Zpeněžujte své Blogy a Gadgety: Tipy pro Experty na SEO, Sociální Sítě a Affiliate Marketing

Vysvětlení vláken Twitteru (+ bezplatný nástroj pro vytváření kolotočových příspěvků)

Vysvětlení vláken Twitteru (+ bezplatný nástroj pro vytváření kolotočových příspěvků)

Máte toho hodně co říct? Nespokojte se s 280 znaky. Vytvořte poutavá vlákna Twitteru, která skutečně vyjadřují váš příběh. Zapomeňte na odkazy, lidé touží po poutavém vyprávění. Objevte, jak vytvořit působivá vlákna a prozkoumejte inspirativní příklady, díky nimž bude vaše publikum viset na každém vašem slově.

A proč začínat od nuly, když můžete znovu použít stávající vlákna Twitteru vytvořená influencery a tvůrci? Získejte tento bezplatný nástroj, který vám umožní vytvářet krásné kolotoče sociálních médií z jakéhokoli vlákna Twitteru.

Bezplatné rozšíření Google Chrome: Twitter Thread Designer (nevyžaduje se žádná e-mailová adresa!)

TL; DR: Jak vytvořit vlákno na Twitteru?

Přidejte první Tweet do vlákna kliknutím na tlačítko Tweet. Chcete-li přidat další tweet, klikněte na ikonu plus. Po přidání všech tweetů klikněte na tlačítko Tweet vše.

Co je to vlákno Twitteru?

Vlákno Twitteru, neboli „Tweetstorm“, je série tweetů odeslaných stejnou osobou, obvykle na stejné téma. Čtou se jako souvislý příspěvek, což je perfektní, když k vyjádření potřebujete více než 1 tweet.

Číst:  15 nejlepších cenových nabídek softwaru pro výrobu v roce 2024

Vlákna Twitteru jsou skvělá pro poskytování více informací a kontextu k určitému tématu, když nechcete být omezeni limitem Twitteru na 280 znaků.

Takto vypadá vlákno na Twitteru na platformě:

Proč byste měli zveřejňovat vlákna na Twitteru? Zde je několik důvodů, proč jsou pro vás zajímavé:

 • Zde ve Sprout Social jsme zjistili, že vlákna Twitteru získávají více zobrazení a zapojení ve srovnání s jednotlivými tweety.
 • Můžete jít za limit počtu znaků Twitteru a vysvětlit něco podrobnějšího
 • Umožňují vám umístit se jako myšlenkový vůdce ve vašem výklenku
 • Návštěvnost svého webu můžete přitáhnout sdílením klíčových poznatků z části obsahu a přidáním odkazu na začátek a konec vlákna

Jak vytvořit vlastní vlákno na Twitteru

Ke zveřejňování vláken můžete použít web Twitteru pro počítače, aplikaci pro Android nebo aplikaci pro iPhone. V tomto tutoriálu budeme používat počítačovou stránku Twitteru, ale postup je u aplikací úplně stejný.

TL; DR: Napište příspěvek na Twitteru jako obvykle. Klepnutím na ikonu + přidejte druhý tweet. Jednoduše to opakujte, dokud nebude váš příspěvek připraven. Poté klikněte na „Tweetovat vše“.

Krok 1: Napište první tweet

Napište svůj tweet tak, jak byste to udělali jinak. Chcete-li přidat další tweet (y), klikněte na zvýrazněný Plus ikona (po zadání textu se ikona zvýrazní). Tímto způsobem změníte jeden tweet na vlákno.

Krok 2: Napište druhý tweet

Vytvořte druhý tweet jako obvykle. Poznámka: Pokud překročíte povolený počet znaků, text, který tento limit překračuje, bude před odesláním zvýrazněn pro snadnější úpravy.

Krok 3: Přidejte tolik tweetů, kolik potřebujete

Pokračujte v tomto procesu, dokud nebudete spokojeni se svým vláknem.

Krok 4: Zveřejněte své vlákno

Až budete připraveni spustit, klikněte na modré tlačítko ‘Tweet all’.

Číst:  H1 HTML Tag: Co to je? Jak vytvořit jeden a osvědčené postupy

A tady to máte. Takto zveřejníte vlákno na Twitteru. 🎉

Tip na čtení: Najděte nejlepší časy pro zveřejňování příspěvků na sociálních sítích (červenec 2023)

Krok 5: Přidejte do svého vlákna další tweety

Vždy můžeš přidat další tweety do existujícího vlákna. Chcete-li to provést, přejděte do svého vlákna a klikněte na tlačítko „Přidat další tweet“ ve spodní části. To je užitečné, když si chcete něco ujasnit nebo přidat nové poznatky.

Nyní se pojďme ponořit do několika příkladů vláken Twitteru a vysvětlit, proč jsou tak zajímavé.

Příklady vláken na Twitteru, které vás inspirují

1. Seznam zdrojů

Tyto typy příspěvků jsou docela jednoduché a vyžadují minimální úvod. Stačí skočit rovnou do té dobré části slibem seznamu nástrojů k dosažení určitého cíle, kterým je v tomto případě ROI.

2. Seznam (kontroverzních) poznatků nebo rad

Není lepší způsob, jak zaujmout publikum, než tím, že řeknete něco kontroverzního. V tomto případě Clint Murphy vysvětluje, jak můžete být úspěšní tím, že půjdete proti obecnému přesvědčení.

3. Seznam nástrojů nebo lidí

Lidé milují nástroje a tipy, které jim usnadní život. Zamyslete se nad průmyslovými nástroji nebo influencery, které zlepší každodenní práci vašeho publika.

4. Cenné tipy a postřehy k určitému tématu

Zaujměte své publikum tím, že v prvním tweetu řeknete rozšířený problém a vysvětlíte požadovaný výsledek, aby si vaše publikum chtělo přečíst více.

Jak znovu použít stávající vlákna Twitteru?

Možná se teď ptáte…

Existuje již tolik skvělých vláken na Twitteru a vy máte problém přijít s vlastním obsahem. Jak můžete využít stávající obsah ve svůj prospěch?

Krátká odpověď je, že můžete!

Náš zbrusu nový a bezplatný nástroj vám umožňuje chytit stávající vlákno Twitteru od jakékoli osoby a znovu jej použít do krásných prezentací pro LinkedIn a Instagram.

Číst:  Průvodce vkládáním pro Wix

Stáhni to tady:

Toto můžete začít používat okamžitě. Pro přístup ani nepožadujeme vaši e-mailovou adresu.

Zde je krátký návod, jak začít používat náš Návrhář vláken Twitteru.

Jak používat Návrhář vláken Twitteru

 • Nainstalujte si toto bezplatné rozšíření pro Chrome
 • Po instalaci přejděte na Twitter a najděte jakékoli vlákno Twitteru nebo použijte tento web k vyhledání vybraných vláken Twitteru.
 • Po instalaci rozšíření pro Chrome uvidíte na Twitteru nové tlačítko s názvem Thread Designer. 🪄
 • Po kliknutí se dostanete do editoru
 • Nyní již můžete vidět náhled prezentace, můžete přizpůsobit barvy, obrázky na pozadí, skrýt nebo odkrýt vlákna atd.
 • Po dokončení exportujte jako PDF, což je potřeba k vytváření kolotočových příspěvků na Linkedinu, nebo exportujte obrázky a vytvořte kolotoč Instagramu.

  Nyní tedy můžete na svých sociálních kanálech vytvářet velkou hodnotu, aniž byste museli vynakládat velké úsilí. Užívat si!

Nejčastější dotazy týkající se vláken Twitteru

Co je to subtweet?

Subtweet nebo podprahový tweet je příspěvek na Twitteru, který odkazuje na jiného uživatele bez uvedení jeho @uživatelského jména nebo skutečného jména. Subtweeting se často používá k komentování někoho, zatímco jeho identita je vágní, aby nikdo (pravděpodobně) nepřišel na to, o kom mluvíte.

Jak vytvořím odkaz na tweet?

Přejděte na tweet a vyberte Podíl ikona. Poté v rozbalovací nabídce vyberte Zkopírujte odkaz na Tweet zkopírujte adresu URL do schránky.