Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Sluchátka Samsung, triky a tipy pro co nejlepší využití chytrých sluchátek

Sluchátka Samsung, triky a tipy pro co nejlepší využití chytrých sluchátek

Pokud jste použili opravdová bezdrátová sluchátka výhradně k poslechu hudby, o které nevíte, o co přicházíte, zvláště pokud máte pár Samsung Galaxy Buds.

Doplňkových funkcí, které lze s těmito zařízeními v uších používat, je mnoho, a to natolik, že mohou zjednodušit mnoho operací, které běžně vyžadují použití chytrého telefonu. Tady jsi tipy a triky abyste je co nejlépe využili.

Sluchátka Samsung, jak přizpůsobit kohoutky

Řada sluchátek Samsung se skládá z modelů Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+ A Galaxy Buds. Tyto čtyři modely mají různé ceny a možnosti, ale jsou prakticky totožné ve způsobu použití.

Prostřednictvím oblasti dostupné na boční povrch sluchátka Samsung ovládání přehrávání zvukových souborů na zařízení, které používáte, a také přijmout nebo ukončit hlasový hovor. Funkce jsou nastaveny podle kritérií zvolených společností Samsung, tzn jediným klepnutím pro spuštění nebo zastavení přehrávání zvuku, dvojí poklepání přejít na další skladbu nebo přijmout telefonní hovor, trojité poklepání pro návrat k předchozí skladbě.

Co mnozí nevědí, je, že existuje možnost přizpůsobit dlouhý dotek. Ve výchozím nastavení vám tento dotyk umožňuje odmítnout hovor, ale prostřednictvímAplikace Galaxy Wearablev kombinaci s pluginem Galaxy Buds můžete zvolit aktivaciAsistent Googlezvyšte nebo snižte hlasitost nebo ji nastavte rychlé přepnutí do okolního režimu.

Číst:  Co mohou dělat datoví analytici? Vzrušující příležitosti pro kariéru v oblasti analýzy dat

V druhém případě je pohodlí způsobeno skutečností, že režim zůstává aktivní až do konce trvání tlaku na sluchátko a zastaví se, když je dotyk přerušen.

Sluchátka Samsung, čtení zpráv a upozornění

Sluchátka Samsung to umí číst oznámení které se objeví na obrazovce našeho smartphonu. Vypadá to jako malá funkce, ale místo toho může být užitečná zejména při sportu nebo ve všech těch okamžicích, kdy není možné fyzicky zvednout telefon a přečíst si je osobně. Například když řídíme.

Chcete-li funkci aktivovat, musíte spustit vyhrazenou aplikaci a klepnout na položku Oznámení. Z nabídky, která se objeví, můžete vybrat Spravovat oznámení a zobrazit všechny aplikace, které mohou odesílat upozornění; výběrem jmen můžete aktivovat upozornění aktivací příslušného přepínače.

Sluchátka Samsung, režim okolního zvuku

Jednou z funkcí, která není nikdy dostatečně využívána, je ta, která se nazývá – a již zmíněná – Ambientní režimnebo konkrétní technologie, která vám to umožňuje poslouchejte zvuky kolem nás, aniž byste si museli sluchátka sundávat z uší.

Existuje mnoho aplikací, které mohou tento režim snadno využít, ať už jste sami nebo ve společnosti, doma nebo na ulici. K aktivaci vyžaduje Ambient Modesoučasně používat sluchátka.

Chcete-li spravovat nastavení, jednoduše otevřete aplikaci vyhrazenou pro sluchátka a zvedněte nebo snižte sluchátko úroveň hluku na pozadí při poslechu hudby nebo jiných zdrojů zvuku. Dále aktivací přepínače Zaměření hlasu je možné dát větší důraz na lidské hlasy než na okolní zvuky.

Číst:  Co očekávat od obsahového marketingu v prvních 90, 180 a 365 dnech

Samsung Earbuds, jak najít sluchátka

Někdy se může stát, že sluchátka neodložíte a po chvíli zapomenete, kde byla umístěna. Nemějte však obavy: je zde tzv. specifická funkce Najděte sluchátka který po aktivaci začne hrát vysoký zvuk z jednotlivých zařízení, abyste je mohli rychle a snadno najít.

Jakmile je žádost odeslána prostřednictvím aplikace, obě sluchátka vydávají hlasitý, vysoký zvuk. Aby vás zařízení, které je stále k dispozici, nespletlo, je lepší jej umístit do nabíjecího pouzdra nebo přímo do ucha, aby se zablokovalo zbytečné přehráváníoznamuji.

Sluchátka Samsung, jak aktivovat Dolby Atmos

Tato funkce může být užitečná pro majitele nejpokročilejších modelů smartphonů Samsung, které podporují Dolby Atmos. O čem to je?

Jedná se o speciální technologii s imerzivním účinkem, schopnou produkovat a bohatší zvukjako3D filmový zážitek, kde byla použita poprvé. Je-li k dispozici, lze jej aktivovat ze smartphonu přejetím prstem dolů, aby se zobrazila obrazovka s upozorněními, a poté aktivací přepínače Režim Dolby Atmos.

Totéž lze dosáhnout také hlasem Pokročilé nastavení nabídky Zvuk. Z tohoto specifického pohledu je také možné přizpůsobit zvukové frekvence sluchátek nebo využít předvolby dostupné v ekvalizéru.

Sluchátka Samsung, spravujte sluchátka z PC a Mac

Pokud je využívání výhod nastavení a doplňkových režimů sluchátek ze smartphonu hračkou, totéž nelze říci, pokud se rozhodnete sluchátka používat, když je používáte připojená k počítači s operačním systémem. Oknastolní počítač nebo notebook, nebo vybavené Apple macOS, iMac i Macbook.

Číst:  Co je ISO ve fotografii? Kompletní průvodce pro fotografické nadšence

Tyto změny se ve skutečnosti neaktivují a například není možné využívat výhod Ambient Mode, stejně jako personalizovaného dlouhého dotyku. Aby Samsung tento malý nedostatek překonal, zpřístupnil jej na oficiálních stránkách, v sekci Manuály a soubory ke stažení konkrétních produktů, malá aplikace tzv Správce Galaxy Buds která tato omezení překonává.

K dispozici zdarma pro PC a Mac, pluginy lze stáhnout a nainstalovat na váš stroj, takže můžete mimo jiné spravovat funkce vyhrazené pro nastavení a speciální režimy, prohlížet informace o stav baterie a z teplotaprovéstaktualizace firmware a proveďte test vnitřních součástí dvou malých zařízení.

Od společnosti Cultur-e