Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Sociální sítě, pravidla pro sdílení obsahu

Sociální sítě, pravidla pro sdílení obsahu

Role sociálních sítí v životech lidí a společností je stále důležitější a ústřední: podle nejnovějších údajů shromážděných společností Jsme sociální a prezentovány ve vyhledávání Digitální 2016Každý den se dvacet osm milionů Italů připojuje k sociálním médiím z mobilu nebo ze svého domácího počítače. 28 milionů potenciálních zákazníků, které má každá společnost povinna zachytit, aby viděla růst svých tržeb. Z tohoto důvodu se v posledních letech stále více rozšiřuje postava manažera sociálních sítíodborník v digitální komunikace a schopný „vyzvat zákazníky k akci“..

Chcete-li se vynořit z moře fanouškovských stránek na Facebooku nebo firemních profilů vytvořených na Twitteru, musíte sledovat zlatých pravidel které umožňují sdílení obsahu uživateli. Oni jsou osvědčené postupy které může implementovat každý člověk, aby jeho příspěvky vynikly a oslovily co nejvyšší počet uživatelů. Podíl není slovo bez jakékoli hodnoty, je potřeba neustálá práce, abychom uživatele přesvědčili publikovat vlastní příspěvky a obsah. Ve zprávách spuštěných na stránkách sociálních sítí musíte být srozumitelní a efektivní a uzavřít každý příspěvek s výzvou k akci: pouze tímto způsobem budou lidé požádáni o vzájemnou interakci za účelem šíření firemní značky. Tady jsi průvodce s osvědčenými postupy, které je třeba dodržovat, abyste své příspěvky sdíleli a vylepšili produkovaný obsah.

Číst:  Hi-tech gadget pro trekking a horské výlety

Získejte pozornost efektním nadpisem

Nejobtížnější akcí při výkonu role manažera sociálních médií je získat důvěru svého publika: existují stovky zpráv, které uživatelé dostávají každý den, objevování se v tomto mořském magnum není příliš jednoduché. Pravidlem, které je třeba dodržovat, abyste na svůj příspěvek upoutali pozornost, je použití efektního názvu schopného vzbudit emoce, ale zároveň jasného a účinného. Neměli byste používat taktiku jako cvaknutí návnadykteré přitahují zvědavost uživatele, ale pak jej zklamou obsahy, které nejsou kvalitativně přijatelné.

V raných fázích vývoje fanpage nebo oficiálního účtu je nutné pokusit se sdílet stejný obsah pomocí různých typů zpráv a pochopit, který z nich nejvíce přitahuje pozornost uživatelů.

Optimalizujte zprávu v závislosti na sociálním kanálu

optimalizovat zprávy na sociálních sítích

Facebook není Twitter a nepřipomíná ani LinkedIn nebo Google+Vše je v pořádku sociální sítě Má své vlastní vlastnosti a vyžaduje dodržování určitých pravidel psaní. Nejjednodušší akcí je vytvořit jeden příspěvek, který chcete sdílet na různých sociálních kanálech, ale nejkratší cesta, kterou je třeba sledovat, se ne vždy ukáže jako nejlepší. Každá sociální síť je jedinečná: Twitter omezuje délku zpráv na 140 znaků, zatímco na Instagramu je nutné zveřejnit fotografii, která zprávu doprovází: každý příspěvek musí být kalibrován pro sociální síť, na které hodláte publikovat, pouze v tomto jak bude možné být efektivní.

Změňte typ obsahu

Číst:  Stayfocusd, rozšíření pro Chrome, abyste neztráceli čas online

sociální sítě

Velmi často se snažíme publikovat typ obsahu, který získá nejvíce jako nebo opětovné sdílení na sociálních kanálech ze strachu ze ztráty uživatelů a zapojení. Tato strategie je však chybná: Lidé stále hledají nové emoce a obracejí se na neustále se měnící typy obsahu: fotografie, videa, GIFy nebo živá videa. Online komunity jsou velmi specifické a musí být vždy středem pozornosti. A Je nutné sledovat vaše publikum, abyste mohli kalibrovat typ zprávy, kterou chcete sdíletA.

Nezveřejňujte příliš mnoho aktualizací stavu

Některé společnosti publikují šest nebo sedm aktualizací po sobě, protože věří, že tím více zaujmou své publikum, ale ve skutečnosti pouze odvádějí pozornost uživatelů od skutečně důležitých faktů. The osvědčené postupy doporučují zveřejňovat maximálně dva až tři příspěvky denně, diverzifikace typu obsahu zaměřeného na konkrétní cíl. Vytvoření týdenního plánu s časy příspěvků ke sdílení je nejlepší strategií, kterou může správce sociálních sítí použít: logicky je nutné ponechat místa pro zveřejnění zpráv o událostech na poslední chvíli.

Uzavřete zprávy výzvou k akci

výzva k akci na sociálních sítích

Zprávy zveřejněné na sociálních sítích nesmí být pouze propagační, ale musí nějak přimět uživatele k interakci se značkou, aby si vytvořili loajalitu. Příspěvky musí končit a výzva k akci, „volání do zbraně“, díky kterému se uživatel cítí pro společnost důležitý. V závislosti na interakci musíte lidem nabídnout odměnu: kupon k použití v obchodech nebo slevu, kterou lze použít při nakupování online.

Číst:  Jak opravit Crunchyroll Black Screen Issue v roce 2024

Budování vztahu se zákazníky

důvěryhodný vztah na sociální síti

Příspěvky nesmí obsahovat pouze informace o produktech a prodejních cenách: uživatelé hledají emoce a pocity, díky nimž se cítí skutečně důležití pro rozvoj společnosti. Z tohoto důvodu je nutné dodržovat pravidlo jedné třetiny: pouze jedna třetina zveřejněných sdělení musí obsahovat sdělení, která hovoří o značce a generují zisk, zbývající dvě třetiny musí produkovat hodnotu zapojením uživatele.

Povzbuďte zaměstnance ke sdílení obsahu

Nejlepší reklama pro společnost může pocházet buď od jejích zákazníků, nebo od spokojených pracovníků v jejích prodejnách. Efektivní sociální strategie musí zahrnovat zaměstnance v první řadě, kteří mohou se svými sociálními účty sdílet firemní obsah nebo vyrábět ex novo obrázky a videa.

Od společnosti Cultur-e