Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Virtuální kreditní karty, proč je používat při online nakupování

Virtuální kreditní karty, proč je používat při online nakupování

The virtuální kreditní karty jsou stále rozšířenějšíprotože mnoho uživatelů začalo chápat její výhody a stále více úvěrových institucí začalo tuto službu nabízet, ve většině případů zdarma pro majitele fyzické kreditní karty nebo běžného účtu.

Virtuální kreditní karta může být různých typů, ale v každém případě to snižuje možnosti ztráta nebo v nejhorším případě krádeže, podvody a klonování. Lze je použít i ve fyzických obchodech, ale svou plnou využitelnost odhalují až v online nakupování.

Virtuální kreditní karta, co to je a jak funguje

Shutterstock

Virtuální kreditní karta je skutečnou kreditní kartou (neboli dluh), rovnající se fyzickým, které poskytují banky a jiné instituce. Představují všechny prvky nalezené na papírových, jako jsou bezpečnostní kódy, číslo, vlastník a datum vypršení platnosti.

Oni mohou být slouží k online nakupování a díky některým aplikacím nebo pokud jsou uloženy v peněženka vašeho smartphonu, pro nákupy ve fyzických obchodech. Jsou považovány za obzvláště bezpečné, protože na rozdíl od papírových je nelze zapomenout nebo ztratit, ale jsou vždy po ruce díky přístupu na příslušné platformy prostřednictvím chytrého telefonu nebo jiného mobilního zařízení.

Číst:  Virtuální asistenti a dostupnost

Byly navrženy pro zaručit bezpečné nakupování na webu, v závislosti na vašich potřebách. Lze vytvořit virtuální kreditní karty, které obsahují pouze částku potřebnou k nákupu, větší finanční prostředky, platné pro jednu transakci nebo po omezenou dobu v závislosti na potřebě.

Po použití nebo vypršení platnosti virtuální kreditní karta přestane existovat. Díky tomu je jakékoli klonování obtížnější, ne-li nemožné.

Kreditní karty vám dávají velkou kontrolu nad online platbami, protože kdykoli vidíte, kolik se utrácí, zda dochází k neoprávněným transakcím a popř. pokračujte okamžitým zablokováním karty aniž byste ohrozili své každodenní činnosti.

Online nakupování, proč preferovat virtuální kreditní kartu: všechny výhody

virtuální platby

Shutterstock

Virtuální kreditní karty jsou extrémně bezpečnéprotože jejich počet se mění pokaždé, když je člověk realizován, a přestávají existovat, když již není potřeba provádět transakce nebo bylo dosaženo cíle.

Chrání soukromíjelikož se díky těmto službám vyhýbáme poskytování osobních údajů a finančních údajů, které jsou nezbytné pro nákup důležitých produktů, jako jsou pohonné hmoty a potraviny, a chráníme je před zlomyslnými lidmi.

Vždy je vhodné neuvádět finanční, citlivé a osobní údaje, pokud je to možné, abyste se nestali obětí podvodů nebo se nedostali do nepříjemných situací

Jsou ideální pro použití na e-shopy, o kterých nevíte, nebo na ně najdete málo recenzí recenze nejsou uklidňující nebo když existují prvky, jako jsou nadměrně vysoké slevy, které vedou k pocitu nedůvěry.

Číst:  Jak používat Amazon Pay

Pokud se obáváte, že e-shop nebo prodejce může některé provádět neoprávněné výběry, ve většině případů je možné stanovit maximální limit útraty, který nesmí být za žádných okolností překročen. Po dosažení všechny transakce selžou.

Mohou být vytvořeny pro provádět opakované platby, jako jsou předplatné platforem pro streamování hudby nebo videa, jako jsou Spotify a Netflix. Díky tomu, že na tyto výdaje vyhradíte virtuální kartu, bude snazší mít své výdaje pod kontrolou a zablokovat poplatky, které se stanou nežádoucími, jednoduše odstraněním virtuální karty.

Můžete si vytvořit virtuální kreditní karty s omezenou dobou trvání, které se použijí k přijímání náhrad za nákupy, které neměly pozitivní výsledek nebo požádat o cashback.

Jak získat virtuální kreditní kartu, kterou si vybrat a jak ji používat

virtuální kreditní karty

Shutterstock

Virtuální kartu lze získat a vytvořit několika způsoby. Mnoho bank a institucí umožňuje jejich tvorbu zákazníkům, kteří to potřebují. V tom případě je to nutné připojit se k home bankingupřihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů a přejděte na stránku služby.

Vybírejte podle nabízených možností a svých potřeb nastavení vaší karty virtuálního kreditu, například výběrem maximálního limitu, který nelze překročit, nebo přesného data expirace, po kterém karta zaniká.

Alternativně, existuje mnoho služeb, snadno dostupné na webu, které umožňují získat virtuální kreditní kartu. Mezi ně patří Revolut, který kromě fyzických karet umožňuje získat virtuální a/nebo jednorázové karty za dostupné ceny. Virtuální kartu lze snadno propojit s Apple Pay nebo Google Pay a okamžitě ji používat k nákupům. Nabízí uživatelům různé plány, mezi nimiž je jeden bezplatný a další s různými náklady na správu v závislosti na funkcích, ke kterým chcete mít přístup, a účet určený pro nezletilé.

Virtuální kreditní karta může být užitečná, protože nezletilým nabízí větší nezávislost a zároveň dává rodičům příležitost mít určitou míru kontroly nad svými výdaji.

Jakmile budete mít svou virtuální kreditní kartu, jeho použití je velmi jednoduché. Pokračujte výběrem požadovaných produktů a při dokončení nákupu, pokud je okruh a způsob platby poskytován obchodem, zadejte požadované údaje virtuální karty: číslo, datum platnosti, CVC nebo CVV a jméno majitele. Dokončete postup.

Číst:  Jak používat sociální média pro výbušný růst značky

Totéž je třeba udělat v případě předplatného nebo využití služeb odkladu splátek. Pokud karta přijde připojené k Apple Pay nebo Google Pay Je to v peněženka smartphonu, můžete jej také použít k nákupům ve fyzických obchodech.

Od společnosti Cultur-e