Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Velikonoční menu recepty 2016, které si vybrat

Velikonoční menu recepty 2016, které si vybrat

Velikonoční oběd patří spolu s vánočním obědem a silvestrovskou večeří ke klasickým (a nepřehlédnutelným) událostem italské kuchyně. Rodiny z celé země se scházejí u stolů nabitých všemi myslitelnými pokrmy: také díky příchodu jara bude možné sestavit velikonoční menu s čerstvou zeleninou, čerstvě natrhaným ovocem a mnoho dalšího.

Díky webu bude možné hosty (ať už přátele nebo příbuzné) ohromit a Velikonoční menu 2016 nápadité a zároveň chutné: procházením kuchařských portálů najdete nápady na recepty všeho druhu. Milovníci tradic se samozřejmě nemusí bát: stránky o vaření jsou také užitečné pro znovuobjevení receptů z minulosti a vytvoření velikonočního menu s regionálními a typickými recepty z vašeho města.

Pokud se divíte jaké recepty zvolit na velikonoční menu (neboli Velikonoční pondělí), proto žádný strach. I když vám chybí nápady, online velikonoční menu 2016 vás vyvede z míry tradičními recepty, bezlepkovými recepty pro celiaky, veganskými nebo vegetariánskými recepty.

Předkrmy k velikonočnímu menu 2016

Hledáte předkrmy, kterými ohromíte své hosty na velikonočním obědě 2016? Díky portálu Sale e Pepe už nebudete mít problémy: redakce portálu o vaření shromáždila desítky receptů, nápadů a návrhů, jak začít oběd co nejlépe. Sbírka nejlepší předkrmy na Velikonoce sahá od klasické Torta Pasqualina a přerostlé velikonoční pizzy přes lahodnější nabídky, jako jsou velikonoční sladkosti s artyčokovou náplní nebo plněná gratinovaná vejce až po mimózové sendviče plněné smetanovým sýrem. Chutné a snadno vyrobitelné nápady, které potěší i ty nejnáročnější jazýčky. A pokud něco zbyde, nemějte strach: Velikonoční předkrmy lze znovu použít i v nabídce Velikonočního pondělí jako chuťovky k aperitivu nebo pro bezstarostný den pod širým nebem.

Číst:  Dovednosti digitálního marketingu: 5 oblastí, které je třeba zvládnout, abyste mohli na pracovišti zítřka prosperovat

Velikonoční menu moderní žena

moderní žena velikonoční menu

S Moderní žena je to bezpečné. Na portálu slavného ženského magazínu najdete desítky chutných nápadů a receptů na velikonoční menu 2016. Můžete si vybrat z nejlepších receptů na velikonoční menu nebo zamířit přímo do klasického menu (i ve variantě bez jehněčího) za výběr jídel, který určitě nikoho nezklame. Procházením kolekce Donna Moderna však bude možné najít návrhy všeho druhu: od vegetariánského menu až po nejlepší velikonoční dezerty, projít desítky návrhů na velikonoční předkrmy, slané koláče a hlavní jídla s masem.

Šafránově žluté velikonoční menu

Šafránově žluté velikonoční menu

Nello Velikonoční speciál Giallo Zafferano je možné najít tu správnou inspiraci, jak překvapit hosty na velikonočním obědě a potěšit i ty nejnáročnější jazýčky. Začít můžete předkrmem na bázi velikonočních koláčků plněných hráškem nebo smaženými kroketami plněnými hráškem a kuřecím masem doplněným typickou benátskou focacciou a velikonočním koláčem, pokračovat cappelletti ve vývaru a jarním rizotem, po kterém následuje smažená jehněčí žebírka. Jako dezert si však můžete vybrat klasickou neapolskou pastieru nebo se rozhodnout pro tiramisu podle velikonoční holubice.

Velikonoční menu Těstoviny vyhoďte

Velikonoční menu vyhoďte těstoviny

Mix inovací a tradičních receptur: to je návrh portálu Vyhoďte těstoviny pro velikonoční menu 2016. Uživatelé internetu se budou moci rozhodnout pro klasické velikonoční menu na bázi pečeného jehněčího, casatiello a velikonoční colomby nebo si procházet seznam regionálních receptů a inspirovat se pro jiné velikonoční menu než obvykle. Velikonoce však mohou být tím správným časem pro experimenty a překvapení hostů u nedělního oběda: výběrem etnických receptů na Velikonoce, které vybral Butta la pasta, budete moci „sestavit“ lahodné, chutné a snadno připravitelné menu.

Číst:  15 nejlepších softwaru pro správu smluv v roce 2024

Veganské velikonoční menu

veganské Velikonoce

Tradiční oběd by vyžadoval alespoň jeden jehněčí pokrm na velikonočním menu. Jídlo oceňované mnohými, ale ne všemi: vegetariáni a vegani by například nikdy nemohli jíst pečenou nebo jehněčí žebírka. Pokud chcete vyzkoušet něco jiného nebo jeden z hostů velikonočního oběda 2016 nejí maso a živočišné produkty, můžete na webu najít Veganské velikonoční menu.

Na portálu Lei.TV, například je možné čerpat z mnoha návrhů přítomných v sekci 100% zelená a najít veganské a vegetariánské návrhy, kterými obohatíte velikonoční menu pro rok 2016. Můžete si vybrat lahodné předkrmy velikonočního menu, jako je slané tofu a kartonový koláč nebo veganské pěny pro lehký a nápaditý aperitiv. Pokud byste se však chtěli rozhodnout pro veganský první chod, mohli jste si připravit veganské palačinky nebo vegetariánskou reinterpretaci klasických velikonočních lasagní.

Případně se můžete inspirovat sbírkou receptů portálu GreenMekterá nabízí veganské a velikonoční menu bez krutosti. Kompletní menu pro veganské Velikonoce se skládá z pěti chodů: od košíčků z listového těsta se zeleným hummusem a cherry rajčátky jako předkrm až po zeleninové pastiera na dezert, přes ravioli s aromatickými bylinkami a borlotti a masové kuličky kešu jako hlavní chody. Alternativní, ale vysoce efektivní velikonoční menu 2016.