Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Karneval, originální nápady na DIY masky a kostýmy

Karneval, originální nápady na DIY masky a kostýmy

Karneval je na nás, byli jste pozváni na večírek a vlastně ani netušíte na co jaký kostým nosit? Vaše dítě je velmi nadšené ze školní družiny, ale masky pro děti co se ti opravdu nelíbí? V takových případech existuje jediné řešení: vyhrnout si rukávy, vzít jehlu a nit a vyrobit si vlastní karnevalovou masku, kterou budete nosit během oslav. THE DIY karnevalové kostýmyVe skutečnosti vám umožňují nejlépe vyjádřit vaši „myšlenku“ večírku a jejich vytvoření je snazší, než si myslíte.

A pokud hledáte tu správnou inspiraci, web je pro vás ten pravý. Putováním od portálu k portálu ve skutečnosti najdete desítky a desítky návrhů a nápadů, které můžete udělat doma. Budete potřebovat jen staré kalhoty, starou sukni a možná i staré prostěradlo a trochu trpělivosti: během pár hodin se vybraná karnevalová maska ​​stane skutečností.

Nalijte Femme

DIY karnevalové kostýmy pro všechny chutě a rozpočty. Listování přes dlouhé FOTOGALERIE portálu Nalijte Femme bude možné poměrně snadno najít nápad na výrobu originálního a ekonomického DIY kostýmu pro dospělé. Mezi super hrdiny (možná jako pár), hi-tech tématické kostýmy (můžete se převléknout za mp3 přehrávač a tablet, nebo jako facebookový profil či příspěvek na Instagramu) nebo „velkou klasiku“ (sexy sestřička, čteme v příspěvku k obrázkům, je skvělá klasika DIY kostýmů pro ženy) , nebude těžké najít karnevalovou masku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Číst:  Webové stránky pro DIY a DIY

Nápady na párty

Desítky návrhů, rozdělených podle věku a pohlaví, na karnevalové masky, které si můžete vyrobit vlastníma rukama. Díky Portál nápadů na párty, sehnat kostým pro děti nebo karnevalový kostým pro dospělé bude doslova dětská hra. Procházením různých seznamů (chlapec, dívka a miminko, muž a žena, skupinové a rodinné oblečení) budete moci najít originální a snadno vyrobitelné nápady na DIY kostýmy schopné přitáhnout pozornost ostatních hostů na 2017. Karnevalový večírek.

Filastrocche.it

Nejen kostýmy pro děti. Návštěva sekce věnovaná karnevalu 2017 na portálu Filastrocche.it můžete najít nápady na dekorace a kutily, které můžete dělat doma se svým dítětem. Pokud jste se tedy rozhodli uspořádat doma malý večírek, na který pozvete kamarády ze školy a další, můžete se také rozhodnout spolehnout se na kutily pro věnce, karnevalové masky k zavěšení na stěny, kresby a další tematické aktivity. během dne. O návrhy kostýmů pro děti samozřejmě není nouze: od těch nejklasičtějších (především Harlekýn) až po nejmodernější (jako karnevalová maska ​​R2D2 ze Star Wars), budete mít z čeho vybírat.

Matka planeta

Dětské masky na Planet Mom

Hledáte nejroztomilejší DIY kostýmy pro chlapce a dívky? Rychlý pohled na sekce věnovaná karnevalu Pianeta Mamma pomůže vám ujasnit si představy o tom, co si můžete bez větších problémů vyrobit doma a recyklací některých starých oděvů, které se již nepoužívají. Mezi maskami pro děti, oblečením pro dívky a DIY kostýmy s Disney tématikou bude snadné najít ten správný nápad doplněný o návody, jak ho vyrobit. Nezanedbatelný je fakt, že Pianeta Mamma poskytuje originální nápady a návrhy všeho druhu na karnevalové básničky a tématické dekorace: uspořádat doma se spolužáky a ostatními dětmi oslavu bude jednodušší, než si možná myslíte.

Číst:  DIY punčochy Befana, nápady z webu

Pinterest

Karnevalové masky na Pinterestu

Sociální sítě mohou také pomoci, pokud fóra a další webové portály „selhaly“ ve svém záměru. V případech, jako jsou tyto, je Pinterest prakticky nepřekonatelný (a neomylný). Sociální síť pro sdílení fotografií ve skutečnosti poskytuje uživatelům internetu tisíce a tisíce nápadů, z nichž mohou čerpat inspiraci pro karnevalové šaty pro dospělé nebo masky pro děti. Vše je o nalezení správné desky (tento je jedním z mnoha) a s trochou trpělivosti: procházením obrázků a jejich uložením na soukromou nástěnku si pak můžete v klidu vybrat, který z mnoha přítomných kutilských kostýmů vlastnoručně vyrobit a nosit na nejveselejší párty. rok.

Náš syn

Portál Náš syn se čtyřiceti ekonomickými a snadno proveditelnými návrhy rozhodně stojí za návštěvu, pokud hledáte nápady na DIY kostýmy pro své děti. Mezi pirátským, pohádkovým a pirátským oblečením a o něco méně “obvyklými” maskami jako je čokoládová sušenka nebo sushi jistě najdete kostým vhodný pro vašeho nejmenšího.

Planeta žena

The “Karnevalový speciál” od Pianety Donny je to skutečný důl zdrojů pro ty, kteří mají v úmyslu uspořádat nezapomenutelný karnevalový večírek 2017 doma. Kromě informací o všech karnevalových oslavách v Itálii a objevování všeho, co je třeba vědět o Benátském karnevalu 2017, zde najdete desítky příspěvků a článků o párových kostýmech, krojích pro kutily, tradičních maskách a mnoho dalšího Still. O recepty na karnevalové dezerty, stejně jako o nápady a návrhy na výzdobu a aktivity, které by se měly během večírku realizovat, není nouze.

Číst:  Historie notebooku

Od společnosti Cultur-e