Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Karneval 2015, kostýmy k výrobě DIY

Karneval 2015, kostýmy k výrobě DIY

Karneval 2015 je na nás a stále máte pochybnosti o tom, jaký kostým nebo masku si vzít? Proč se tedy nespoléhat Udělej si sám? Stačí se rychle podívat na web a najít desítky nápadů originální kostýmy, které si můžete vyrobit doma většinu času využívající „odpadní“ materiály nalezené v domácnosti.

Za karnevalové masky 2015 zkrátka nebude nutné utrácet desítky (ne-li stovky) eur: postačí fantazie, šikovnost a chuť dělat. A samozřejmě správný webový portál, ze kterého čerpat inspiraci pro kutily.

Make Create

Bude stačit papír a karton (krabice různých velikostí budou více než jemné), tužka a guma, nůžky, horké lepidlo, sešívačka a barvy (fixy nebo akryly). To stačí k vytvoření originálních kostýmů inspirovaných portálem DoCreate, kde budou masky pro Karneval 2015 vyrobeny recyklací kartonu ze starých krabic. A dejte si pozor, abyste si mysleli, že pomocí DIY je možné vytvořit pouze jednoduché a elementární projekty: s trochou manuální zručnosti a velkou fantazií bude například možné vytvořit šaty pro princeznu, kostým zlého draka nebo se obléknout jako obří chobotnici a vydejte se hledat ztracenou truhlu s pokladem. K vytvoření originálních kostýmů na karneval zkrátka není nutné mít k dispozici materiály první volby.

DIY dětské kostýmy

Super hrdinové

Vypůjčením některých nápadů z Halloweenu lze snadno a především ekonomicky vytvořit kostýmy pro děti. Můžete se například rozhodnout, že k vytvoření kostýmu superhrdiny použijete starý pár vyřazených kalhot a starou košili: jednoduše si stáhněte jednu ze šablon, kterou si vybarvíte a vystřihnete. Portál Martha Stewart za originální kostým, který lze vyrobit s malou nebo žádnou útratou.

Číst:  DIY punčochy Befana, nápady z webu

Albert Einstein

Vždy zůstáváme v kontextu Halloweenu, portálu Znuděná Panda (přeloženo do „Bored Panda“) navrhuje dvacet šest nápadů na DIY kostýmy. Od Alberta Einsteina po Fridu Kahlo, procházející protagonisty některých filmů a televizních seriálů jako např perníkový táta A Velký Lebowskibudete mít z čeho vybírat masku pro Karneval 2015.

Ukolébavky

Korunka pro Elsiny šaty

Vrátím se do Itálie, portál Filastrocche.it – vždy předzvěst dobrých nápadů, pokud jde o kutily – poskytuje desítky návrhů, jak si doma rychle a snadno vytvořit karnevalový kostým 2015. Od těch nejklasičtějších (jako je kostým hasiče nebo maska ​​klauna) až po nejnovější „novinky“ na trhu (kostým Elsy z Frozen nebo Violetta jsou dva z mnoha možných příkladů) budete mít z čeho vybírat. A ve všech případech budou masky pro karneval 2015 vyrobeny v domácnosti: stačí se vybavit doplňky a nástroji uvedenými na začátku každé masky, abyste si vytvořili kostým pro kutily během okamžiku. .. ať se říká.

Matka planeta

Portál věnovaný rodičovství a mateřství nabízí velmi zajímavé podněty k zamyšlení nad karnevalovými maskami a možnostmi jejich vlastní výroby. Čtení názorů odborných psychoterapeutůVe skutečnosti zjišťujeme, jak maska ​​vyrobená doma, možná s použitím recyklovaných materiálů, podporuje rozvoj kognitivních schopností a manuální zručnosti dítěte. Z tohoto důvodu je v jiné sekci portálu možné najít doslova desítky a desítky nápadů na karnevalové masky, které si můžete vyrobit sami. Pojď kostýmy inspirované světem kreslených filmů a dětských seriálů – Prasátko Peppa, Pipi Dlouhá punčocha a Barbapapové, mimo jiné – k videoprůvodci od Bethany Mota k vytvoření oblečení Minions (roztomilé a matoucí žluté loutky z karikatury „Despicable Me“) d, budete muset pouze vyhodnotit, který kostým nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a večírku, na který jste pozváni, a podle toho vybrat.

Číst:  Web design vs. Tvůrci webových stránek DIY: Jak vybrat ten správný pro vaši firmu?

Nalijte femme

Zelda

Karneval je samozřejmě dětská párty. Ale ne výhradně: pro dospělé se často pořádají večírky, na kterých se mohou pochlubit originálním a především kutilským kostýmem. Procházení galerie portálu Chudá femmenápadů na kostýmy pro dívky jsou například desítky: od Červené karkulky po princeznu Zeldu ze stejnojmenné série videohry Nintendo, budete si moci vybrat nápad, který se vám nejvíce líbí, a vyrobit si ho přímo doma, aniž byste museli utrácet desítky eur za nákup nebo pronájem kostýmu.

Party nápady

DIY kostýmy

Od pohádkových kostýmů pro dívky až po nail art s karnevalovou tématikou, na webovém portálu Party nápady je možné najít tu správnou inspiraci pro vytvoření originálních kostýmů pro Karneval 2015. Stačí zalistovat v sekci věnované Karnevalu 2015, kde najdete desítky návrhů na vytvoření kostýmu pro kutily.

Od společnosti Cultur-e