Použijte naši šablonu strategie digitálního marketingu integrovanou v rámci RACE Framework k plánování a postupu v digitálním marketingu Všichni známe staré přísloví „když neplánujete, plánujete selhat“, ale pokud jde o digitální marketing, je tomu skutečně tak. Nikdy nebylo důležitější než nyní vytvořit šablonu digitální marketingové strategie, abyste mohli plánovat, řídit a optimalizovat své online aktivity. Dnes jsou digitální" /> Použijte naši šablonu strategie digitálního marketingu integrovanou v rámci RACE Framework k plánování a postupu v digitálním marketingu Všichni známe staré přísloví „když neplánujete, plánujete selhat“, ale pokud jde o digitální marketing, je tomu skutečně tak. Nikdy nebylo důležitější než nyní vytvořit šablonu digitální marketingové strategie, abyste mohli plánovat, řídit a optimalizovat své online aktivity. Dnes jsou digitální" />
Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Šablona digitální marketingové strategie – bezplatný nástroj pro plánování |


Smart Insights
“>

Použijte naši šablonu strategie digitálního marketingu integrovanou v rámci RACE Framework k plánování a postupu v digitálním marketingu

Všichni známe staré přísloví „když neplánujete, plánujete selhat“, ale pokud jde o digitální marketing, je tomu skutečně tak. Nikdy nebylo důležitější než nyní vytvořit šablonu digitální marketingové strategie, abyste mohli plánovat, řídit a optimalizovat své online aktivity.

Dnes jsou digitální média životně důležitá, pokud jde o získávání potenciálních zákazníků a prodejů, což znamená, že marketéři musí pochopit, jak nejlépe zaujmout a převést online publikum. Navzdory tomu náš výzkum ukazuje, že mnoho firem stále nemá plán digitálního marketingu.

V důsledku toho společnosti přicházejí o výhody integrovaného plánu digitálního marketingu do jejich celkového marketingového plánu nebo jako samostatného plánu pro digitální transformaci. V době, kdy marketéři stále více prahnou po vedení, to není skvělá pozice.

Proto jsme vytvořili bezplatnou šablonu digitální strategie ke stažení. Šablona založená na našem RACE Planning Framework je aktualizovanou verzí knihy našeho spoluzakladatele Dr Dave Chaffeyho „Digitální marketing: strategie, plánování a realizace“ a je založen na Daveových rozsáhlých zkušenostech s vytvářením a revizí digitálních marketingových plánů pro podniky.

Pokud hledáte návod, jak strukturovat plán marketingové kampaně nebo marketingový plán, tyto šablony jsou relevantnější:

 • Šablona pro plánování marketingových kampaní – relevantní také pro digitální marketingové kampaně
 • Šablona marketingového plánu
Číst:  18 hlavních témat, které podniky potřebují vyhodnotit a upřesnit

Začněte plánovat ještě dnes s naší bezplatnou šablonou digitální marketingové strategie

Naše šablona digitálního marketingového plánu ve formátu PDF vás provede všemi základními online marketingovými aktivitami, na kterých musíte pracovat, abyste mohli vytvořit soudržnou a úspěšnou strategii.

Šablona bude přínosná, pokud se zabýváte vývojem směru, kterým se digitální marketing ubírá pro vaši firmu nebo pro klienty. To znamená, že může být přínosem pro:

 • Majitelé a ředitelé společnosti
 • Manažeři, kteří jsou zodpovědní za zvýšení toho, jak moc digitální kanály přispívají do jejich společnosti
 • Vedoucí marketingu, jako je hlavní marketingový ředitel, viceprezident marketingu, hlavní zákaznický ředitel a marketingový ředitel
 • Konzultanti agenturních account manažerů

Je strukturován kolem našeho RACE Growth System, což vám umožňuje posoudit, jaké klíčové marketingové aktivity musíte zvážit pro každou část RACE. To poskytne vašemu plánu strukturu a zajistí, že nakonec vrátíte veškeré marketingové plánování zpět do RACE, takže nepromeškáte žádnou příležitost.

V konečném důsledku je cílem této šablony umožnit vám vytvářet podrobné a použitelné digitální marketingové plány, které jsou založeny na vašich KPI a aktuálním výkonu. Mít plán, který integruje různé kanály, taktiky a akce, s větší pravděpodobností přinese úspěch, ale musíte jej nejprve zdokumentovat.

Rámec RACE

Strukturovali jsme šablonu kolem našeho RACE Growth System, abychom poskytli plánovací systém, který pokrývá všechny důležité oblasti plánování digitálního marketingu v průběhu životního cyklu zákazníka.

Číst:  SEO pro banky: 8 taktik pro vyšší hodnocení Google

V našem úvodním blogu vysvětlujeme, jak používat RACE Growth System k vytváření plánů na zlepšení efektivity digitálního marketingu.

RACE Framework a plánovací šablona odkazují na zjednodušenou verzi PR Smith’s SOSTAC® Planning System. Používáme to, protože je to opravdu skvělý rámec, který je jednoduchý, zapamatovatelný a logický, což znamená, že vám může pomoci při každodenním marketingovém plánování.

Zjednodušená verze SOSTAC®, kterou pokrýváme v šabloně, je:

 • Příležitost: Přezkoumejte aktuální přínos digitálních kanálů pro vaši firmu vylepšením řídicích panelů a stanovením budoucích cílů, které jsou založeny na hloubkové kontrole trhu.
 • Strategie: Vytvořte celkovou strategii digitálního kanálu nebo specifickou strategii zaměřenou na získávání zákazníků (Reach), konverzi (Act and Convert) a udržení a loajalitu zákazníků (dlouhodobé zapojení).
 • Akce: Podrobnosti o konkrétní taktice implementace strategie, jako je plánování a integrace marketingu obsahu, SEO, sociálních médií a e-mailu do marketingových kampaní.

Tento zjednodušený přístup k SOSTAC® používáme, jak jsme zjistili – na základě našich společných zkušeností s vytvářením mnoha různých plánů digitálního marketingu –, že nejlépe funguje, když si stanovíte cíle pro aktivity digitálního marketingu jako součást procesu přezkoumání stávajícího výkonu a přezkoumání KPI, které používáte pro kontrolu. Může být také obtížné oddělit taktiku a akce, takže tento přístup to bere v úvahu.

Naše sada nástrojů pro digitální marketingovou strategii a plánování

Šablona je součástí naší praktické sady nástrojů pro digitální marketingovou strategii a plánování, která vám poskytuje řadu zdrojů navržených tak, aby vám pomohly zlepšit vaši strategii a plánovací aktivity. Vypořádání se s těmito aspekty marketingu vám může pomoci vytvářet kampaně, které fungují a přinášejí výsledky, které jsou v souladu s vašimi KPI.

Číst:  9 typů e-mailů, které byste měli poslat svým zákazníkům

Sada nástrojů obsahuje tyto praktické, odborné zdroje:

 • Tabulka Excel k identifikaci vylepšení ve vašem online marketingu
 • Šablony Word a PowerPoint, které můžete použít k vytvoření plánu
 • Příklad plánů pro B2B a B2C společnosti
 • Průvodce 7 kroky k úspěchu, který vám pomůže vytvořit integrovanou digitální marketingovou strategii
 • E-learningový kurz, který vás provede všemi technikami digitálního marketingu.

Zjistěte více o tom, jak získat přístup k sadě strategických nástrojů a jak vám může být prospěšná.

Proč potřebujete tuto šablonu

V konečném důsledku je cílem této šablony umožnit vám vytvářet podrobné a použitelné digitální marketingové plány, které jsou založeny na vašich KPI a aktuálním výkonu. Mít plán, který integruje různé kanály, taktiky a akce, s větší pravděpodobností přinese úspěch, ale musíte jej nejprve zdokumentovat.

Šablona poskytuje strukturu vašeho plánování a pomůže vám rychle vytvořit integrovaný digitální marketingový plán pro vaši firmu nebo pro vašeho klienta. Není divu, že je to naše nejoblíbenější stahování!

Chcete-li získat přístup k šabloně, jednoduše se zaregistrujte do bezplatného členství a užijte si naši řadu bezplatných zdrojů, které jsou všechny navrženy tak, aby vám pomohly rozvíjet vaše marketingové dovednosti a dosahovat výsledků.