Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Tipy a triky pro hraní Horizon: Zero Dawn

Tipy a triky pro hraní Horizon: Zero Dawn

Videohra, která může označit éru. Silný názor, ale ten, který dokonale sedí Horizont: Zero Dawn, nejnovější počin od Guerrilla Games, holandského softwarového domu, který již produkoval vysoce kvalitní videohry, jako je Killzone. Pro tuto příležitost nizozemská společnost zcela změnil žánr a rozloučil se se střílečkami, aby je přijal RPG hry se strukturou otevřeného světa. Horizon: Zero Dawn je nesmírně zajímavá videohra jak pro děj, tak pro stylistické volby nizozemské společnosti.

The Hra se odehrává po roce 2066, ale Země prošla involucí: technologie prakticky zmizela, aby uvolnila místo pro neznečištěnou přírodu. Jedinou stopou po technologii jsou gigantické stroje pracující vedle sebe některých lidí oddaných korupci. Hráč se ujme role Aloy, mladé bojovnice připravené udělat cokoliv, aby dokončila svou misi. Nizozemskému softwarovému domu se podařilo vytvořit unikátní ženskou postavu, která se příliš nepodobala klasickým princeznám, na které je u nás Disney zvyklý. Partyzánské hry odvedl skvělou práci z herního hlediska: the bojový systém je jedním z nejlepších za poslední roky, přičemž hráč musí prokázat všechny své dovednosti. Jedinou vadou je umělá inteligence, která ovládá lidi.

Všechny recenze zdůrazňovaly skvělou práci, kterou Guerrilla Games odvedli. Horizont: Zero Dawn v některých ohledech jde o skutečnou novinku pro žánr RPG s otevřenou strukturou světa: i přes velmi rozlehlou mapu má příběh velmi specifický směr a možností pro uživatele změnit běh událostí je velmi málo. Pokud se to někomu může zdát jako slabá stránka, ve skutečnosti je to jedna z nejlepších vlastností videohry. Horizon: Zero Dawn nemá příliš komplikovanou hratelnost, ale pokud nejste velkým expertem v sektoru RPG, tak ano. Je nutné poslouchat rady odborníků. Také díky pomocí některých triků bude možné zjistit, kde jsou sběratelské předměty ukryty a kde najdete zkratky. Tady jsi kompletní průvodce se všemi triky a tipy k dokončení Horizon: Zero Dawn.

Číst:  Kolik zpětných odkazů skutečně potřebujete?

Mějte vše pod kontrolou

Porazit všechna auta, která na své cestě s Aloy potkáte, může být složité. Z tohoto důvodu je nutné mít své životní parametry pod kontrolou. Nachází se v horní části obrazovky HUD (head up display) což umožňuje hráčům zjistit procento zbývajícího života a dostupné léky. Jediným problémem je, že HUD zabírá velkou část obrazovky a neumožňuje hráčům vychutnat si krásu krajiny. Guerrilla Games odvedli skvělou práci po grafické stránce: Horizont: Zero Dawn je to jedna z nejlepších videoher vůbec, pokud jde o definici textury a HUD hru penalizuje.

Zkontrolujte vybavení

Mít správnou zbraň ve správný čas může být zásadní pro posun vpřed ve videohře. Tak jako všechna RPG je nutné jít hledat nové zbraně a není jisté, že se vám je vždy podaří najít. Místo toho, pokud jde o vybavení, budete muset být velmi dobří v lovu zvířat a hledání vzácných kožešin. The šaty nejen udělají Aloy “barevnější” ale také silnější a schopné odrážet nepřátelské útoky.

Dokončete vedlejší mise

Stejně jako ve všech RPG, také v Horizont: Zero Dawn je důležité sbírat zkušenostní body pro růst a odemykání nových zbraní a nových částí území. Trik, jak rychle zvýšit své body, je splnit mnoho sekundárních misí na mapě. Z tohoto pohledu je Horizon: Zero Dawn velmi štědrý: uživatel bude moci najít vedlejší úkoly a dostanete se k nim podle pokynů na mapě. Dalším tipem je dokončit i úvodní tutoriály což vám umožní sbírat kromě zkušenostních bodů také zbraně k použití v prvních hodinách hry.

Číst:  Jak psát kotvící texty zpětných odkazů, které jsou vhodné pro SEO

Koncentrace

A musíte se soustředit v každém okamžiku hry, ale zejména když střílíte z luku: každý šíp je důležitý pro pokračování vašeho dobrodružství. Luk je jednou z nejsilnějších zbraní Povaha Aloy a plýtvání i jedinou municí může ohrozit život hlavního hrdiny. Z tohoto důvodu je nutné zlepšit dovednosti související s koncentrací prostřednictvím „stromu dovedností“.

Stealth

Horizont: Zero Dawn Je to videohra, která upřednostňuje akci. Nelítostné střety s vašimi nepřáteli v naději, že zvítězíte. Ale ta nejjednodušší taktika není vždy ta nejlepší. V některých případech je potřeba být přemýšlivý a využít podpory, které nám videohra poskytuje. Někdy se například můžeme schovat ve vysoké trávě, připlížit se k nepříteli a zahájit smrtící útok, aniž by věděli, že tam jsme. Umět rozpoznat, kdy útočit a kdy bránit, je jednou z nejdůležitějších vlastností of Horizon: Zero Dawn.

inteligence

Inteligence udělá rozdíl mezi životem a smrtí. Být chytrý a mazaný umožní hráči dokončit hru, aniž by musel pokaždé začínat od nuly. Z tohoto důvodu je nutné ihned odemknout Režim vyvolání který vám umožní povolat různé nepřátele na skryté místo a zabít je, aniž by si toho jejich společníci všimli. Jedna rada, kterou je třeba dodržovat Horizont: Zero Dawn není zaútočit na skupinu nepřátel čelně, ale jednoho po druhém, aby se dostali do pastí, které jste připravili.

Opakované údery

Může být triviální to říci, ale i Čím větší jsou nepřátelé, tím obtížnější bude jejich odstranění. Z tohoto důvodu pokaždé, když se vypořádáte s gigantickými stroji, budete je muset opakovaně zasáhnout. Kop nebo úder pěstí budou proti těmto typům nepřátel téměř k ničemu, takže nezbytně budete muset najít chytré způsoby, jak je odstranit. Trojité nebo čtyřnásobné zásahy jsou dobrým základem pro začátek.

Číst:  Průvodce vkládáním pro WPBakery Page Builder (Wordpress)

Řemeslnictví

Sbírat vše, co mapa zpřístupňuje, je velmi důležité. Některé předměty se mohou ukázat jako neužitečné alespoň zpočátku, ale v průběhu příběhu budou zásadní pro nalezení nových zbraní nebo nových vodítek pro pokračování dobrodružství. Jako v každé dobré sebeúctyhodné RPGdokonce i v Horizon: Zero Dawn crafting dělá rozdíl.

Od společnosti Cultur-e