Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Nejpodivnější příslušenství pro váš smartphone

Nejpodivnější příslušenství pro váš smartphone

V průběhu let, nikdy v krizi trh smartphonů to dalo hodně života trhům, které bychom mohli definovat jako doplňkové. Mezi nimi je trh Pokrýt a bohy příslušenství pro chytré telefony je to určitě ta, která zaznamenala nejlepší výkony.

I proto, že jsou všechny typy: od těch „normálních“ a „konformních“ až po ty divné a kuriózní. A je zvláštní říci, že nejvíce se prodávají právě ta nejpodivnější pouzdra a zřejmě nejméně užitečné příslušenství pro smartphony.

Ahoj Skin

Hledáte konkrétní obal? Volba tedy může jen padnout Ahoj Skin. Jedná se o kryt z epoxidového plastu o tloušťce pouhých 1,5 milimetru, který dokáže přilnout na všechny hladké povrchy (je jedno, zda se jedná o sklo, lesklý kov, plast nebo kámen) a nabízí uživateli mnohem více možností, jak telefon umístit. dolů. Kryt je dostupný ve verzích pro iPhone a Samsung Galaxy, nově lze kryt zakoupit také v Itálii a brzy bude odeslán prvním uživatelům, kteří si jej objednali.

Pasivní Houda

Bezdrátový reproduktor pro chytré telefony se může vždy hodit, zvláště v létě. Když jste mimo domov s přáteli a chcete poslouchat nějakou hudbu, reproduktory smartphonu a tabletu ve skutečnosti nejsou vždy schopny reprodukovat hudbu v odpovídající kvalitě.

Číst:  Nejlepší digitální marketingové konference pro agentury

Pasivní Houda je řešením pro ty, kteří chtějí mít biokompatibilní produkt, který nespotřebovává příliš mnoho energie. Jedná se o pasivní dřevěný zesilovač pro iPad, který umožňuje reprodukovat hudbu přehrávanou přes tablet Apple s větším výkonem a větší jednotností. Stačí jej vložit do slotu, spustit oblíbené album a počkat, až pasivní zesilovač udělá svou práci.

iPhone vám pomůže

Kde, když ne z Japonska? Země vycházejícího slunce nabízí všem milovníkům podivností obal na iPhone poněkud zvláštních tvarů: nabídnout větší rukojeť a větší ergonomie, kryt je tvarován jako lidská ruka. Uživatel by tak podle tvůrců tohoto smartphonového příslušenství měl mít možnost pohodlněji držet smartphone při hovoru nebo posílání textových zpráv. Ověřeno fakty se však zdá, že pravý opak je pravdou.

Hlouběji

Perfektní gadget pro hlubinné rybáře z celého světa. Hlouběji je to jakýsi přenosný sonar schopný snímat mořské dno (moře, jezero a řeku) v okruhu 50 metrů a signalizovat rybáři přítomnost ryb. Stačí jej přivázat k vlasci a nahodit, jako byste rybařili. Malá koule bude mezitím analyzovat vody a díky Bluetooth konektivitě odešle data získaná z jejího rozboru do smartphonu. Na displeji smartphonu se tak objeví jakási podvodní mapa, která umožní rybáři vědět, kam nahodit vlasec, aby si domů přivezl spoustu ryb.

Pico Genie 100

Pico Genie A100

Takže v případě, že musíte v práci udělat krátkou prezentaci a nechcete s sebou tahat notebooky a projektory, vzpomeňte si na Pico Genie A100.

Číst:  Nejlepší čas pro zveřejnění na Instagramu v roce 2024 (přesné načasování)

Poslouchej mě

Ušní domečky

Ještě podivnější a znepokojivější je však toto obří pouzdro ve tvaru ucha. Zdá se, že předmětný kryt nemá žádné zvláštní výhody: nenabízí větší nosnou plochu ani se nezdá být ergonomičtější. Zdá se však, že v jihovýchodní Asii se stal mezi lidmi velmi populární teenager.

NODE Chroma

Chtěli jste někdy vědět, jakou přesnou barvu mělo auto vašeho nejlepšího přítele? Nebo možná, jaký odstín růžové byly šaty vaší sousedky? S NODE Chroma už nebudete mít tyto problémy. Toto malé příslušenství pro chytré telefony je přenosný skener schopný rozpoznávat barvy a převádět je do „souřadnic“, které dokáže strávit každý iPhone.

Telefon s míčky

Telefonní koule

Abychom zůstali u tématu anatomických potahů, zde je obal s kuličkami. Aktuálně doplňujeme zásoby pro iPhone 5, Telefonní koule je to pouzdro pro smartphony Apple s pěknými “přívěsky” z něj jednoznačná forma. Mohou se zdát nevkusné, ale vše má více než logický důvod: z každého zakoupeného pouzdra je 10 % věnováno na výzkum rakoviny varlat. Pokud opravdu chcete vyjádřit svou extravaganci, udělejte to alespoň pro dobročinné účely.

Botiful

Tento malý gadget slibuje revoluci ve způsobu, jakým lidé komunikují na dálku. Botiful je to malý robot, kterého lze ovládat Skype která vám umožňuje uskutečňovat videohovory, sledovat děti, když spí, hrát si s nimi na dálku, bezpečně prohlížet potenciálně nebezpečná místa a účastnit se – v podobě robotického avatara – večírků a akcí daleko od domova.

Číst:  Novinky, funkce a ceny pro iPhone 7 a iPhone 7 Plus

Aby Botiful fungoval, stačí připojit smartphone s Androidem a spustit aplikaci Skype: od této chvíle budete moci ovládat robota z dotykové obrazovky telefonu a pohodlně se pohybovat po domě (nebo mimo domov) a ovládat, co se děje kolem nás. díky fotoaparátu zařízení.

iBra

iBra

Jde o doplněk zaměřený výhradně (nebo téměř) na zástupkyně něžného pohlaví. Tato podprsenka s kapsou na smartphone se může zdát jako skvělý nápad, ale o pohodlí se dá říct hodně. Pokud jste doma bez rušiček a můžete bezpečně zůstat uvnitř deshaville, může se to dokonce hodit. Jsme však přesvědčeni, že když jste na ulici nebo v práci, je poměrně obtížné vytáhnout telefon z jeho „skříně“, aniž byste přitahovali příliš mnoho pozornosti.

17. srpna 2013

Od společnosti Cultur-e