Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Streamovací zařízení, jak pochopit, kdy jej vyměnit

Streamovací zařízení, jak pochopit, kdy jej vyměnit

Stejně jako všechna ostatní elektronická zařízení, jako jsou chytré telefony, tablety, počítače a konzole, i streamovací zařízení aktualizují se poměrně často.

Nejde jen o implementaci nová bezpečnostní opatření nebo z oprava různých chyb systém, velmi často tyto nástroje dostanou nové vlastnosti které zlepšují jeho využití a potenciál.

Samozřejmě přijde čas i na tyto nástroje, kdy budou příliš staré aby byly co nejlépe využívány, a v takovém případě budou nutně muset být změněny na novější model.

  • 1. Jak dlouho streamovací zařízení vydrží

    4kclips / Shutterstock.com

    Než se pustíme do podrobností o tématu, je nutné učinit předpoklad: stejně jako všechna různá elektronická zařízení mají i ta pro streamování jinou životnost, i když většina modelů na trhu má klasické 5 let aktualizací který (s výjimkou náhlých poruch) vám umožní sledovat filmy a televizní seriály v naprostém klidu.

    Jiné jsou však navrženy tak, aby vydržely déle, ale tento Záleží zcela na výrobci a kompatibilitu funkcí a aktualizací, které bude časem vydávat.

    Je jasné, že životnost vašeho zařízení je možné prodloužit tím, že se o něj budete co nejlépe starat: tím, že si ho necháte daleko od příliš horkých míst nebo příliš studenýjeho udržování v bezpečí před vodou a chovat se k němu s respektem, vyhýbání se nárazům a pádům.

    Číst:  Změna účtu na Facebooku z počítače nebo mobilu

    Je obtížné vypočítat průměrnou životnost streamovacího zařízení, ačkoli obecně si lze představit použití minimálně 5 let, s nezbytnými opatřeními.

    Tímto způsobem bude vaše streamovací zařízení vždy správně fungovat, dokud bude přijímat aktualizace od výrobce.

    Samozřejmě, jako každý moderní nástroj, ani v tomto případě (a přes veškerou potřebnou péči) nelze očekávat, že jej budete používat věčně.

    A když začnou být docela nápadné problémy a poruchynejprve můžete zkusit s jednoduchým obnovení továrního nastavení.

    Pokud se věci nezlepší ani s tímto řešením, s dobrými šancemi by to tak mohlo být koupit nové zařízení.

    Podívejme se, jak porozumět tomu, kdy je třeba vyměnit streamovací zařízení.

  • 2. Nedostatek aktualizací

    Dálkové ovládání pro streamování Roku

    Fozan Ns Shutterstock.com

    Dříve nebo později všechna elektronická zařízení (včetně těch pro streamování) přestanou dostávat aktualizace.

    K tomu dochází, když hardwarový sektor je zastaralý a/nebo začne prožívat problémy s kompatibilitou s novými technologiemi v oboru.

    Když je zařízení příliš zastaralé, začne již nedostávat aktualizace systému, což z dlouhodobého hlediska omezí funkčnost dostupnou uživateli.

    Chcete-li zjistit, zda jsou aktualizace stále k dispozici, přejděte na stránku nastavení zařízení k hlasu Systémové aktualizace. Pokud ale nějakou dobu neproběhla žádná aktualizace, je to vhodné navštivte webové stránky výrobce což může naznačovat konec podpory nebo jiné možné problémy.

    Pokud je dotyčné zařízení na seznamu těch, které již nelze aktualizovat, obecně se dá udělat jen málo a budete muset zajít do obchodu s elektronikou a koupit si nové.

    Číst:  Vysvětlení šablon zpráv White Label společnosti Ahrefs
  • 3. Problémy s výkonem

    Dálkové ovládání

    renata colella / Shutterstock.com

    V případě, že se jedná o elektronické zařízení spíše rychleAno pravidelně blokuje nebo mít problémy se zapnutím nebo připojením to by mohly být první varovné signály, že něco není v pořádku.

    Pokud jde o nástroje docela datované nebo používán po mnoho hodinje obecně jasným a nezaměnitelným poselstvím, že věrná streamovací hůl brzy pomine.

    Problémy s výkonem jsou první známkou toho, že zařízení zastarává, a v tomto případě je nepravděpodobné, že by to opravila aktualizace.

    Samozřejmě před vyhozením do koše kontejner pro i OEEZto stojí za kontrolu přítomnost čekajících aktualizací.

    Pokud se problém nevyřeší ani tímto způsobem, jak již bylo zmíněno, budeme muset sáhnout po peněžence.

  • 4. Problémy s hardwarem

    Problémy s hardwarem

    Marc Bruxelle / Shutterstock.com

    V některých případech může být problém způsobené hardwarem který v důsledku stáří nebo přílišného používání součásti skončil zničit se již nefunguje správně.

    Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi malá zařízení s velmi nízkou cenou, není vhodné v případě rozbití kontaktovat asistenci, ale je vhodné zakoupit zařízení nové.

    Obecně, když mluvíme o větších zařízeních, jako jsou počítače nebo konzole, může to stačit kontaktujte specializované centrum a rozhodnout se pro jednu odborná oprava.

    To není případ streamovacích zařízení, která, viděno extrémně nízká cenanevyplatí se je opravovat a je jednodušší koupit nový model.

  • 5. Nedostatek nejnovějších funkcí

    Zařízení pro streamování

    Shutterstock

    Číst:  Jak využít sociální sítě a podpořit své podnikání v oblasti pronájmu

    Vzhledem k tomu je pro streamovací zařízení obecně poměrně obtížné často přijímat nové funkce (jako smartphone). extrémně cílené použití který se nedá moc obnovit.

    Zastaralý hardware může omezit používání nejnovějších funkcí. Když k tomu dojde, může být čas na výměnu zařízení.

    I když se to nestává často, streamovací giganti ano implementovat nové funkce (možná související s kvalitou služeb), které by mohly nebýt kompatibilní se staršími gadgety a jejich hardwarem.

    Opět, když k tomu dojde, uživatel s tím bude moci udělat jen málo nebo nic a v určitém okamžiku bude nucen koupit nové zařízení zvláště pokud jste chtěli získat nové funkce uvedené výše.