Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Triky pro Castelville

Triky pro Castelville

Za pouhých pár měsíců získala miliony lajků a přilákala mnoho hráčů. Castleville Je to další ukázka toho Zynga, přední výrobce společenských her, se jen málokdy splete. Úspěch (dnes patří mezi 25 nejpopulárnějších sociálních her v roce 2012), který využívá mnoho prvků jiných Facebooktak jako Farmville nebo Cityvillevčetně grafiky (dále vylepšené) a některých herních funkcí.

CastleVille je zasazen do středověku a má za cíl stavbu hradu a vytvoření skutečného impéria, obdělávání půdy a nakupování objektů, které se rozšíří i díky spolupráci ostatních hráčů. Pro něj misí uživatel si může vybrat a avatar mezi četnými dostupnými postavami: piráti, princezny, vikingové. Kliknutím na paletu v panelu nástrojů si například můžete vybrat barvu svého hradu; kliknutím na ikonu brnění si můžete přizpůsobit svého avatara. Body, které hráč nasbírá, mohou být body impéria, které získává nákupem předmětů a budov, které je dávají jako bonusy, nebo body reputace, získané díky návštěvám u sousedů, které vám umožňují nakupovat předměty.

Fanoušci Castleville Neustále hledám triky rychle získávat body a zvyšovat úroveň. Na Facebooku jsou také vyhrazené blogy a stránky, kde si hráči vyměňují rady a diskutují o herních strategiích. Jedním z cílů je například získat temné oblasti a rozšířit tak své království. Abych to posunul dál miseje nezbytné nashromáždit velké množství mincí (mince) prostřednictvím nákupu plodin a budov. Některé druhy plodin vám například umožňují vydělat více mincí než jiné. Totéž platí pro budovy: nákup specifických typologií (např Castleville jsou chaty, kasárna, věže, katedrály a další) rovná se větší množství nashromážděných mincí. Jednou z nich je návštěva sousedů triky což umožňuje hráči hromadit mince. Ale ne všechny domácí stěny mají stejnou váhu. Chodit do domů nebo na hrady je jiné, protože každý dům dává možnost mít jiný počet mincí. I přítomnost budov s dekoracemi ovlivňuje počet virtuálních mincí, které lze „schovat do kapsy“.

Číst:  10 způsobů, jak zvýšit organickou návštěvnost vašich webových stránek

Dalším klíčovým prvkem jsou tmavé oblasti Castleville, protože jejich dobytí znamená další expanzi. Pro mise je vyžadován proměnlivý počet zdrojů. Mít s sebou drahokamy je další bohatství užitečné pro účely rozšíření. Drahokamy se získávají z úlomků krystalů, které se získávají porážkou zvířat, se kterými se hráč může setkat během své výpravy.

Pokračováním ve hře je samozřejmě možné objevit mnoho dalších triky. Nezbývá než se připojit k Facebooku a vstoupit do kouzelného světa Castleville.

12. ledna 2013

Od společnosti Cultur-e