Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Nejzbytečnější, ale zábavné aplikace pro iPhone a Android

Nejzbytečnější, ale zábavné aplikace pro iPhone a Android

App Store má přes 800 tisíc aplikací, tolik jako Android Play Store. V tomto oceánu, vedle užitečných aplikací, jako jsou kancelářské aplikace, diáře, kalkulačky, navigátory, není těžké narazit zbytečné aplikaceale právě z tohoto důvodu legrační.

Všechno to začalo prdím, aplikace spuštěná v prosinci 2008, která se během několika dní dostala na vrchol nejstahovanějších aplikací v App Store. Jen o Vánocích 2008 například vygenerovala tržby kolem 40 000 USD. Abyste pochopili míru zbytečnosti iFart, stačí se trochu orientovat v angličtině nebo použít jakýkoli překladač: prd ve skutečnosti znamená nadýmání. Jasně řečeno, iFart generuje zvláštní, ale známý zvuktakže můžete hrát vtipné žerty, když jste ve společnosti přátel.

A to hypoteticky nejlepších 10 z zábavné aplikace pro iPhone, iFart by stále obsadil jednu z pěti nejlepších pozic. Na stejné úrovni se mohou fanoušci žánru spočítat iSteam, aplikace pro rozmazání displeje vašeho smartphonu: foukání do mikrofonu vytvoří na obrazovce tenký film páry. Pokud si však chcete navodit koncertní atmosféru, ale nejste kuřák nebo s sebou nemáte zapalovač, můžete zkusit použít virtuální s aplikací Virtuální zapalovač Zippo. S Světelný mečMísto toho se budete moci cítit jako skutečný Jedi partyzán. Alespoň pro hluk. Vydrž, vám však umožní otestovat vaši odolnost: budete muset být schopni zůstat s jakýmkoli prstem na obrazovce iPhonu co nejdéle a vyzvat své přátele díky připojení Bluetooth. Dvě aplikace, u kterých brzy zjistíte, že se již neobejdete, jsou zmrzlina A iBeer. Díky prvnímu můžete jíst zmrzlinu, ať jste kdekoli a jakékoli příchutě, kterou chcete, stačí si olíznout iPhone a už se nebudete muset bát o svou postavu. S druhým si ale můžete dopřát potěšení ze sklenky oblíbené blondýny, kdykoli budete chtít: spusťte aplikaci, nakloňte telefon a budete pít jednu skleničku za druhou. A musí mít A Bublinková folie, vynikající zábava, stejně jako fenomenální odlehčovač stresu. Vždyť kdo si v životě nehrál na praskání bublinek v obalech?

Číst:  YouTube spouští funkci pro vícejazyčné zvukové stopy, co se mění

Situace se dále nemění Obchod Playkde není nouze zábavné aplikace pro Android jak zbytečné. Zde také pro začátek najdeme naši nadýmavou aplikaci: FartDroid Fart Machine je to moderní oživení petafonu, ideální pro hraní žertů z vašich přátel. Pokud jste však ve stresu, co je lepší než joint? Virtuální, samozřejmě. Nic nelegálního, ale s Zabalit si jointa zažijete zvláštní pocit relaxace a klidu. Pro ty, kteří se chtějí čas od času dostat vysoko, je zde také aplikace hypnotoad. Nemá to žádný škodlivý nebo smrtící účinek, ale pokud chcete obdivovat roztomilou ropuchu siluetu na psychedelickém pozadí displeje, pak Hypnotoad To Go je aplikace pro vás.

Udělej mě plešatý, je naopak ideální pro ty, kteří chtějí zkusit radikálně změnit svůj účes, ale nemají odvahu. Stačí nahrát svou fotku a zjistíte, jak vypadáte bez vlasů. Pokud však potřebujete pobídku, která by vás povzbudila, co může být lepšího než série urážek vykřikovaných seržant Hartman od Full Metal Jacket? K škádlení ostatních však není nic lepšího než práskání bičem. Je jen málo věcí neužitečných a otravnějších než jedna stadionová trubka a v našem seznamu zábavných, ale zbytečných aplikací rozhodně nemohla chybět aplikace pro Android, která simuluje jeho hluk. Na vrcholu naší top 10 však je Nejzbytečnější aplikace všech dob (nejužitečnější aplikace vůbec). Vidět znamená věřit.

Číst:  Důležité aspekty uzavírání sázek na Dota 2

17. března 2013

Od společnosti Cultur-e