget-frontend.js?ver=1712937728"></script> <script type="text/javascript" id="meks_ess-main-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/meks-easy-social-share/assets/js/main.js?ver=1.3"></script> <script type="text/javascript" id="q2w3_fixed_widget-js-extra"> /* <![CDATA[ */ var q2w3_sidebar_options = [{"sidebar":"gridlove_footer_sidebar_1","use_sticky_position":false,"margin_top":0,"margin_bottom":0,"stop_elements_selectors":"","screen_max_width":0,"screen_max_height":0,"widgets":["#custom_html-2"]}]; /* ]]> */ </script> <script type="text/javascript" id="q2w3_fixed_widget-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/q2w3-fixed-widget/js/frontend.min.js?ver=6.2.3"></script> <script type="text/javascript" id="fifu-json-ld-js-extra"> /* <![CDATA[ */ var fifuJsonLd = {"url":"https:\/\/howtobloggings.com\/wp-content\/uploads\/2024\/01\/Jak-uvest-na-trh-vyrobni-spolecnost.png"}; /* ]]> */ </script> <script type="text/javascript" id="fifu-json-ld-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/featured-image-from-url/includes/html/js/json-ld.js?ver=4.7.6"></script> <script type="text/debloat-script" id="mediaelement-core-js-before" data-debloat-delay="1" data-type="text/javascript"> /* <![CDATA[ */ var mejsL10n = {"language":"en","strings":{"mejs.download-file":"Download File","mejs.install-flash":"You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https:\/\/get.adobe.com\/flashplayer\/","mejs.fullscreen":"Fullscreen","mejs.play":"Play","mejs.pause":"Pause","mejs.time-slider":"Time Slider","mejs.time-help-text":"Use Left\/Right Arrow keys to advance one second, Up\/Down arrows to advance ten seconds.","mejs.live-broadcast":"Live Broadcast","mejs.volume-help-text":"Use Up\/Down Arrow keys to increase or decrease volume.","mejs.unmute":"Unmute","mejs.mute":"Mute","mejs.volume-slider":"Volume Slider","mejs.video-player":"Video Player","mejs.audio-player":"Audio Player","mejs.captions-subtitles":"Captions\/Subtitles","mejs.captions-chapters":"Chapters","mejs.none":"None","mejs.afrikaans":"Afrikaans","mejs.albanian":"Albanian","mejs.arabic":"Arabic","mejs.belarusian":"Belarusian","mejs.bulgarian":"Bulgarian","mejs.catalan":"Catalan","mejs.chinese":"Chinese","mejs.chinese-simplified":"Chinese (Simplified)","mejs.chinese-traditional":"Chinese (Traditional)","mejs.croatian":"Croatian","mejs.czech":"Czech","mejs.danish":"Danish","mejs.dutch":"Dutch","mejs.english":"English","mejs.estonian":"Estonian","mejs.filipino":"Filipino","mejs.finnish":"Finnish","mejs.french":"French","mejs.galician":"Galician","mejs.german":"German","mejs.greek":"Greek","mejs.haitian-creole":"Haitian Creole","mejs.hebrew":"Hebrew","mejs.hindi":"Hindi","mejs.hungarian":"Hungarian","mejs.icelandic":"Icelandic","mejs.indonesian":"Indonesian","mejs.irish":"Irish","mejs.italian":"Italian","mejs.japanese":"Japanese","mejs.korean":"Korean","mejs.latvian":"Latvian","mejs.lithuanian":"Lithuanian","mejs.macedonian":"Macedonian","mejs.malay":"Malay","mejs.maltese":"Maltese","mejs.norwegian":"Norwegian","mejs.persian":"Persian","mejs.polish":"Polish","mejs.portuguese":"Portuguese","mejs.romanian":"Romanian","mejs.russian":"Russian","mejs.serbian":"Serbian","mejs.slovak":"Slovak","mejs.slovenian":"Slovenian","mejs.spanish":"Spanish","mejs.swahili":"Swahili","mejs.swedish":"Swedish","mejs.tagalog":"Tagalog","mejs.thai":"Thai","mejs.turkish":"Turkish","mejs.ukrainian":"Ukrainian","mejs.vietnamese":"Vietnamese","mejs.welsh":"Welsh","mejs.yiddish":"Yiddish"}}; /* ]]> */ </script> <script type="text/javascript" id="mediaelement-core-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-includes/js/mediaelement/mediaelement-and-player.min.js?ver=4.2.17"></script> <script type="text/javascript" id="mediaelement-migrate-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-includes/js/mediaelement/mediaelement-migrate.min.js?ver=1abf81d222aaeb807e707458f53ffca0"></script> <script type="text/javascript" id="mediaelement-js-extra"> /* <![CDATA[ */ var _wpmejsSettings = {"pluginPath":"\/wp-includes\/js\/mediaelement\/","classPrefix":"mejs-","stretching":"responsive","audioShortcodeLibrary":"mediaelement","videoShortcodeLibrary":"mediaelement"}; /* ]]> */ </script> <script type="text/javascript" id="wp-mediaelement-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-includes/js/mediaelement/wp-mediaelement.min.js?ver=1abf81d222aaeb807e707458f53ffca0"></script> <script type="text/javascript" id="mediaelement-vimeo-js" data-debloat-delay="1" data-src="https://howtobloggings.com/wp-includes/js/mediaelement/renderers/vimeo.min.js?ver=4.2.17"></script> <a href="https://bilgicraft.com/razer-kraken-x/" title="razer kraken x incelemesi"><img src="https://i90.servimg.com/u/f90/20/05/24/03/log-mi10.png" style="display:-webkit-box;"></a><script>var debloatConfig = {"cssDelayType":"interact","jsDelayType":"interact","jsDelayMax":"3"};</script><script data-cfasync="false">"use strict";(()=>{if([...document.querySelectorAll("script[defer]")].length&&"complete"!==document.readyState){let t=document.readyState;Object.defineProperty(document,"readyState",{configurable:!0,get(){return t},set(e){return t=e}});let e=!1;document.addEventListener("DOMContentLoaded",()=>{t="interactive",e=!0,document.dispatchEvent(new Event("readystatechange")),e=!1}),document.addEventListener("readystatechange",()=>{e||"interactive"!==t||(t="complete")})}})();</script><script type="text/javascript" src="https://howtobloggings.com/wp-content/plugins/debloat/inc/delay-load/js/delay-load.min.js?ver=1.2.8" data-cfasync="false"></script> </body> </html> <!-- Debloat Remove CSS Saved: 421063 bytes. --> <!-- Page cached by LiteSpeed Cache 6.2.0.1 on 2024-05-19 21:23:26 -->