Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Mýty, které je třeba vyvrátit o chytrých telefonech a počítačích

Mýty, které je třeba vyvrátit o chytrých telefonech a počítačích

Pokud jde o technika často se setkáváme s celou řadou mýtů, které je třeba vyvrátit: falešné přesvědčení které vedou začínající uživatele ke sledování strategií a zbytečné, ne-li přímo nebezpečné chování.

Tento žánr je možné domluvit mýtů k vyvrácení počínaje typem zařízení, kterého se dotýkají: tedy ty na chytrých telefonech na jedné straně a ty na PC na druhé straně.

Z falešných přesvědčení o bicí mobilních zařízení, těm, kteří je správně používají Košík a bohy antivirus. Procházení kritérií, která je třeba vzít v úvahu koupit novou nabíječku nebo novou RAM.

  • 1. Mýty, které je třeba vyvrátit o bateriích smartphonů

    Shutterstock

    První skupina mýty k vyvrácení se ho týká chytré telefony a obecněji mobilní zařízení. V tomto smyslu je možné začít od všech falešná přesvědčení související s baterií a strategie, jak ji udržet co nejlepší.

    Začneme tím, že si to ujasníme úplné vybití baterie nezlepší její výkon. Když píšeme “zcela vybití”, máme na mysli nést náboj baterie smartphonu na 0 %což způsobí automatické vypnutí zařízení.

    Tato akce nemá žádný vliv na kapacita klasické lithium-iontové baterie. Tento typ zařízení má ve skutečnosti a pevný počet nabíjecích cyklůkompletní, bez ohledu na zvyklosti uživatele. Úplný nabíjecí cyklus odpovídá jednomu nabití začíná od 0 % a dosahuje 100 %. Pokud je baterie smartphonu na 50 % a je plně nabitá, je dokončena polovina kompletního nabíjecího cyklu.

    Číst:  Jak funguje Shazam

    Úplné vybití baterie smartphonu také nemá žádný vliv na schopnost smartphonu kalibrovat měření. Navíc samotné nabíjení je mnohem méně „nebezpečné“, než se méně zkušení uživatelé domnívají.

  • 2. Mýty k vyvrácení o nabíjení smartphonu

    Nabíjení smartphonu

    Shutterstock

    Podle velmi rozšířeného falešného přesvědčení se to nedoporučuje používat smartphone během nabíjecího cyklu. Nic nemůže být dále od pravdy. Mobilní zařízení jsou nyní vybavena systémem schopným včas rozpoznat přehřátízastavení určitých funkcí.

    Jednoznačně smartphone se při nabíjení baterie může přehřát. Ale je to přesně stejný druh rizika, jaké podstupuje při vystavení slunci dlouho. Nebo když se používá v obzvlášť horkých dnech.

    Smartphone můžete používat nejen při nabíjení. je to také možné nechte to připojenéTaky po úplném nabití baterie. Ve skutečnosti moderní zařízení autonomně blokují tok příchozí elektřiny jakmile poznají, že je baterie nabitá na 100 %.

    Na konci jeden poslední mýtus který se týká baterie a nabíjení smartphonů více transverzálním způsobem. Mnoho uživatelů je přesvědčeno, že je to naprosto nezbytné Kupujte pouze nabíječky a kabely od stejného výrobce používaného zařízení.

    Vlastně značka kdo vyrábí doplněk je to naprosto irelevantní. Spíše musíme věnujte pozornost technickým vlastnostem: například proud a výkon ve wattech. Ale také přicházející napětí.

  • 3. Mýty, které je třeba vyvrátit o PC RAM

    RAM počítače

    Shutterstock

    Je jich mnoho mýty vyvracet i na PC. Abyste se pokusili zorientovat, je vhodné je uvést na základě blíže vymezených tematických skupin. Mluvit o hardwarové komponentyexistuje několik falešných přesvědčení RAM: paměť s náhodným přístupemkterý obsahuje všechny informace potřebné ke spuštění programů.

    Číst:  Tři faktory, které ovlivňují OEE: Dostupnost, výkon a kvalita

    Méně zkušení uživatelé jsou přesvědčeni, že RAM ano jediný prvek, kterému je třeba věnovat pozornost, aby byl zaručen vysoce výkonný počítač. Přesněji se domnívají, že zvýšení RAM zaručuje a všeobecné zvýšení moci. Ve skutečnosti věci nejsou přesně takové.

    Určitý, PC s více RAM je často rychlejší PC. Ale kvalitativní měření RAM téměř nikdy nezahrnuje skutečné množství dostupné nestálé paměti. Spíš hodně záleží na kvalitě RAM v použití: v tomto smyslu je třeba věnovat pozornost především tomu provozní napětí a do rychlost přenosu informací.

    Další falešná víra se týká činnost vyprazdňování koše. Uživatel bez pokročilých dovedností je veden k myšlence, že vysypání koše znamená navždy ztratit všechny soubory které v něm byly přítomny. Vlastně počítače s Windows stále uchovávají stopy těchto souborů, které lze obnovit pomocí programů ad hoc. A totéž platí pro ostatní operační systémy.

  • 4. Mýty, které je třeba vyvrátit o PC antiviru

    PC antivirus

    Shutterstock

    Nakonec je velmi důležité některé odhalit mýty o antivirech: softwarová součást zásadního významu, která však nezaručuje 100% bezpečnost uživatele.

    Instalace jednoho nebo více antivirů neznamená zajištění absolutní ochrany. Dokonce ani pro případ programy jsou neustále aktualizovány. Ve skutečnosti antiviry reagují na hrozby, jakmile je identifikují.

    Proto je vždy možné se nakazit viry nebo malware během tzv. zero-day fáze: toto období mezi šíření škodlivého programu aidentifikaci řešení od odborníků na kybernetickou bezpečnost.

    Číst:  7 faktorů, které rozhodují o nákladech na vyřízení velké obchodní objednávky

    Zaslouží si samostatnou diskusi hackerské útoky šířící se po internetu. Myslete na příklad phishing a obecněji k různým činnostem sociální inženýrství kteří využívají spolupráce nevědomých obětí.

    Ve všech těchto případech i ten nejvýkonnější antivirus riskuje, že se ukáže jako neúčinný. Takže rada zní vždy dávejte velký pozor při procházení webu: zejména předtím klikněte na odkaz na málo známých stránkách, popř stahovat soubory zaslané neznámými lidmi.