Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Nejlepší hry pro Nintendo Switch 2024

Nejlepší hry pro Nintendo Switch 2021

S Nintendo Switchhistorický výrobce světa videohry přineslo bohatství mobilních konzolí zpět na vrchol. Japonská společnost, která uspokojila potřebu vytvořit zařízení schopné oživit svou reputaci po méně než růžovém období kvůli poklesu zájmu o Wii U, vytáhla první příklad hybridní která si postupně vydobyla značný podíl na trhu po celém světě.

Kombinace čistě podomácku vyrobených funkcí, tedy připojení k dokovací stanici, která zobrazuje obraz na televizní obrazovce, s typickým pro notebooky s využitím elektronická kazeta, návrat plamene po mnoha letech nepřítomnosti vzhledem k tomu, že jej již Nintendo 64 nepoužívalo, herní gigant i nadále poskytuje chvíle zábavy hráčům, kteří prožívají bohaté emoce hraním s produkcí okamžiku. Ale jaké jsou nejlepší hry pro Nintendo Switch 2021? Pojďme je společně objevit.

Animal Crossing: New Horizons

Patří mezi nejoblíbenější epizody kolekce a dokáže udržet fanoušky přilepené k displeji Nintendo Switch simulace se záměrem vybudovat vlastní ostrovní komunitu. It Has No Case je druhá nejprodávanější hra v Japonsku a šestnáctá celosvětově.

Kromě hratelnosti, s Animal Crossing: News Horizons dokonce i čistě grafický aspekt získává, přidává nádech třídy se zvukem dosahujícím zvláště vysoké úrovně potěšení pro uši. S řadou přizpůsobení které převyšují obvyklé, ve srovnání s nejnovějšími kapitolami vám New Horizons umožňuje hrát sólo a v režimu pro více hráčů, což je funkce, která si vysloužila dva Ceny BAFTA Games, a to v kategoriích Best Multiplayer a Game Beyond Entertainment. A pak je to zábavné, bezprostřední a vynikající pro odreagování se od každodenního života, když na to máte největší chuť.

Číst:  Služby IIAS SEO a kampaně pro optimalizaci pro vyhledávače pro místní firmy

3D svět Super Mario Bowserova zuřivost

Pokud křestní jméno, 3D svět Super Mario, je součástí těch již známých titulů, právě ve dvojici s tím druhým dosahuje svého nejúspěšnějšího výsledku. Přesunutý z Wii U na Nintendo Switch, titul založený na kníratém protagonistovi si užil a restylování s několika doplňky, než bude znovu spuštěn v roce 2021.

Obnovení předchozí mechaniky, díky které se stalo známým mezi hráči po celé planetě, umožňuje dvojitou možnost solo/multi se třemi dalšími konkurenty. Ale je to doplněk Bowserova zuřivost udělat rozdíl, plošinovka odehrávající se v metaverzu obývaném kočkovitými šelmami (ne tak roztomilými a mazlivými), které mísí 3D do jediné podoby světa a Super Mario Odyssey který přinesl závan čerstvého vzduchu do ekosystému instalatéra.

Rychlá, vzrušující a plná kreativních výzev, videohra dělá z rychlosti jednu ze svých hlavních silných stránek, ať už ji používáte ve společnosti nebo sami.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Odborníky i laiky je považován za jeden z nejúspěšnějších titulů dekády a bezesporu za jeden z nejviditelnějších kvalitativních skoků od dob Ocarina of Time. Očividně mluvíme o The Legend of Zelda: Breath of the Wildosmnáctý a velmi úspěšný díl ságy věnované princezně a mladému vojákovi Odkazyhlavní postava celého vyprávění.

S nárůstem obtížnosti, který doprovází, ale neděsí, po celé cestě hra pochoduje po boku hráče a bere ho za ruku na obrovské místo, se kterým se můžete bavit. Existuje mnoho úkolů, které se odehrávají v zemích Hyrule: od stavby prvků k využití ve hře, přes zbraně ke sbírání a v neposlední řadě zajímavý a poutavý příběh v historii vše vědět.

Číst:  Jak vytvořit online životopis

Ve chvíli, kdy se ponoříte do vesmíru, který navrhli, musíte udělat opravdu mnoho věcí Eiji Aonumakteré je třeba prozkoumat s trpělivostí a nasazením, abychom po sobě nezanechali ani koutek nádherného šperku s fantasy tématikou s tisíci fasetami.

Hades

Jeho verze pro předběžný přístup z roku 2018 si již vysloužila vynikající zmínky ve specializovaných časopisech v tomto odvětví, ale přechod na Nintendo Switch neudělal nic jiného, ​​než že znovu potvrdil platnost návrhu vyrobeného ve 2D.

Patří k nejzajímavějším představitelům žánru posledních let roguelikekdo narazí Hades zjišťuje, že přebírá roli Zagreuse, syna boha podsvětí, připraveného uniknout ze spárů svého otce a dosáhnout hory Olymp. Při zapojení útěk z posmrtného životav Hades sbíráte předměty, zlepšujete své dovednosti a postupujete na cestě ke konečnému cíli, provádíte operace, které mohou trvat hodiny.

S jedním vyprávění příběhů vysoce kvalitní, jemně zpracované a vyřezávané s velkou dovedností SupergiantGamesa tolik tvorů, se kterými se setkáte, je těžké sundat ruce z konzole a vyměnit kazety.

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age

Pro milovníky videoher na hraní rolí, Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age je to malý poklad k nepřehlédnutí. Neúplný tradiční japonský stylsi během bojové fáze během jedenácti iterací zachoval jedinečný a nezaměnitelný výraz.

Také v tomto speciální edice si můžeme naplno užít 16bitový design, kde je high-fantasy dobrodružství v celé své kráse. Vývoj je vzrušující a nikdy předvídatelný, na rozdíl od jiných videoher ve stejném duchu, které vyžadují pozornost a ducha pozorování, aby byly dokončeny v co nejkratším čase.

Číst:  Nová pravidla pro influencery, směrnice AGCOM

Ale proč tak spěchat, abyste uzavřeli tak příjemný zážitek pro oči, díky postavám navrženým tvůrcem Dragon Ball, Akira Toriyama? Plynulá, vzrušující a vizuálně podmanivá navzdory omezením diktovaným platformou, kapitola, která odkazuje na slávu prapředka, je perlou k objevování.

Od společnosti Cultur-e