Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Nejbizarnější kryty na mobilní telefony

Nejbizarnější kryty na mobilní telefony

Jsou tací, kteří si je kupují, protože chtějí chránit svůj smartphone. Ti naopak hledají doplňkové funkce nebo malý příplatek za baterii, která příliš dlouho nevydrží. A konečně, jiní si je vybírají jednoduše proto, že jsou zvláštní (nebo bizarní) a umožňují vám přizpůsobit si mobilní zařízení těmi nejnemyslitelnějšími způsoby. Z kryty na smartphony Jsou jich stovky, každá má své zvláštnosti, své přednosti i slabiny. Titulem se ale může pochlubit jen málokdo nejpodivnější kryty na mobilní telefony na trhu.

ZVE multifunkční pro iPhone 6

Od všeho trochu’. Tam Multifunkční kryt ZVE pro iPhone 6 poskytuje nástroje, které jsou pro smartphone neobvyklé, ale jistě užitečné při mnoha příležitostech. Kromě ochrany vašeho iPhonu před nárazy a pády se na zadní straně krytu nachází otvírák na lahve a malý odpor do zapalovače. Stačí spustit dvířka a můžete si zapálit cigaretu, kdy budete chtít.

Kalkulačka pro iPhone 6

Kalkulačka pro iPhone 6

Pokud se bojíte, že by si nějaký útočník mohl prohlédnout náš zbrusu nový iPhone 6S a ukrást vám ho, vždy můžete použít techniky maskovat. Tento kryt přemění zadní část iPhonu na kalkulačku (samozřejmě nefunkční), aby se pokusila zmást všechny zloděje v okolí.

Číst:  Jak přidat nejlepší telegramové roboty

Otterbox dojíždějící

K dispozici pro iPhone i SamsungOtterbox Commuter Wallet jedná se o kryt schopný skloubit ochranu smartphonu před nárazy, pády nebo prachem s užitečností „tajné kapsy“, do které lze uložit peníze, kreditní karty a další předměty, které se mohou hodit po celý den. Zadní část krytu mobilu se totiž posouvá směrem dolů a nabízí malý “trezor”, kam odložíte vše, co chcete. Díky těmto vlastnostem je vhodný pro sportovce (např. cyklisty), kteří se chtějí věnovat aktivitám, aniž by se příliš starali o osud zařízení.

Enerplex Surfr

Výdrž baterie je jedním z největších problémů ovlivňujících smartphony a mobilní telefony obecně. S krytem Enerplex Surfr pro iPhone lze problém vyřešit dvojím řešením. Kryt smartphonu ve skutečnosti integruje další baterii (2 700 mAh nebo 3 000 mAh v závislosti na zvoleném modelu), aby bylo možné pokračovat v používání iPhone, i když baterie dosáhne kritické úrovně, zatímco solární panel, který zakrývá zadní stranu kryt umožňuje dobíjení pomocí solární energie.

FLIR One pro iPhone 5/5S

FLIR One pro iPhone 5/5S

V tuto chvíli pouze pro iPhone 5 a iPhone 5S (není však vyloučena výroba podobného krytu pro iPhone 6 a iPhone 6S nebo pro jiné modely smartphonů), kryt na mobil FLIR One vybavte svůj iPhone termokamerou, která se vám může hodit při nejrůznějších příležitostech. Stačí spustit aplikaci FLIR, zarámovat předmět a je to: z obrázku bude možné pochopit, která část je nejžhavější – která rozptyluje teplo – a která je nejchladnější.

Číst:  8 Musíte mít aplikace pro telefony Android One

SAFE peněženka 6 plus pro iPhone 6

Není to jednoduchý kryt. S BEZPEČNÁ peněženka 6, majitelé iPhonu 6 Plus si budou moci na zadní straně smartphonu schovat vše, co obvykle dávají do kapsy nebo peněženky. Díky vyjímatelné tajné přihrádce může SAFE wallet 6 ve skutečnosti obsahovat bankovky, kreditní karty a vizitky, pero a klíče.

Od společnosti Cultur-e