Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Sanremo, zde je návod, jak ho sledovat na sociálních sítích a aplikacích

Sanremo, zde je návod, jak ho sledovat na sociálních sítích a aplikacích

The Festival Sanremo vždy vzbuzoval opačné pocity. Jednoduše řečeno, buď to milujete, nebo nenávidíte. Ale jak se v těchto případech stává, nelze to nechat lhostejným. Stejně jako to není možné ve světě, kde nyní vše existuje sociálníThe Festival italských písníačkoli je mu třiašedesát let, zůstává lhostejný k volání Facebook A Cvrlikání. Nebo není možné, aby aaplikace ad hoc. A ve skutečnosti tomu tak není. Do začátku zbývá velmi málo Festivaltakže vše, co zbývá, je být online a být vždy aktualizován.


Stránka

Psaní na stroji www.sanremo.rai.it, se připojíte oficiální stránka pěvecké akce. Zde najdete všechny užitečné informace o soutěži (kalendář večerů, seznam šampionů a mladých lidí, umělecké vedení, hudební komise a členové štábu, předpisy) spolu se sérií postřehů o akci a aktualizacemi v reálném čase. . Ve skutečnosti, kromě zpráv o aktuální události, je možné procházet “Sanremo story”, počínaje vyhrazenou částí, se všemi informacemi o předchozích vydáních.
The místo z Festival je to také jakési „shrnutí“ všech aktualizací závodu. Na domovské stránce procházejí všechny novinky věnované festivalu a aktuality na stránce publikované facebooková stránka je zapnuto Twitter profil úředníci.
Sekce videa však odkazuje na web Rai a nabízí všechny audiovizuální příspěvky na Festival, stejně jako fotografie a podcasty. Samozřejmě můžete sledovat živý přenos večerů přímo ze samotného webu.


Facebook a Twitter

Číst:  Jak opravit chybu, že vaše přihlášení bylo zablokováno na Hulu v roce 2024

K dnešnímu dni má přes 26 tisíc fanoušků. Mluvíme o Oficiální facebooková stránka 63. festivalu italské písně. Každý den, nebo spíše téměř každou hodinu, jsou zveřejňovány aktuality o zkouškách a přípravách akce, nahrávány backstage videa a rozhovory s protagonisty, od zpěváci konkurovat psovodovi Fabio Fazio a na jeho rameni komik Luciana Littizzetto.
L’Twitter účet Oficiální festival má více než 4800 následovníci a aktualizace událostí cestují konstantním tempem. Pomocí hashtagů #festivaldisanremo a #sanremo2013 je také možné komentovat událost přímo z vašeho účtu.

Informace shromážděné z sociální sítě budou pak používány SocialWeb Sanremo 2013služba v reálném čase, jejímž cílem je sledovat spokojenost Festival na internetu Analýza, spravovaná společností Almawave dohromady s Nadace Ugo Bordonizohledňuje témata, která vyplývají z diskusí na internetu, trend sociální sítětýkající se zpěváků a moderátorů (počet tweetů na každém z nich, trend sledujících, komentáře a „lajky“ na Facebook na obsah týkající se protagonistů), s cílem pochopit, jak moc a jak lidé o webu mluví Festival.

twitterový profil festivalu

Aplikace

Abyste nepromeškali ani vteřinu Festival Sanremo nelze nezmínit aplikací věnované události. Jedním z nich je Festival Sanremo: k dispozici zdarma pro Androidvám umožní stáhnout a poslechnout si všechny skladby ze soutěže plus slavné hity z historie festivalu, od Patty Pravo po Elio e le Storie Tese, od Erose Ramazzottiho po Toto Cutugno.

Další pozoruhodnou novinkou je příchod Spotify v Itálii, přesně u příležitosti prvního večera roku Festival Sanremo. Slavná platforma pro poslech hudby ve streamování, spuštěná v roce 2008, konečně dorazí i k nám. Díky dohodám mezi službou a nahrávacími společnostmi bude možné 48 hodin po prvním televizním představení poslouchat soutěžní písně. Platforma zrozená ve Švédsku má přes 20 milionů uživatelů po celém světě a zahrnuje jak značky velkých nahrávacích společností, tak ty, které spadají do tzv. „nezávislé hudby“. Z Spotify sK dispozici je jak bezplatná, tak placená verze.

Číst:  Odesílání velkých souborů e-mailem: zde je návod

Stručně řečeno, web nabízí mnoho příležitostí pro průběžné informace o Festival. A i když nejsme jeho fanoušky, můžeme se vydat na prohlídku online, protože koneckonců, jak říká motto, „Sanremo je Sanremo“.

11. února 2013

Od společnosti Cultur-e